Валютный рынок в контексте

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 58365837583858395840 ... 6795>

Какой процент сбережений вы держите в валюте?

Валютный рынок в контексте 4.2 5 933
1. Нет сбережений в валюте
10%
93
2. до 20%
5%
48
3. от 20% до 50%
7%
68
4. от 50% до 75%
14%
129
5. более 75%
64%
595
Всього голосів : 933
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2018 23:04

Trast написав:
  sinus написав:Никто ничего не обороняет, просто сегодня дали своим выйти !
А завтра пойдет,как впрочем я и писал-ракета,куда долетит? Думаю до 28 на межбанке смело, а потом с понедельника небольшой откат и бултыхание аж до 14 сентября в этих цифрах и в числах 18-х-опять ракета до 30.
Вы хоть записывайте мои посты,что ли!
П.С. То,что обсуждается на форуме с утра до вечера,к сожалению не имеет никакого отношения к реальности (для того,чтобы правильно решить уравнение необходимо ни только знать математику,но ещё и четко владеть данными x и y).
Когда в сентябре будет 30-я здесь уже не буду писать-зовут на работу :D

Повторю еще раз для тез кто читатель, а не писатель. :(

Вже всі записали.
Раптом що - я нагадаю.
tea

Подякував: 420 раз.
Подякували: 2074 раз.

Профіль
4
3
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2018 23:04

Василь-Рівне написав:
  sinus написав:но реальных цифр вы не знаете

Приріст реального #ВВП у 2 кварталі 2018 року прискорився до 3,6% (р/р). Сезонно скоригований ріст в порівнянні з першим кварталом становив 0.9% кв/кв.
Зображення

Это очень хорошо - будет чем платить по ВВП-варрантам :)
DIMON1976

Подякував: 13 раз.
Подякували: 928 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 01:03

Re: Валютный рынок в контексте

ЗАСТУПНИК ГЛАВИ НБУ РОЗПОВІВ, ЧОМУ ПАДАЄ ГРИВНЯ І ЩО З НЕЮ БУДЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ

За останній місяць долар в Україні здорожчав на гривню.

Українська гривня піддається впливу сезонності. Про це свідчить досвід останніх чотирьох років. Саме це й впливає на її

Долар і євро знову здорожчають. Нацбанк визначився з курсами валют на середу
курс на валютному ринку.

Про це в ефірі "Радіо НВ" сказав заступник голови Національного банку України Олег Чурій.

"Сезонність залежить від сільськогосподарського періоду. Ми ж аграрна країна. На сьогодні близько 45% експорту займає аграрна продукція. Україна експортує зерно. Україна №2 з експорту кукурудзи. Перше місце ми займаємо в експорті сонячної олії. Коли йде експорт, то іде і виручка. З іншої сторони потрібно розуміти, що Україна має економіку, яка не повністю перебуває на світлій стороні. Зокрема, велика частина аграрного сектору перебуває в тіні", - пояснив Чурій.

Він нагадав, що 2016 року коливання курсу гривні почалися у вересні, торік – у серпні, цього року - у липні.

"Причина проста. Курс важливий для бізнесу і населення. Вони (бізнес) подивилися на це, і зрозуміли, що сенсу чекати вересня немає, тому купили валюту в серпні. Гадаю, що цього року відбулася така ж сама ситуація. Ми бачимо тут психологічний вплив. Я б не назвав, те що відбувається на сьогодні, панікою, але є певна нервозність. Коливання не є ознакою кризи", - зазначив заступник глави НБУ.

На зростання курсу євро впливають зовсім інші фактори.

"Всі інші курси є похідними від долара. Останнім часом на ринках, які розвиваються, ситуація досить нестабільна. За місяць гривня девальвувала на десь на 4%, а південно-африканська валюта девальвувала на 10%", - додав Чурій.

Можуть бути коливання на валютному ринку перед виборами в Україні 2019 року.

"Безумовно фактор виборів буде з часом грати все більшу роль. Це буде створювати занепокоєння серед бізнесу, серед інвесторів щодо того, з яким курсом Україна буде йти надалі. Перед виборами ми завжди маємо коливання і насправді це у всіх країнах так", - зазначив Чурій.

Також на курси валют впливати і співпраця з Міжнародним валютним фондом, від якого Україна отримала останній транш кредиту навесні минулого року.

Чурій запевнив, що Нацбанк готовий згладжувати сезонні коливання.

"НБУ є на ринку, у нас є резерви, ми купили з початку року валюти на більше ніж один мільярд доларів. Ми готові їх використати, щоб згладжувати сезонні коливання", - сказав заступник глави Нацбанку.
Surfer

Подякував: 75 раз.
Подякували: 443 раз.

Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 01:34

Ешё раз.
"И эти люди запрещают мне ковыряться в носу". 7 страниц сплошного флуда!

Перес, не вижу, чтобы Вас забанили там, но, простите, Моцарт и альяк, хоть и "слабаки" по Вашему мнению, но повыше Вас будут. Как минимум, за 2008 альяку благодарны многие. У Вас (как и у меня) таких заслуг пока не наблюдается.

sinus-Trast
Допускаю, что Ваши прогнозы точны. Но без аргументации они выглядят как откровение божье, а я атеист. :)
P.s. Вы многое пишете правильно, но из Вашего поста в 21.18 (если я правильно понял) Вы, вроде считаете меня тоже на зарплате. К моему большому сожалению, это не так. :)
Если предложите подходящую работу, буду благодарен. :)
Не разговаривать с budivelnik"ом , Васей, somilitark"ом, bub-har"ом, Yuri_T :!:
ЛАД
2

Подякував: 3371 раз.
Подякували: 3206 раз.

Профіль
2
2
4
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 01:39

Surfer написав:
.........

"НБУ є на ринку, у нас є резерви, ми купили з початку року валюти на більше ніж один мільярд доларів. Ми готові їх використати, щоб згладжувати сезонні коливання", - сказав заступник глави Нацбанку.

А чего ж весной не сгладили?
Не знаю, то ли :lol: , то ли :evil: .
Короче, "ховайся, кто может".
Не разговаривать с budivelnik"ом , Васей, somilitark"ом, bub-har"ом, Yuri_T :!:
ЛАД
2

Подякував: 3371 раз.
Подякували: 3206 раз.

Профіль
2
2
4
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 07:38

ЛАД написав:
  Surfer написав:
.........

А чего ж весной не сгладили?
Не знаю, то ли :lol: , то ли :evil: .
Короче, "ховайся, кто может".

Почему не сгладили? А кто выкупал миллилоны баксов с МБ, чтобы не дать курсу резко упасть? 1 млрд выкупленного же не просто так появились :)

Сегодня может быть обновлен рекорд курса стрижки главных оленей этого загона! Вполне возможны реальные продажи по 27.60)
Каждая гривна / доллар отданная меняле / в обменник - инвестиция в девальвацию и валютные качели.
Каждая гривна / доллар отданная в банк - инвестиция в стабилизацию и ревальвацию.
Alex2006

Подякував: 92 раз.
Подякували: 437 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 08:00

sinus написав:
  tea написав:
  Nighthawk написав:P.S. Сьогодні вівторок. Де боковик, іксперди? :mrgreen:
Процитую великих "20 коп вниз-верх-это боковик"
Минулого вівторка дно було 26.99. Зараз 27.46. Гарний такий боковик.

Процитую теж того великого:"ставка спору в 500 грн. - особиста образа". :mrgreen:

Хандехох! Я полицай!.Ребятушки, мне нет смсына и желания вам,что-то доказывать,доказывайти сами себе за лимит оплаты форума!
Считайте,то,что я здесь написал это была моя благодарность форуму и моя благотворительная акция-старею видимо, он мне никогда ничего не давал,но я и решил поступить иначе-всё будет так,как я и описал!

"Ты еще крепкий старик, Розенбом!" (из известного мультика про Нильса и гусей).

US
дядя Caша
Нострадамус Jr

Подякував: 4370 раз.
Подякували: 7930 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 08:07

дядя Caша написав:
  sinus написав:
  Nighthawk написав:P.S. Сьогодні вівторок. Де боковик, іксперди? :mrgreen:
Процитую великих "20 коп вниз-верх-это боковик"
Минулого вівторка дно було 26.99. Зараз 27.46. Гарний такий боковик.

Хандехох! Я полицай!.Ребятушки, мне нет смсына и желания вам,что-то доказывать,доказывайти сами себе за лимит оплаты форума!
Считайте,то,что я здесь написал это была моя благодарность форуму и моя благотворительная акция-старею видимо, он мне никогда ничего не давал,но я и решил поступить иначе-всё будет так,как я и описал!

"Ты еще крепкий старик, Розенбом!" (из известного мультика про Нильса и гусей).

US
По золоту что думаете ??? У меня получается 1165 потом на 1400 ...
Den

Подякував: 1 раз.
Подякували: 74 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 08:08

Den написав:
  ЛАД написав:
  Den написав:..........
Дядь Саша писал вам пару недель назад что 1,12 потом уже 1,2 .... Так мне и не ответили... Ps Мне конечно не жалко но .. когда в прошлый раз Вы писали о укреплении долара я писал наоборот (Холява подтвердит) .. Жалко денежки игроков которые вошли от 1.15 .... ПРичём стопы под 1.15 ну никак не предполагают 1.13-1.12 ...

Если не секрет, почему Вы так считаете(1,12-1,20)?
Евро может падать заметно ниже. Отскоки, конечно, могут быть (и будут), но почему именно такие цифры?
Мне так мои индюки показывают .... Долго обьяснять .... Последние 2 года не подводили

Любопытно узнать название ваших индюков, если это не секрет. Между 1.13 и 1.06 нет значимых уровней. Или все же они есть?
zoomstyle

Подякував: 3 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 08:26

холява написав:Уважаемые участники споров ,очень прошу вас прекратить склоку,"нить" форума теряется.
Все , нет О_О.
Есть те, кто под своим ником .
Спасибо ВАМ за понимание .

поддерживаю....Чай-это уже перебор
h8ful eight: pesikot, bub-har, Libo, Василь-Рівне, somilitark,
Yuri_61, budivelnik, Перес де Куэльяр
prodigy

Подякував: 1923 раз.
Подякували: 1175 раз.

Профіль
1
  #<1 ... 58365837583858395840 ... 6795>