ІНГОССТРАХ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<12

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ІНГОССТРАХ 2.1 5 9
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
33%
3
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
44%
4
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
11%
1
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
0
0
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
11%
1
Всього голосів : 9
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2009 11:42

NNF написав:
клиент банка написав:



Спасибо, да есть такое дело. Я в шоке. Как же тогда быть тем кто Авто застраховал в Ингосстрахе?


Что делать - я не знаю. У меня, слава Богу, страховка заканчивается в конце июля. И мне буквально неделю назад прислали письмо на пролонгацию договора . Вот ур**.
Я у же сегодня перестраховала свое авто в СК "АХА" .Завтра отвезу договор в банк. Послушаю , что они скажут. Потом сообщу.


Скорее всего заставят застраховаться в Ингосстрахе - во-первых по условиям кредитного договора если вы отказываетесь страховаться в ингосстрахе - то это чуть ли не форсмажор и штраф 100% от стоимости автомобиля - почитайте свой кредитный договор - там напрямую ущемлены ваши права потребителя, а во -вторых напрямую в Ингосстрах заплатить невозможно - они списывают деньги с вашего кредитного счета - и даже если вы откажетесь от страховки - в конце месяца у Вас возникнет просрочка по кредиту в размере стоимости платежа Каско - что неминуемо влечет либо немедленное погашение - либо конфискацию авто. Я сам в шоке у меня скоро тоже приходит время оплаты каско.
и если Ингосстрах откажет Вам в выплате в случае ДТП, то Вы и в суд обратиться не сможете потому что у Вас даже нет квитанции что Вы платили в Ингосстрах - Приватбанк защитил себя и свою аффилированную компанию на 100%, а мы дураки что взяли авто в кредит в Приватбанке надо уметь признать свои ошибки.
клиент банка
 
 
Повідомлення Додано: Пон 31 сер, 2009 19:56

клиент банка написав:
NNF написав:
клиент банка написав:



Спасибо, да есть такое дело. Я в шоке. Как же тогда быть тем кто Авто застраховал в Ингосстрахе?


Что делать - я не знаю. У меня, слава Богу, страховка заканчивается в конце июля. И мне буквально неделю назад прислали письмо на пролонгацию договора . Вот ур**.
Я у же сегодня перестраховала свое авто в СК "АХА" .Завтра отвезу договор в банк. Послушаю , что они скажут. Потом сообщу.


Скорее всего заставят застраховаться в Ингосстрахе - во-первых по условиям кредитного договора если вы отказываетесь страховаться в ингосстрахе - то это чуть ли не форсмажор и штраф 100% от стоимости автомобиля - почитайте свой кредитный договор - там напрямую ущемлены ваши права потребителя, а во -вторых напрямую в Ингосстрах заплатить невозможно - они списывают деньги с вашего кредитного счета - и даже если вы откажетесь от страховки - в конце месяца у Вас возникнет просрочка по кредиту в размере стоимости платежа Каско - что неминуемо влечет либо немедленное погашение - либо конфискацию авто. Я сам в шоке у меня скоро тоже приходит время оплаты каско.
и если Ингосстрах откажет Вам в выплате в случае ДТП, то Вы и в суд обратиться не сможете потому что у Вас даже нет квитанции что Вы платили в Ингосстрах - Приватбанк защитил себя и свою аффилированную компанию на 100%, а мы дураки что взяли авто в кредит в Приватбанке надо уметь признать свои ошибки.



Если Вы внимательно прочитали договор страхования, то заметили, что гарантом выполнения обязательств СК Ингосстрах является ПриватБанк, а поскольку договорные обязательства Ингосстрах даже в случае отмены действия лицензии никто отменить в одностороннем порядке не может, то при наступлении страхового случая с Вашей проблемой будет разбираться именно банк. Что касается страховки за счёт кредита - она просто продолжает действие заключённого ранее договора страхования. Если будут проблеммы и вопросы - пишите, могу помочь...
SashaInsurance
 
 
Повідомлення Додано: Вів 06 жов, 2009 09:52

NNF написав:
клиент банка написав:



Спасибо, да есть такое дело. Я в шоке. Как же тогда быть тем кто Авто застраховал в Ингосстрахе?


Что делать - я не знаю. У меня, слава Богу, страховка заканчивается в конце июля. И мне буквально неделю назад прислали письмо на пролонгацию договора . Вот ур**.
Я у же сегодня перестраховала свое авто в СК "АХА" .Завтра отвезу договор в банк. Послушаю , что они скажут. Потом сообщу.


При оформлении кредита в ЗАТ «Приватбанк» наглым образом навязывается его карманная СК, не оставляя права выбора. На втором году пользования кредитом, Банк якобы делает оплату за продление страховки, и фиктивно оплаченная сумма ложиться сразу на задолженность по оплате за кредит и начисляется пеня за просрочку его погашения. Платежи Банком категорически не принимаются пока не будет погашена фиктивная задолженность перед банком за оплаченные страховки.

вот вариант не страховаться в ИНГОССТРАХЕ пишите заявление по этой форме:

Заява

Між ________________ (назва банку), надалі Банк, та мною, _____________________ (ПІБ позичальника), __ ______________ 200__ року був укладений Кредитний договір №________ (Договір застави №). Відповідно до ст. 581 Цивільного Кодексу України предмет застави може бути застрахованим за згодою сторін. Працівником Банку був запропонований обмежений перелік страхових компаній, жодна з яких не відповідає моїм вимогам (бажано зазначити деякі з них), але працівник Банку в порушення моїх інтересів заявив, що договір страхування, укладений із страховиком, що не акредитований у Банку, не буде прийнятий до уваги та Банк зобов’яже мене розірвати такий договір та переукласти з компанією, що пройшла акредитацію у Банку.

Звертаю Вашу увагу, що Банк порушує Закон України «Про захист від недобросовісної конкуренції», «Про захист економічної конкуренції», наполягаючи на страхуванні лише у акредитованих банком страхових компаніях. В разі подальшого обмеження мого вибору страхової компанії, я буду вимушений звернутися з заявою до Антимонопольного комітету України.

Крім того, відповідно до вимог статті 55 Закону України «Про банки та банківську діяльність» банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або від спорідненої чи пов’язаної особи банку як обов’язкову умову надання банківських послуг. Стаття 6 Закону України «Про страхування» також засвідчує, що «Добровільне страхування у конкретного страховика не може бути обов’язковою передумовою при реалізації інших правовідносин.»

Зазначаю також, що Закон України «Про захист прав споживачів» передбачає наступне: «До договорів із споживачами про надання споживчого кредиту застосовуються положення цього Закону про несправедливі умови в договорах, зокрема положення, згідно з якими споживач зобов’язаний під час укладення договору укласти інший договір з третьою особою, визначеною кредитодавцем, крім випадків, коли укладення такого договору вимагається законодавством та/або коли витрати за таким договором прямо передбачені у складі сукупної вартості кредиту для споживача.

Таким чином, прошу надати роз’яснення стосовно дій працівника Банку відповідно до Закону України «Про звернення громадян» з посиланням на норми чинного законодавства. В свою чергу, в разі відмови у законному праві самостійного вибору страховика, буду змушений звернутись до Антимонопольного комітету України, НБУ, Комітету захисту прав споживачів, органів прокуратури, засобів масової інформації для захисту своїх прав та законних інтересів.

http://www.infostrax.com.ua/otziv-922.html

Удачи!
недовольный
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 жов, 2009 12:10

недовольный написав:


вот вариант не страховаться в ИНГОССТРАХЕ пишите заявление по этой форме:


http://www.infostrax.com.ua/otziv-922.html

Удачи!

Да писала я им. Ответа нет. Деньги со счета списаны.
У меня сейчас судебный процесс по поводу повышения %, поэтому просто дополнили иск вопросом о страховке. Будем решать все в комплексе.
NNF
 
Повідомлень: 100
З нами з: 14.05.09
Подякував: 85 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 15 тра, 2012 22:19

Re: ІНГОССТРАХ

Посоветуйте страховщика на страхования квартиры
buhta4
 
 
Повідомлення Додано: Нед 02 гру, 2012 22:46

fin_007
Все что нужно было - позвонить в течение 3-х дней по их основному телефону поддержки (есть в договоре), причем это могли сделать и не Вы и сообщить о травме.
int13
 
 
Повідомлення Додано: Нед 09 гру, 2012 02:03

Re: ІНГОССТРАХ

Не рекомендую связываться, впечатления самые негативные.
Franta
 
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама