Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456 ... 285>
Повідомлення Додано: Нед 14 бер, 2010 12:45

Ну і що :?:
Два дні таму я написав :
в межах міста зникли з продажу квартири по ціні нижче 35 000 доларів
На сьогодні ціни приблизно слідуючі
1-кімнатна - 45 000
2-кімнатна - 55 000
3-кімнатна - 65 000

Ви приводите :
У порівнянні з кризовою ямою на початку минулого року кількість угод восени виросла в 1,5 рази - до декількох сотень на місяць», - говорить він. Найбільшим попитом зараз користуються найдешевші одно-та двокімнатні квартири вартістю $35-50 тис.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 14 бер, 2010 16:25

Шановний пане Будівельник!
Цікавить Ваша пропозиція щодо 3-кімнатної за 55 тис. долярів. Якщо можна, опишіть конкретніше: місце розташування, будинок (ц/п, зд/незд), поверх, інфраструктура, форам власності, хто продає. Цікавить практично. Хотів би поглянути. Буду вдячний за відповідь (можна в приват).
tycholoz
 
 
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 14:33

Шановні форумчани,

Треба нарешті таки відкрити очі на реальність, вже давно не таємниця що ціни на нерухомість є завищені щонайменше у 2 рази! (в гривні, на даний момент) Але цього вперто не хочуть визнавити ні рієлтори, ні спекулянти які "встигли" інвестувати, ні забудовники які звикли мати надприбутки за так-сяк здані новобудови...

На мій погляд, ринок суттєво оживиться коли у Львові середні ціни у спальному районі становитимуть:

1 к. (35-40 м.кв.) - 25000 у.о.
2 к. (55-60 м.кв.) - 40000 у.о.
3 к. (70-75 м.кв.) - 50000 у.о.

Це реальність. Немає ніяких підстав для більший цін. Ні якість нерухомості, ні інфраструктура, ні доходи, ні економічні показники в країні, ні оплати (+ інфляція та девальвація що наближається) не дають можливості піднятися РН в інший спосіб.
develvic
 
 
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 14:40

А на мій погляд все буде добре якщо Слідуючі товари і послуги будуть коштувати :
Німецькі автомобілі - 5000 - 10 000 євро
Похід в ресторан з сімєю - 50 грн
Мобільні телефони - 200 грн
Бензин - 1 грн
Відпочинок в 5-зірковому санаторії ( все включено ) - 20 грн в день
Поїздка літаком на три дні Львів- Париж - Львів - 200 доларів
медицина безкоштовно ,
навчання в Могилянці - доступне і безкоштовне для всіх
Плата за трьох-кімнатну квартиру - 200 грн в місяць........
І так далі , але яким чином мої думки змінять ціни на вказані товари послуги :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 15:02

budivelnik
Шановний, Ви таки плутаєте реальність зі своїми мріями і це багато хто помітив на інших гілках... але:
По-перше, тема даної гілки "Нерухомість у Львові", тому давайте не будемо тут чіпати все решта;
По-друге, я таки мінімально обгрунтував свою думку, можу обгрунтувати детальніше, але ж Ви й так в курсі соціально-економічного стану в країні, чи не так?
По-третє, таки якщо вдаватися в деталі якості а ще й, не дай Боже, порівнювати з житлом "Європейського класу" при наближених цінах... то оптимізм щодо нашого РН зменшується ще значніше...
develvic
 
 
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 15:09

По-друге, я таки мінімально обгрунтував свою думку, можу обгрунтувати детальніше, але ж Ви й так в курсі соціально-економічного стану в країні, чи не так?

1 Спробуйте обгрунтувати більш детальніше
2 Паралельно спробуйте пояснити чому на квартири поза межами міста ( а тут ціни повинні бути на 20 % нижче від цін в спальниках ) з цінами
1-кімнатна 42 кв м +0,8 сотки землі - 40 000( готова до проживання )
3-кімнатна 82 кв м , голі стіни ---------55 000
-йдуть активні перегляди
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 16:26

budivelnik
Отже Ви таки не в курсі подій... :D можливо саме тому у Вас такі погляди або Вам вони "до жарівки" оскільки не дають підгрунтя для здорожчання і так переоціненого ;)

Я Вам допоможу. Хочете детальніше?

1. Якість житла (первинний ринок) - її просто немає. Я був останнім часом на об'єктах кількох львівських забудовників (цікавився 2к квартирами) і не знайшов нічого задовільного ні по виконанню робіт і навіть по матеріалах. Порівнюю з тим що бачив в Польщі (Хелм, Люблін, Краків) при практично тих же цінах і значно вищому соціально-економічному показнику.

2. Інфраструктура - хто з наших забудовників насправді вкладає в неї те що має бути? Максимум, передбачать к-ка офісних приміщень і можливо заасфальтують дорогу перед будинком в подвір'ї. Я вже не кажу про те що забудовник мав би опікуватись і дитячими майданчиками і доріжками/тротуарами (освітленими). А взагалі-то краще не чіпати тої теми бо тут все дуже погано і це всім відомо. Далеко до Європи.

3. Доходи населення - за останні 1,5 роки доходи населення впали дуже суттєво, було закрито багато підприємств а ті що лишилися відправили багатьох працівників в неоплатні відпустки. Інфляція за 2009 рік склала 13% і з початку цього року набирає темпи... а попереду нас чекає суттєва девальвація національної валюти що звичайно ж не буде збалансовано рівним підняттям заробітної плати. А до нормального кредитування (не можу написати європейського бо це фантастика) наша банківська система навряд чи повернеться найближчими роками.

Тому якщо забудовники/банки не вгамують свої апетити РН не підніметься. А якщо врахувати те що ні якість будови, ні інфраструктура (навіть Євро-2012 не допомогло) ні доходи населення суттєво так і не покращаться то рівень цін який я вважаю розумним я написав вище:

1 к. (35-40 м.кв.) - 25000 у.о.
2 к. (55-60 м.кв.) - 40000 у.о.
3 к. (70-75 м.кв.) - 50000 у.о.

Отже, які Ваші обгрунтування щодо того що ціни не будуть падати, ба навіть рости! :D

P.S. Ваше питання щодо цін поза містом... Я не дуже цим цікавлюсь, та й тут мова власне про житло в місті. Але я впевнений що ціни на квартири за межами міста нижчі. Наскільки? - це дуже залежить від багатьох факторів: розташування, якість, наявність додаткових чинників, місцевість...
Хоча в загальному ціна звичайно завищена, вона буде "тягнутися" до загальної тенденції. Доречі, 3-кімнатна 82 кв м, голі стіни - 55 000 це вже тенденція, так мало б бути вже у Львові :)
develvic
 
 
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 17:38

1. Якість житла (первинний ринок) - її просто немає.

З таким самим успіхом я назву Вам наприклад автопром ( Таврія ) , чи якість комунальних послуг і що ціни наприклад на автомобілі ( ті ж Таврії і Сенси ) - повинні обвалитись :?:
Доходи населення - за останні 1,5 роки доходи населення впали дуже суттєво,

Це Ваша субєктивна думка . Насправді доходи практично не знизились ( якщо рахувати в валюті держави ) , ціни виросли , але й тут розбіжність . Але мені не зрозуміло чому на одні українські товари при незмінних доходах ціни повинні рости( комунальні , харчування , освіта , медицина ) , а на інші - падати ( причина одна - зміна доходів , а наслідки чомусь для різних галузей - різні )

Хоча в загальному ціна звичайно завищена, вона буде "тягнутися" до загальної тенденції. Доречі, 3-кімнатна 82 кв м, голі стіни - 55 000 це вже тенденція, так мало б бути вже у Львові

В березні 2009 - ціна на подібібне житло в мене була 50 000 , ще в листопаді 2009 я продав останню свою квартиру 125 кв м по 65 000 доларів( трошки більше 500 за квадрат ) . так що в тенденціях , трендах і так далі ми з Вами розходимось .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 18:41

budivelnik написав:
1. Якість житла (первинний ринок) - її просто немає.

З таким самим успіхом я назву Вам наприклад автопром ( Таврія ) , чи якість комунальних послуг і що ціни наприклад на автомобілі ( ті ж Таврії і Сенси ) - повинні обвалитись


До чого тут автопром? Мова про нерухомість... але нехай, як Ви мали б знати ціни на автомобілі від початку кризи таки знизилися і навіть на сенси. Крім того, якщо вже слідувати аналогії, то той же Sens набагато дешевший від напр. Wolkswagen, що є адекватним.

Доходи населення - за останні 1,5 роки доходи населення впали дуже суттєво,

Це Ваша субєктивна думка . Насправді доходи практично не знизились ( якщо рахувати в валюті держави ) , ціни виросли , але й тут розбіжність . Але мені не зрозуміло чому на одні українські товари при незмінних доходах ціни повинні рости( комунальні , харчування , освіта , медицина ) , а на інші - падати ( причина одна - зміна доходів , а наслідки чомусь для різних галузей - різні )


Щоб було зрозуміло - мова йде про зменшення надприбутків до обгрунтованого та адекватного рівня. Такого рівня, при якому середньостатистичний громадянин України міг придбати житло маючи середньостатичну ЗП і заощадження за 5-7 років (1-2 к.).

Хоча в загальному ціна звичайно завищена, вона буде "тягнутися" до загальної тенденції. Доречі, 3-кімнатна 82 кв м, голі стіни - 55 000 це вже тенденція, так мало б бути вже у Львові

В березні 2009 - ціна на подібібне житло в мене була 50 000 , ще в листопаді 2009 я продав останню свою квартиру 125 кв м по 65 000 доларів( трошки більше 500 за квадрат ) . так що в тенденціях , трендах і так далі ми з Вами розходимось .


Або Ви не про Львів, або Ви щось інше продавали... Я за названий Вами період не бачив таких пропозицій навіть близько. Нижче ніж 800 за готове нормальне житло у Львові (первинний ринок) не зустрічав.
develvic
 
 
Повідомлення Додано: Нед 21 бер, 2010 19:07

Щоб було зрозуміло - мова йде про зменшення надприбутків до обгрунтованого та адекватного рівня. Такого рівня, при якому середньостатистичний громадянин України міг придбати житло маючи середньостатичну ЗП і заощадження за 5-7 років (1-2 к

Шановний , що Ви особисто знаєте про прибутки будівельників , особливо цікавлять знання отримані не з газетних статей і інтернет вигуків :?:
Якщо щось знаєте , розпишіть будь-ласка кінцеву ціну за житло( нехай 6000 грн за квадрат ) по формулі :
вартість матеріалів
величина заробітної плати
податки
вартість грошей
прибуток забудовника
вартість землі
+ по такійже схемі опишіть ціноутворення на Ваш продукт , подивимось на чому можете зекономити Ви і наскільки і на чому будівельники
Тільки після цього буде видно хто Ви , серьозна людина яка хоче щось знати чи людина яку не цікавлять реалії і їй просто хочеться поговорити .
Якщо хочете знати мою думку по ціноутворенню , вона викладення тут :
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<123456 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt, Google Adsense [Bot] і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16515127
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 06:20
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902557
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234597
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама