Почему на Украине не будет дешеветь недвижимость?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 644645646647>
Повідомлення Додано: П'ят 01 січ, 2010 22:47

минус 30-40 % в 2010 по словам самих риэлторов
http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/ ... view.17566
JamesBond
 
Повідомлень: 242
З нами з: 29.11.08
Подякував: 3 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 січ, 2010 22:54

Кирпич написав:понимаете - застройщики хотят кушать уже сейчас, а продавать - по ценам 2008.
Продавать по ценам 2003 им не позволяет жадность (про 2004 - это очень оптимистично).
так что у них есть все шансы сыграть в ящик.

Я это понимаю как и застройщики.Но конкуренция всё исправит-останутся сильнейшие.Конкуренция-имею ввиду-вторичный рынок.А вторичный рынок это не только советское жильё,но и много новостроек 2000-2007 года,которые по качеству если и отличаются от новостроев,то ненамного.Ну и плюс - возможный выброс залоговых квартир по неоплаченным кредитам,подтолкнён цены вниз.Так что ув.Будивельнику,возможно,в 2010 году будет тяжелее,чем в 2009.Но я вижу,что Будивельник-безнадёжный оптимист.А такие люди-побеждают.
Поэтому верю в то,что по итогам тяжёлого для строительной отрасли 2010 года Будивельник не "сыграет в ящик."
Будивельник-только удачи!!!
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: П'ят 01 січ, 2010 23:04

З Новим роком!
понимаете - застройщики хотят кушать уже сейчас...

Поки товстий схудне - худий гигне. В забудовників грошенят не меньше ніж пересічного. Друге діло, що бетонометри все таки "їсти просять". Та й гроші потрібно в діло пускати.
На лаштунок подальшого будівництва то скоро визначимся з керманичем і почнем будувати.
leondim_68
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 00:28

:lol: :lol: :lol:
я тоже желаю будивальныку удачи
пусть приезжает в киев и строет по таким ценам как он говорит строит гдето под львовом :D
orestgaboda
Аватар користувача
 
Повідомлень: 285
З нами з: 19.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 01:23

leondim_68 написав:З Новим роком!
понимаете - застройщики хотят кушать уже сейчас...

Поки товстий схудне - худий гигне. В забудовників грошенят не меньше ніж пересічного.

Я так понимаю что именно по этой причине по всему киеву торчат сотни недостроеных коробок и домов на уровне котлованов? Или Украина - единственная страна в мире где строители не привлекали кредитов которые нужно отдавать?
Кирпич
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 01:52

В 2001-2003 працював зкомпаніями, які спочатку не брали банківських кредитів. А потім понеслось - нові фірмочки, які без техніки, без спеціалістів але з звязками і з банківськими грошима запустили маховик.
сотні недобудов та стадії котловану... Для більшості забудовників криза - як обухом по голові.
leondim_68
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 12:49

Поэтому верю в то,что по итогам тяжёлого для строительной отрасли 2010 года Будивельник не "сыграет в ящик."
Будивельник-только удачи!!!

Дякую , постараюсь виправдати Ваші сподівання :D
пусть приезжает в киев и строет по таким ценам как он говорит строит гдето под львовом

На жаль в Києві не можу ( тай не хочу ) , а під Києвом , по 600 пару тисяч квадратів в рік ( земля Ваша :D ) - замовляйте - збудую :D
А потім понеслось - нові фірмочки, які без техніки, без спеціалістів але з звязками і з банківськими грошима запустили маховик.

Як не дивно це звучить , але в найближчий час в тому чи іншому вигляді планую залучати гроші . На сьогодні мені особисто пропонують банківський кредит під 22 % , приблизно до 1 000 000 грн. Поки що відмовляюсь бо ставка зависока , тай ситуація на ринку непевна .
Збільшення обігових коштів необхідне бо в найближчих кілька років з кредитами для пересічного буде напряг , тому й потрібні резерви для ліквідації фінансових розривів які будуть однозначно виникати .
Якщо в когось є думки по схемі чимось подібній до банку Аркада ( продаж сертифікатів з номіналом квадратні метри . з майбутнім обміном на готове житло , обєм випущених сертифікатів не повинен перевищувати обєму вже готового житла , основна привабливість данних сертифікатів для населення - можливість забеспечити накопичення на житло без страхів втрат від інфляції ) , але з можливістю юридично чистої реалізації в масштабах ТзОВ . я радий був би почути Вашу пораду .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 13:09

продаж сертифікатів з номіналом квадратні метри . з майбутнім обміном на готове житло , обєм випущених сертифікатів не повинен перевищувати обєму вже готового житла , основна привабливість данних сертифікатів для населення - можливість забеспечити накопичення на житло без страхів втрат від інфляції

Вы в какой стране живете? :D :D :D :D :D
Я думаю что пересічний за время кризиса твердо усвоил не связываться ни с украинским банками ни с украинским государством.
Вон надра до сих пор платит... А еще есть куча мелких банков типа Армы, которые и не банкротят и денег не отдают.
В общем деньги+ возможность купить сразу это на порядок надежнее...
А то окажешся и без денег и с непонятными бумажками + в ситуация что никто никому ничего не обещал... :D :D :D
Кирпич
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 13:20

обєм випущених сертифікатів не повинен перевищувати обєму вже готового житла ,

Ну конешно. В этой то стране. Конешно не будет превышать. точно. зуб даю :D :D
А если превысит - то виновного будут искать. Преследовать. Как Пукача. Как отравителей Ющенко. Как фальсификатора Кивалова. Как убийц гонгадзе или организаторов Элиты-центра. Хотя у него - у виноватого тоесть - есть все шансы покончить жизнь самоубийством. Как Кирпа - двумя выстрелами в голову.
Так что не смешите мои тапки. :D
Кирпич
 
 
Повідомлення Додано: Суб 02 січ, 2010 13:23

1 Є кілька хороших правил в дискусії , одне з них :
Якщо не має чого сказати , краще помовч
друге :
Якщо щось критикуєш , то обовязково щось запропонуй
2 Старайтесь якщо вже зібрались покритикувати , хоч зрозуміти що вже написано
обєм випущених сертифікатів не повинен перевищувати обєму вже готового житла
Тому прогнозована Вами ситуація
окажешся и без денег и с непонятными бумажками + в ситуация что никто никому ничего не обещал...
Не можлива в принципі , як мінімум залишишся вже з тим що збудовано , друге питання , якщо ти купив 2-4 кв м . то що з цими квадратами робити :?:
Якщо вже заплатив більше 10 000 доларів , то як мінімум кімната в комуналці :D в тебе вже є
Останнє
Так як сертифікати повинні випускатись тільки на вже готове житло , то купивши сертифікат на кілька метрів можна жити в цьому ж житлі як в гуртожитку з такими ж щасливцями як і сам .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 644645646647>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2491 235049
Переглянути останнє повідомлення
Пон 06 кві, 2009 13:32
chetrom
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама