Синтез Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1234>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Синтез Банк - БАНКРОТ 1.6 5 16
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
69%
11
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
6%
1
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
19%
3
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
6%
1
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
0
0
Всього голосів : 16
Повідомлення Додано: Сер 27 січ, 2010 23:09

Напишите пожалуйста образец заявления!!!!
Lena2121
 
 
Повідомлення Додано: Чет 28 січ, 2010 10:31

Голові Правління АБ «Синтез»
Клімовой Т.Б.
Иванова ІІ.І.
Учасника Великої вітчизняної війни, інваліда I группи ВВВ, лікаря найвищої категорії,
заслуженого винахідника
що проживає за адресою:
м. Чернигов, вул. ХХХХХХХХ б.хх,кв.
тел. 0462- хх-хх-хх, 050-ххх-хх-хх

ЗАЯВА

Я, Іванов Іван Іванович, є вкладником Чернігівської філії АБ «СИНТЕЗ», маю депозитний вклад, згідно договору № ХХХХХХ/ХХ від 19.01.2009 р.
Термін дії договору закінчення 22 січня 2010 р., покладені гроші і нараховані відсотки, згідно договору мені не повернули, запропонувавши продовжити термін депозиту переклавши його на наступний термін, що на сьогоднішній день для мене є зовсім неприпустимо в зв'язку з моїм здоров'ям та похилим віком. На вимогу в проясненні ситуації, мені було сказано звертатися до Головного банку «Синтез», так як саме там вирішуються питання видачі вкладів.
У зв’язку з цим, прошу Вашого особистого сприяння в негайному виконанні зобов'язань банком умов договору пунктів 1.4 та 3.4, по виплаті мені всієї суми вкладу і нарахованих відсотків, згідно укладеного договору.
Прошу Вас вплинути на позитивне рішення мого питання і не спонукати мене до звернень в судові органи.
Якщо все ж таки Ви відмовляєте мені в законній виплаті мого вкладу і нарахованих, відсотків згідно договору п. 1.2 та 1.4, вимагаю в найкоротший термін повідомити письмово офіційне обґрунтування Вами, як посадової особи відповідно до Вашої посади, причини відмови видачі мені грошових коштів за вищезгаданим договором, з наданням відповідних документів, які можна прикласти в додаток до офіційної відмови.
Також хочу нагадати Вам, що згідно з пунктом 5.2 депозитного договору, за порушення терміна видачі вкладу банк несе відповідальність згідно чинного законодавства України, а за пунктом 5.1 все того ж договору банк зобов'язаний заплатити штраф за кожен день затримки виплати вкладу.
Повідомляю Вас, що офіційна письмова відмова від виконання банком своїх зобов'язань, згідно договору, разом з моєю письмовою скаргою та заявами будуть направлені для подальшого розгляду в Національний Банк України (до Департаменту банківського нагляду і регулювання), в Прокуратуру та Юридичний відділ Секретаріату Президента України, як Гаранта Конституції для оцінки даної ситуації.
Так само буде направлений позов до суду з вимогами виконати умови договору (виплати суми вкладу з нарахованими відсотками і штрафу за кожен день прострочення, згідно договору банківського вкладу «Чарівні відсотки + »), а також відшкодувати заподіяний мені моральний та матеріальний збиток.

26 січня 2010 р. _______________________

Додатки :
- Копія договору банківського вкладу «Чарівні відсотки +»;
- Копія квитанції про внесення коштів до банку;
- Копія заяви до Управління НБУ в Чернігівській області.
Sin0511
 
 
Повідомлення Додано: Чет 28 січ, 2010 11:02

Sin0511
Посмотрите,возможно пригодится...декларируют БЕСПЛАТНЫЕ юр.услуги:
vgo.com.ua
avax
 
Повідомлень: 1295
З нами з: 16.09.09
Подякував: 46 раз.
Подякували: 148 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 січ, 2010 11:20

спасибо. смотрю..
Sin0511
 
 
Повідомлення Додано: Сер 31 бер, 2010 18:23

Письмо в банк

Sin0511
Помочь с заявлениями могут здесь: «Звонок адвокату. Чёткие ответы на сложные вопросы» их телефон можно найти на dzvinok.kiev.ua Желаю добиться справедливой сатисфакции!
Oluska
 
 
Повідомлення Додано: Сер 21 кві, 2010 20:44

Депозит не віддають , відсотки можливо через місяць або більше за наявності коштів.
Одним словом банк - близнюк БИГ Енергія і дорога у них одна .
Аякс
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 чер, 2010 20:36

Національний банк України призначив тимчасову адміністрацію в київському ПАТ "АБ "Синтез".

Відповідне рішення датоване 8 червня, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на прес-службу Нацбанку.

Тимчасовим адміністратором АБ "Синтез" призначено фізичну особу - незалежного експерта Євгена Чечиля.

Також, згідно з повідомленням Нацбанку, з метою відновлення фінансового стану банку "Синтез" був введений мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на три місяці - з 9 червня 2010 року до 8 вересня 2010 року.
J
 
Повідомлень: 6056
З нами з: 19.01.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2010 06:56

Фонд гарантирования вкладов физлиц перевел в категорию «временные участники» банк «Синтез» (что означает, что ФГВФЛ не будет гарантировать депозиты, которые откроют эти учреждения после 14.07.2010 года – даты перевода их во временные члены).
http://www.prostobank.ua/depozity/stati ... _2010_goda
VladimirK
 
Повідомлень: 192
З нами з: 05.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 лис, 2010 14:34

Поздравления вкладчикам Синтеза,если таковые еще остались..:)

НБУ ліквідував банк Лойфенфельда

Національний банк України вирішив ліквідувати банк "Синтез", який входить до групи невеликих.

Про це ідеться у повідомленні на веб-сайті НБУ.

"Постановою Національного банку відкликано банківську ліцензію та ініційовано процедуру ліквідації з 3 листопада 2010 року Публічного акціонерного товариства "Акціонерний банк "Синтез", - зазначено в повідомленні.

Також нацбанк припинив із 3 листопада повноваження тимчасового адміністратора банку "Синтез" Євгена Чечиля, а також повноваження правління, наглядової ради та загальних зборів акціонерів цієї фінустанови.

Ліквідатором банку "Синтез" НБУ призначив службовця Нацбанку Олександра Болдирєва.

http://www.epravda.com.ua/news/2010/11/3/254890/
avax
 
Повідомлень: 1295
З нами з: 16.09.09
Подякував: 46 раз.
Подякували: 148 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 лис, 2010 14:37

Sin0511 написав:Позвонили сегодня с Синтеза дедушке, предложили выплачивать в течении 5 месяцев, мы отказались. Мож не правильно сделали?


конечено надо всегода соглашаться а то воббще не дадут :) банк то региональный и маленький!!!!
Diplomnet
 
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1877094
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 7236
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25117287
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама