Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #1234 ... 285>
Повідомлення Додано: Чет 12 лют, 2009 16:58

Нерухомість у Львові

З великою цікавістю читаю цей форум і дуже багато цікавого для себе взнала, за це дуже вдячна.
Але по Львову мало інформації, як тут, так і взагалі в інтернеті, навіть на місцевих форумах, що мене досить дивує. Наскільки я розумію, Львів по менталітету та рівню реагування на ринок РН досить відрізняється і, напевно, не варто проводити паралелі із нерухомістю Київа.
Чи може хтось щось конкретно сказати про львівську нерухомість? По оголошеннях в наших газетах ціна навіть на самі нещасні квартири таки тримається в межах 1000 дол. за м2. Таке враження, що у Києві ціни скоріше падають. А чутки у нас ходять самі різноманітні, про дуже дешеві покупки і про дуже дорогі. Особливо народ напирає на те, що заробітчани таки будуть купляти житло, і гроші в людей є.
У нас є сума до 15 тис. дол, і ми дуже хотіли би щось купити, хоча би і невелику квартиру,тому ці питання мене дуже цікавить, але оскільки я аж ніяк не економіст, тому не можу визначити, наскільки це буде реальним в цьому році.
Економічні прогнози і тенденції я вже уважно почитала, але наскільки вони будуть придатні саме для нашого міста?
Feodosia
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 бер, 2009 08:58

Не буде за 15 тис дол нормальної квартири в цьому і наступному році.
Теж моніторю ринок Львова.

На сьогодні найкращі варіанти (далі перераховуйте відносно своїх 15 тис дол - що це вийде):

3 кім квартира, 76м2, за бомбою на чорновола, євро ремонт, новобудова 2002 р, 80 тис дол

район мазепи (плугова, "зайчик") 2 кім новобуд, 0- цикл, 78 м2, 60 тис дол

Можна на сихові, володимира великого, науковій взяти цегляну 2кім квартиру, 50-55 м2, за 45-50 тис дол. Стан квартири - середній (або погано-житловий)
PAI
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 бер, 2009 09:22

Re: Нерухомість у Львові

Feodosia написав:З великою цікавістю читаю цей форум і дуже багато цікавого для себе взнала, за це дуже вдячна.
Але по Львову мало інформації, як тут, так і взагалі в інтернеті, навіть на місцевих форумах, що мене досить дивує. Наскільки я розумію, Львів по менталітету та рівню реагування на ринок РН досить відрізняється і, напевно, не варто проводити паралелі із нерухомістю Київа.
Чи може хтось щось конкретно сказати про львівську нерухомість? По оголошеннях в наших газетах ціна навіть на самі нещасні квартири таки тримається в межах 1000 дол. за м2. Таке враження, що у Києві ціни скоріше падають. А чутки у нас ходять самі різноманітні, про дуже дешеві покупки і про дуже дорогі. Особливо народ напирає на те, що заробітчани таки будуть купляти житло, і гроші в людей є.
У нас є сума до 15 тис. дол, і ми дуже хотіли би щось купити, хоча би і невелику квартиру,тому ці питання мене дуже цікавить, але оскільки я аж ніяк не економіст, тому не можу визначити, наскільки це буде реальним в цьому році.
Економічні прогнози і тенденції я вже уважно почитала, але наскільки вони будуть придатні саме для нашого міста?

Можливо, вартує дати оголошення в Вашому магазині в рубриці попит, вказавши що Ви хочете купити і за скільки.Багато хто так власне і робить і ставлять суму 20000 за 2-к квартиру.Хоча б побачите реакцію на даний час.
lemberger
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 бер, 2009 10:21

Львів не Київ, ясно
інші масштаби, менталітет
в Києві інвестування в житло(спекуляція) мало на порядок більший розмах
впевнений що падіння буде продовжуватись, сьогоднішні ціни необгрунтовано високі
я б радив чекати
нарахунок 15 тис. - шанси є, хоч і не 100%
саме за 15 тис. я купив 2кімнатну(хрущ), не вбиту, в хорошому районі - в 2004 році
коли пробував обміняти на 2кім з кращим плануванням, за неї вже давали 46 (в 2007)
так що все можливо :wink:
до речі чомусь не вперше зустрічаю думку що дно буде літом
от літом і побачимо
Казанцев
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 бер, 2009 10:45

Казанцев написав:Львів не Київ, ясно
інші масштаби, менталітет
в Києві інвестування в житло(спекуляція) мало на порядок більший розмах
впевнений що падіння буде продовжуватись, сьогоднішні ціни необгрунтовано високі
я б радив чекати
нарахунок 15 тис. - шанси є, хоч і не 100%
саме за 15 тис. я купив 2кімнатну(хрущ), не вбиту, в хорошому районі - в 2004 році
коли пробував обміняти на 2кім з кращим плануванням, за неї вже давали 46 (в 2007)
так що все можливо :wink:
до речі чомусь не вперше зустрічаю думку що дно буде літом
от літом і побачимо


Дно буде с той момент, коли банки відновлять іпотечне кредитування на нормальних людських умовах, тобто на таких, що середньо статистична українська сім"я змогла взяти цю іпотеку.
А судячи по ситуації в банківській системі нормальне іпотечне кредитування не відновлять ще дуже довго. Щонайменше 2 роки.
Стосовно цін на житло у Львові. Сам зі Львова, сам хочу придбати собі квартиру. Львів унікальне місто, якщо ви подивитеся по сайтах банків в рубриках "Реалізація заставного майна", то побачите, що Львів там майже або взагалі не згадується. Тут люди мало заробляють але можуть позволити собі житло машини і ресторани. Тут кожен себе вважає "середнім європейським класом" і таке інше. А вийдіть ввечері прогулятися. Яка там криза))) Хто корінний львів"янин, той зрозуміє. Тому динаміка спаду цін на житло у Львові думаю буде найменшою.
bermooood
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 бер, 2009 10:46

Во Львове, как и в Харькове, Одессе, Днепре, и уже тем более еще меньших городах, все подешевет попозже, так динамику цен задает именно Киев. Вспомните как квартиры дорожали сначала в Киеве, а потом подорожали в самом захудалом Мухосранске, хотя сравнивать спрос на жилье в Киеве и Мухосраске согласитесь тяжело. Тем не менее подорожало везде. Сейчас идет обратная реакция. У нас в Харькове еденичку на вторичке можно найти за 2000-25000 легко. Но покупателей по прежнему минимум.
horrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 987
З нами з: 30.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 бер, 2009 10:40

Наразі на львівському ринку ціна квадратного метра у більш-менш пристойному стані менше 1000 у. о. не впала. Надешевші, зрозуміло, у квартирах великої площі. Тож реально придбати 1-кім. за 35-45 тис., Узагалі Львів, якщо сказати чесно, - місто гонорових безштаньків. Має 30 метрів у старому будинку зі страшним під"їздом, вхід по балкону через кухню, а цінить її так, ніби це Палац Потоцьких. При власній зарплатні у 1000-1500 грн. Може, криза справді трохи зіб"є трохи цього фальшивого гонору пролетарського панства.
tycholoz
 
 
Повідомлення Додано: Пон 23 бер, 2009 12:36

tycholoz написав:Наразі на львівському ринку ціна квадратного метра у більш-менш пристойному стані менше 1000 у. о. не впала. Надешевші, зрозуміло, у квартирах великої площі. Тож реально придбати 1-кім. за 35-45 тис., Узагалі Львів, якщо сказати чесно, - місто гонорових безштаньків. Має 30 метрів у старому будинку зі страшним під"їздом, вхід по балкону через кухню, а цінить її так, ніби це Палац Потоцьких. При власній зарплатні у 1000-1500 грн. Може, криза справді трохи зіб"є трохи цього фальшивого гонору пролетарського панства.


Повністю погоджуюсь. При такій зп власників "елітних" квартир і кв.м. має коштувати до 2000 грн. Падати і падати...
sselev
 
 
Повідомлення Додано: Вів 24 бер, 2009 10:27

Вчора проводив моніторинг новобудов 2 кім, площею 75-80 м2
За три тижні ціна в середньому впала (по району якому я дивлюсь постійно) з 80тис дол до 75тис. Перед тим була певна стабілізація (2-3 тижні) а зараз почалась ДРУГА ХВИЛЯ ПАДІНЬ ЦІН
PAI
 
 
Повідомлення Додано: Вів 24 бер, 2009 10:33

зустрічаються навіть поодинокі випадки цін 2кім новобудова 70-75 м2 (правда не дуже хороший район Львова) по ціні 50 тис дол...

Думаю скоро пропорційне відношення цін у Львові і Києві знову буде таке як і було (приблизно в 2 рази дорожче в києві)

А то зараз дійшло до абсурду - 2 кім квартира з ХОРОШИМ євроремонтом 60 м2 в києві за 100 тис можна взяти (наприклад район оболонь) , а у Львові ГОЛІ новобудови по 80тис цінять

СМІШНО СТАЄ...
PAI
 
 
  #1234 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514478
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902202
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234386
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама