Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 270271272273274 ... 285>
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 01:06

Re: Нерухомість у Львові

  Долярчик написав:..ще, просто далі напишу два варіанти для роздуму:

переглянув локацію, чесно не моє...
Моне 3 то взагалі піпец. Не уявляю, як там моя дружина чи діти ввечері йшли б до дому !
Ваш варіант значно кращий по локації (моя думка), якщо все як ви кажете то хай і далі щастить !
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 01:15

Re: Нерухомість у Львові

  akurt написав:1. Купити новобудову та здавати після ремонту - тут вже не тільки я рахував - 9 відсотків річних у валюті получається.

Це ви говорити про 9 у валюті ?
Бо якщо в гривні то - грн. депо краще.
А якщо у валюті то це певно грязні 9% ? (маю наувазі без амортизації ремонту, меблів і техніки)
-
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 01:33

Re: Нерухомість у Львові

  Tribeca написав:Тогда даже без приветов Привата, по мановению палочки 200 000 гидотных доларов превращаются в 1 000 000 самых красивых на свете гривен.


На разі, зі слів akurt я зрозумів, що 90тис. дол., що є приблизним еквівалентом десь 2 600 млн грн., то є всього лиш бажання власника і ринок давати таку ціну зовсім не готовий !
Може 1млн найкращих в світі грн і є його ринкова ціна? )))))
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 02:12

  Львівський БатяР написав:
  akurt написав:1. Купити новобудову та здавати після ремонту - тут вже не тільки я рахував - 9 відсотків річних у валюті получається.

Це ви говорити про 9 у валюті ?
Бо якщо в гривні то - грн. депо краще.
А якщо у валюті то це певно грязні 9% ? (маю наувазі без амортизації ремонту, меблів і техніки)
-


Звісно, у валюті...
Тут вже підрахунки викладували - і не я один...
Погортайте пару-трійку сторінок назад...
Гривневий депозит зараз має від'ємну дохідність - теж вже рахували... Особливо при нинішньому курсі гривні...

Мене тут трохи ногами топтали за пораду валютного депозиту в турецьких лірах (відкривається між купаннями у морі):
- я злив бакси по 3,95. Депозит під 13,6 відсотка річних...
- дивимося, який там курс ліри до доляра?
Зображення
Ось так...
"Зубов бояться - от французского поцелуя отказаться!" (Вольтер)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 10:33

  Львівський БатяР написав:
  Долярчик написав:..ще, просто далі напишу два варіанти для роздуму:

переглянув локацію, чесно не моє...
Моне 3 то взагалі піпец. Не уявляю, як там моя дружина чи діти ввечері йшли б до дому !
Ваш варіант значно кращий по локації (моя думка), якщо все як ви кажете то хай і далі щастить !

дякую!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 10:57

... успіх там, де ним вміють ділитись! ч. 5

  akurt написав:Долярчик! Продавай свій магазин хоч за щось - тупіковий варіянт...

...тепер всі уважно дивляться, як ви легко та невимушено напишете свої "супер-пупер" БІЗНЕС-варіанти!
(так-так саме БІЗНЕС, а не крипту, акції, форекси і т. п. - не пропонувати) :D

....п.с......бізнес про "песиків"- було цікаво, але трохи не те :wink:...... але можна щось і в такому напрямку, який є більш реальний, - ніж віртуальні крипти) :D

п. с...... якось ранішше, та ще і вчора перечитав тутешні гілки: " залучення коштів", "бізнес ідеї" і т. п...... все якесь апсолютно не те!(одним словом: "сміття"!)

... то може тут Ви БЛИСНЕТЕ розумом? :wink:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 11:05

  Львівський БатяР написав:
  Tribeca написав:Тогда даже без приветов Привата, по мановению палочки 200 000 гидотных доларов превращаются в 1 000 000 самых красивых на свете гривен.


На разі, зі слів akurt я зрозумів, що 90тис. дол., що є приблизним еквівалентом десь 2 600 млн грн., то є всього лиш бажання власника і ринок давати таку ціну зовсім не готовий !
Може 1млн найкращих в світі грн і є його ринкова ціна? )))))



Я имею в виду, что при продаже эллинга в 2007 году за 200 000$, велика вероятность что эти 200куе были бы конвертированы в гривну по тогдашнему курсу - 5.05, и полученные 200000*5=1 000 000 грн положено на депозит :)

Знаю очень много знакомых, кто так и поступил в те беспечные годы.
Tribeca
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3250
З нами з: 07.01.14
Подякував: 9 раз.
Подякували: 648 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 13:07

...а спробуйте Ви таку заправку собі відкрити))

....це вже давненько, десь майже пів року..... і я все забуваю це написати!
...Ви задоволені, що...... - от декілька місяців тому, по місті Лева понавідкривалось "підпільних" заправок(напевно одного власника) - де є тільки ГАЗ і Дизпаливо!- і якщо газ на пару коп. дешевший відносно інших, то соляра на вчора 24,20 :shock:
...... ранішше, була 23,99!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 21 січ, 2018 01:38

  Tribeca написав:
  akurt написав:
P.S. Беремо калькулятор та рахуємо не дуже точно (тут точність ні до чого):
- продали той долбанный эллинг! в 2007 році за 200 000 гидомирних долярів.
- покалали гроші в банк під відсотки - по доляру було у ті роки (2007) від 13 відсотків річних до 7 у 2017. Беремо в середньому 10 відсотків річних.
- за 10 років 10х10=100 відсотків на сумму в 200 000 долярів.
- у 2018 році отримали замість 200 000 гидомирно-брудних долярів 400 000 красиво-синіх полосатих долярів.
- співАємо пісеньку:



не правильно Вы считаете :)


Я всегда все считаю правильно. Особенно деньги. Кинули только один раз в Днепре - возле обменки Приватбанка в помещении бывшей Центральной библиотеки на первом этаже... Давно это было... очень... примерно в 1993 году... Или в 1995... уж не помню...
Вот тогда я тоже считал правильно, но попал на профессиональных кидал - была очередь в обменку Приватбанка... купюр - пачек у всех было много... машинка считала долго... вышли из помещения Библиотеки "за угол" - поменять на улице к ЦУМу... у меня в газете было завернуто 42 миллиона купоно-карбованцев, которые только получил от реализации товара, надо было поменять без проблем на 300 или 400 долларов - поменял без проблем на 9 (девять) долларов - подменили классно!

Итак, если я написал, что ДАВАЛИ 96 000 $, то давали 96 000 $. И я обоснованно считал (сидя за коньяком в Трускавце в санатории "Арника") в 2003 (кажется) году, что это было правильно, вложили 9 600 $ - получили 96 000 $ - перекреститесь! В 2003 году доллары были зеленее и не такие противные...

Если я написал, что ДАВАЛИ 190 000 $ пять (!!!) лет спустя, при аппетитах в 240 000 $, то давали 190 000 $. Не взяли - гордыня подвела... Для расчета я взял условно 200 000 $ - там точность не нужна... Все равно все пропало...
Продаваны хоть и купили этот гараж в Алупке, но сами все - не из Крыма, а потому депозит в Привате на территории Крыма не открывали бы... Если бы и открывали, то в другом региональном банке, где их фирма имела счет. Но и там не открывали, так как меня не слушали не только в этом, но и в том, что депозит - штука классная! (в те годы... Самые лакомые депозиты были тогда, когда все испугались - в 2008 -2009 годах, по валюте 12-13 процентов годовых!!! Сказка! Ежемесячная выплата процентов! Рай на Земле!)

В Крыму до осени 2013 года были хороши:
- Проминвестбанк - просто корзина щедрости - 13 процентов годовых по евро и по доллару. Очень лояльные Договора. Расторжение в любой момент без потери процентов.
- ВТБ-банк - корзина щедрости с его вкладом "Целевой" - 12 процентов годовых по доллару с довложениями и возможностью устраивать "столбы". Потом, правда, банк всех подвел - запретил пополнять вклады... Все очень ругались... И не только в Крыму...
- Банк Москвы (Новинского) - вклад "Детский" по евро - кажется в 14 (!!!) процентов годовых с возможностью расторжения вклада без потери процентов по достижению ребенком 18 лет...

Вот эти 3 банка реально пылесосили денежки...
Другие были скромны... Там еще выделялся "Сбербанк России" - но у него были мутные условия...
И Приват - тоже был скромным...

С Приватом в самом деле сегодня судятся некоторые вкладчики, которые не успели сделать простую вещь: надо было сразу после начала оккупации просто поменять отделение обслуживания на материковое - например при личной поездке в Украину или просто через он-лайн чат... Расслабились... Не ожидали, конечно... Они не виноваты, так карта легла... желаю им успехов - победить и вернуть свои деньги...
Кроме того, реально все банки в Крыму всем клиентам в 2014 году говорили, что будут работать и не собираются уходить... Потом исчезли в одночасье... Что интересно, на момент аннексии Крыма у меня было только 100 евро (был "столб" открыт на всякий случай) на территории Крыма в Банке Москвы Новинского - банк из Крыма исчез. Но когда я обратился за своими деньгами, будучи проездом в Днепре, в отделение на Набережной - все отдали...

Ну вот так... был период, когда депозит в банке давал возможность реально не работать, пить шампанское и даже не думать о сдаче жилья...
Сейчас еще период, когда сдача жилья давет возможность реально не работать, пить шампанское и даже не думать о депозите...
Что-то мне подсказывает, что этот период скоро пройдет...
Если в 2015 - 2016 году для полноценной жизни семье хватало дохода в 1 000 долларов месяц (22 500 гривен), то сейчас 28 000 гривен в месяц для полноценного жития уже не хватает...
Ну вот так...

  Долярчик написав:
  akurt написав:Долярчик! Продавай свій магазин хоч за щось - тупіковий варіянт...

...тепер всі уважно дивляться, як ви легко та невимушено напишете свої "супер-пупер" БІЗНЕС-варіанти!
(так-так саме БІЗНЕС, а не крипту, акції, форекси і т. п. - не пропонувати) :D

... то може тут Ви БЛИСНЕТЕ розумом? :wink:


ПахнУло фамільярністю... Долярчик! Я всю жизнь занимал такие должности, что меня с 23-х лет называли ТОЛЬКО по имени-отчеству.
Так что блистать ничем не буду...
Так только - закину Вам "удочку" - один из моих знакомых занимается криптовалютой... как будто очень осторожно... Не я.
Вчера как раз спросил: "Там вроде как-то крипта шатается?"
Получил такой ответ: "Все личные средства, которые я вложил в крипту - я уже отбил и вывел. Все что есть на сегодня - назвал сумму - это просто навар - зорко слежу за ним... Так что волноваться нет причин..."
Ну и хорошо... Я и не волнуюсь...

P.S. Трохи хвилююсь тільки з того, що в бувальщині "Про нерухомість, яка раптово почала рухатись і навіть попливла у даль... " не звернули увагу на головну думку:
неактивні активи треба дуже вчасно збувати... Дуже вчасно...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 21 січ, 2018 19:36

Просто Костя

  akurt написав:ПахнУло фамільярністю... Долярчик! Я всю жизнь занимал такие должности, что меня с 23-х лет называли ТОЛЬКО по имени-отчеству.

Дивіться з 26.40 - 30.40... :P Чо нам проблемами і статусами займатися? Наше діло яке? Кон'як п'янствувати і кайфувати... :P За знайомство! :P

Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 270271272273274 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: antey1969, M-Audio і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24786 16550395
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 01:17
UA
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8871 6929690
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:30
cherchiltank
10012 6255119
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама