Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 27262727272827292730 ... 3668>

Какой курс доллара вы прогнозируете на конец первого квартала 2020 года?

Валютный рынок в контексте ДС 4.6 5 227
ниже 23
7%
16
23.01-23.50
12%
27
23.51-24.0
13%
30
24.01-24.5
19%
42
24.51-25.0
13%
29
25.01-25.5
15%
35
25.51-26
6%
14
выше 26
15%
34
Всього голосів : 227
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 22:23

Казначейство ливануло ПДВ сегодня на 968,3 млн гривень

С начала месяца уже 3,3 млрд вернули экспортерам.
Живите своим умом!
zzzzzz
1
Форумчанин року

Подякував: 3554 раз.
Подякували: 8681 раз.

Профіль
41
8
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 22:28

orest написав:
  TylerTruman_ написав:
  TylerTruman_ написав:не в курсі, технічно маю тільки питанння по рівню для аварійної посадки

упд, якщо фігура буде виконана по методичці, то захід на повторний тест 24, але по дорозі є підтримка, тому степ бай степ 8)

фактично реалізувалася ціль мого прогнозу від 30 жовтня, досягли бай зони після пробиття клину, ... а із можливих 2х наступних сценаріїв, навіть не знаю який цікавіший 8)

Далі все знову буде залежати від 4-ри річок. Якщо 26-го налиють не 2,5-3 млрд, а з десяточку (чого я сподіваюся) то маємо шанс піти під 24 в кінці листопада. Крім того, є ще розмови про 7-ми річки (хоч, як на мене, ще рано). Ну і активний приріст грн депозитів. 5 млрд плюс за жовтень - це огого.

дякую за коментар, ... технічно я повинен був би топити за пробій 24, бо ведмежий тренд, але зупинилися в зоні, що не виключає розворотного сценарію (як мінімум для корекції), тому втримався від того, щоб віддати більшу ймовірність 1му сценарію (коли тест важливого рівня), :roll:
... а на рахунок фундаментальних факторів, хоч я себе достаньо компетентним фундаменталістом не вважаю, ... бачу, що ви зробили доречний акцент на подальшій силі ведмедів (Мінфін-ОВДЗ) та в зв'язувані палива для ракети, ... а я більше звернув увагу на биків, т.я. НБУ всю дорогу від 25 активно пилососив бакс, тому виникли сумніви на рахунок пробиття, якщо маркетмейкер так звисока включився в купівлю, :idea: ... а з іншої сторони виникло запитання, якщо не брати в рахунок купівлю для просто збільшення ЗВР, то на яких рівнях тоді регулятор буде наступний раз наливати (підтримуючи свій статус успішного спекулянта)?
якщо я не відповів на адресоване мені повідомлення, то можливо просто пропустив його, або ви із тих моронів, що знаходяться в мене в бані
TylerTruman_

Подякував: 8 раз.
Подякували: 72 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 22:37

Andrew_ написав:
  Zebra написав:
  Dobrofey написав:Да уж, жестко "слуги Коломойского" валютных хомяков стригут. К очередному психологическому барьеру "24" подобрались, неужели понесут таки конвертировать матрасы в облигации, как правительство мечтает? )))

Расслабьтесь, движ вверх будет стремительным.

Через год или два

Время в данном случае всего лишь формальность, справедливость восторжествует, остаётся только медитировать в нирване 8)
Zebra

Подякував: 648 раз.
Подякували: 1142 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 22:54

TylerTruman_
Часу на пробиття 24 ще трохи є, це весь наступний тиждень, потім може бути флет, а другої половини грудня відскок.
twin

Подякував: 31 раз.
Подякували: 141 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 23:25

twin написав:TylerTruman_
Часу на пробиття 24 ще трохи є, це весь наступний тиждень, потім може бути флет, а другої половини грудня відскок.

не знаю з якими факторами ви зв'язуєте відскок в зазначений період, але якщо маєте на увазі розворотний, то під сумнівом, т.я. гривня має тенденцію :arrow: через відкок розвертатися на хаях, а на низах через консолідацію тривалістю декілька місяців, або повинні встигнути намалювати розворотну формацію
якщо я не відповів на адресоване мені повідомлення, то можливо просто пропустив його, або ви із тих моронів, що знаходяться в мене в бані
TylerTruman_

Подякував: 8 раз.
Подякували: 72 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 23:34

Курс пошел немного вниз на реакции принятия закона о земле. Вспомните, как 2 месяца назад только на анонсе рынка земли провалились к 24. Сейчас рынку кинули повторно ту же кость. Рынок схавал, но уже реакция была намного слабее - просели всего на 50 копеек за неделю после события. Это как в сказке про мальчика и волков... После второго чтения закона о земле будет еще одна "кость", а вот дальше уже наступит суровая реальность! Ведь реально до открытия рынка земли еще почти год, до октября 2020 года. А бабло завели под него уже сейчас. И что год делать? Морозить капиталы в ОВГЗ? Можно и так. Вот только это бабло с процентами от 16.5 до 18 надо будет отдавать по 3, 6, и 12 месячным ОВГЗ. Где брать "бумагу" для этого? Особенно в свете идущего падения экономики и сворачивания бизнеса по всем направлениям. Ответ очевиден...
yuri_m

Подякував: 55 раз.
Подякували: 490 раз.

Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 15 лис, 2019 23:53

yuri_m написав:Курс пошел немного вниз на реакции принятия закона о земле. Вспомните, как 2 месяца назад только на анонсе рынка земли провалились к 24. Сейчас рынку кинули повторно ту же кость. Рынок схавал, но уже реакция была намного слабее - просели всего на 50 копеек за неделю после события. Это как в сказке про мальчика и волков... После второго чтения закона о земле будет еще одна "кость", а вот дальше уже наступит суровая реальность! Ведь реально до открытия рынка земли еще почти год, до октября 2020 года. А бабло завели под него уже сейчас. И что год делать? Морозить капиталы в ОВГЗ? Можно и так. Вот только это бабло с процентами от 16.5 до 18 надо будет отдавать по 3, 6, и 12 месячным ОВГЗ. Где брать "бумагу" для этого? Особенно в свете идущего падения экономики и сворачивания бизнеса по всем направлениям. Ответ очевиден...

Может так и задумано,легализировать через ОВГЗ и направить на покупку земли.
shatenerbi

Подякували: 132 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2019 00:12

yuri_m написав:Курс пошел немного вниз на реакции принятия закона о земле. Вспомните, как 2 месяца назад только на анонсе рынка земли провалились к 24. Сейчас рынку кинули повторно ту же кость. Рынок схавал, но уже реакция была намного слабее - просели всего на 50 копеек за неделю после события. Это как в сказке про мальчика и волков... После второго чтения закона о земле будет еще одна "кость", а вот дальше уже наступит суровая реальность! Ведь реально до открытия рынка земли еще почти год, до октября 2020 года. А бабло завели под него уже сейчас. И что год делать? Морозить капиталы в ОВГЗ? Можно и так. Вот только это бабло с процентами от 16.5 до 18 надо будет отдавать по 3, 6, и 12 месячным ОВГЗ. Где брать "бумагу" для этого? Особенно в свете идущего падения экономики и сворачивания бизнеса по всем направлениям. Ответ очевиден...

1. Нахрена заводить валюту под рынок земли уже сейчас, если до принятия окончательной редакции закона пройдут месяцы, если не годы?
2. Если все так ужасно, экономика падает, кругом тотальное зубажиння, тогда почему динамика ВВП идет по нарастающей?
escobar

Подякував: 14 раз.
Подякували: 92 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2019 00:16

TylerTruman_ написав:далі ситуація буде залежати від тесту 24-24,2 ведмедями, … при невдачі із логічних варіантів :arrow: паттерн "подвійне" дно і як мінімум зимова корекція, … але на пробої сильним приземленням виглядають: 1) лінія підтримки по низам від 19 листопада 2018р та 2) ретрейсмент :arrow: фібо рівень 61,8%

Судя по нарастающему ажиотажу, 24 пробьют со свистом. Зимняя коррекция, от выброса средств со счетов казначейства, тогда начнется с уровней приближающихся к 23.
escobar

Подякував: 14 раз.
Подякували: 92 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2019 10:18

Два позитива (перше читання і бюджет прийняті) і третій під питанням МВФ, але не критично. На другому читанні буде справжній опір.
Якщо протискати 24 то зараз, але чи пустить НБУ...
З баблом нерезів все просто, завели в очікуванні головного призу, а поки отримують відсотки добрі і бонусом мають курсову різницю.
Зрив другого читання заставить всіх нервових вийти і зафіксувати прибуток, з відповідними наслідками для курсу. Хоча запасів в НБУ достатньо, щоб задовільнити попит.
twin

Подякували: 141 раз.

Профіль
  #<1 ... 27262727272827292730 ... 3668>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор