Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 58595860586158625863 ... 6181>

Як відреагує валютний ринок на призначення нового голови НБУ- Шевченка?

Валютный рынок в контексте ДС 2.6 5 242
Різких коливань курсу валют не очікую
26%
63
Очікую позитивні зміни для зміцнення гривні
7%
18
Не довіряю новому очільнику. Прогнозую обвал національної валюти
50%
120
Ніяких змін не очікую
17%
41
Всього голосів : 242
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 07:19

  Василь-Рівне написав:Президент України Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані. Про це ввечері у вівторок, 7 липня, повідомили в Офісі президента.

Як йдеться в повідомленні, у 2019 році родина президента отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн.

Оскільки вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів, то згідно із законодавством, Зеленський мав подати до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів з часу купівлі та продажу ОВДП. Проте до реєстру не надходили такі повідомлення.

«Володимир Зеленський наголошує, що всі громадяни України рівні перед законом, і готовий нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства», – зазначили в Офісі президента.

Цікавий факт, як на мене :wink: Будете робити висновки , чи як? :wink:

Пиар,шоу для бедных.
goldfinger
 
Повідомлень: 608
З нами з: 24.03.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 295 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 07:35

  centurionus написав:Остогидло читати нісенітниці про примарну "користь" інфляції.
Відкрийте підручник: терміном "інфляція" позначають два процеси. Про який з них пишите?
В нормальній економіці (і це - не про тутешній "бантустан") знецінення валюти [начебто] стимулює споживання (що мало б стимулювати виробництво (теоретично), "вбиваючи" "накопичення"). Що знецінення гривні простимулює тут? Споживання чого? Яких товарів, в який спосіб? Хіба що простимулює доларізацію економіки та збільшення прибутків рудого татарина, "иксперди" якого періодично озвучують його забаганки.
На гілці вже давали посилання на аналітику: в цій країні немає кореляції між темпами зростання та "знеціненням" гривні. Крапка.
Взагалі кажучи, "емісійна" інфляція - податок на тримачів гривні (зменшують створену кимось "вартість", друкуючи "непокриті" папірці). Дивно, як можна радіти тим особам, кого обкладають черговим податком, вішаючи локшину на вуха.

Есть,так называемая хорошая инфляция,как следствие роста экономики и доходов домохозяйств.На растущем спросе предложение понемногу повышает цены, получает больше,от этого тоже увеличивается рост ВВП.В зависимости от страны при цикле роста инфляция 1-5% не есть нечто ужасное,это следствие.От хорошей жизни.И разные Центробанки смотрят на нее по-разному,где-то контролируют и ограничивают,а где-то дают рынку больше свободы,преследуя цель сохранения роста ВВП и благоприятной ситуации на рынке труда и т.п.
goldfinger
 
Повідомлень: 608
З нами з: 24.03.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 295 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 07:53

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Квесторе_поверніться написав:Яків в інтервю Українській правді Вас заперечує.

На мій погляд інтерв'ю Соні Кошкіній та Олегу Базару набагато цікавіше, дуже рекомендую прочитати: https://lb.ua/news/2020/07/06/461282_ya ... uvati.html
Коли немає грошей ми робимо вигляд, що вони у нас є. Коли є гроші ми робимо вигляд, що їх у нас немає.
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5285
З нами з: 07.04.12
Подякував: 5463 раз.
Подякували: 2450 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 08:05

Кропивницький - дощить усю ніч починаючи з 22:00...
Пірнач у гривню з валютного трампліну!
asti
 
Повідомлень: 2324
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 422 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 08:08

Доброе утро.
Вчера вспоминали Михаила Кухара, он говорит что новым главой НБУ может стать Сергей Круглик.
Самые высокие шансы занять пост Главы Нацбанка после отставки Смолия у Сергея Круглыка, более 10 лет возглавлявшего международный департамент Нацбанка и курировавшего отношения с МВФ и Мировым банком, - сообщил в эксклюзивном комментарии главный экономист Ukraine Economic Outlook Михаил Кухар.

"Наибольшие шансы имели Кирилл Шевченко (председатель "Укргазбанка") и Богдан Данилишин (Глава Совета НБУ). Однако Офис Президента, в ходе проведения консультаций с нашими западными партнерами в международных финансовых организациях, получили резкие негативные ответы по обеим кандидатурам. И сейчас срочно обсуждаются альтернативные кандидаты", -- сообщил Кухар.

"Предлагался Владимир Лавренчук (Глава Райффайзенбанк-Аваль), но он, по имеющейся у меня информации отказался. Поэтому на сегодняшний день выбор сузился к трем кандидатурам, которые заранее имеют полное одобрение Вашингтона: Дмитрий Сологуб (член правления НБУ), Владислав Рашкован (работает заместителем Директора группы стран во главе с Голландией и Украиной в МВФ) и Сергей Круглик (возглавлял международный департамент НБУ при четырех Председателях банка)", - говорит Кухар, - и по имеющейся у меня информации выбирать будут из тех, кто не "запачкан" в связях и сотрудничестве с Гонтаревой, Смолием и Порошенко".

"А учитывая, что Рашкован пришел в НБУ вместе с Гонтаревой, и, по сути, получил работу в Вашингтоне, представляя интересы этой команды, а Сологуб был членом правления и при Гонтаревой и при Смолие, отвечал и в НБУ за монетарную политику, особенно в последний год, за которую был раскритикован и, по-сути, ушел в отставку Смолий, - публично не обсуждающийся прессой Круглик – имеет самые высокие шансы на успех", - считает Кухар.

Сергей Круглик работал на различных должностях в НБУ и МИДе с 1993 по 2016 год. В 2000 году был Представителем Украины в Парижском клубе кредиторов во время реструктуризации украинского внешнего долга. Более 10 лет возглавлял международный департамент и департамент международных банковских связей НБУ.

В течение 25 лет как представитель от Украины принимал участие в самом большом количестве ежегодных саммитов центральных банкиров, организовываемых МВФ и Мировым банком. Обладает большими личными связями в международной банковской среде.

"Ситуация с консультациями с МВФ и Мировым банком по поводу кандидата на Главу НБУ сейчас довольно напряженная. И мне видится, что Офис Президента будет однозначно выбирать ту кандидатуру, которая не станет причиной "срыва программы". А такой риск сейчас реально существует. Круглик обладает безупречной репутаций в международных финансовых организациях, я бы даже сказал лучшей чем у кого-либо из украинских банкиров, с одной стороны, после 15 лет работы в Нацбанке ушел из него в результате личного конфликта с Гонтаревой и Рашкованом. Поэтому, на мой взгляд, - он идеальный кандидат", - подытожил Кухар.
https://ukranews.com/news/713279-novym- ... ej-kruglik
Patrick
 
Повідомлень: 993
З нами з: 18.09.13
Подякував: 1645 раз.
Подякували: 1124 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 08:33

Команда Нацбанку заявила про цькування та шантаж

Команда Національного банку звернулась до українського суспільства і поскаржилась на політичний тиск з боку окремих народних депутатів

Про це йдеться у заяві НБУ, опублікованій на сторінці у Facebook.

Працівники центробанку різних щаблів та спеціалізацій — від директорів департаментів до менеджерів та спеціалістів — звернулися до громадськості, експертної та бізнес-спільноти, медіа, вищих органів влади та міжнародних організацій із заявою:

"Ми вимагаємо припинити політичний тиск на НБУ. Не на словах, а діями. Ми очікуємо реакції на неетичну поведінку деяких народних депутатів, які прийшли у ВР захищати інтереси не народу України, а окремих олігархів. Депутатів, які систематично спотворюють та дискредитують нашу роботу".

В НБУ заявили, що мета таких нардепів — припинити співпрацю України з міжнародними партнерами.

Нацбанк закликав дати їм змогу виконувати свою роботу у середовищі моралі, гідності та професійної дискусії.
https://www.epravda.com.ua/news/2020/07/7/662687/
jump
 
Повідомлень: 3183
З нами з: 18.08.09
Подякував: 85 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 08:39

Загублені мільярди. Хто і скільки втрачає, а хто – отримує від податкових пільг

Обсяг коштів, які щороку втрачає держбюджет від надання податкових пільг, співставний з обсягом підтримки МВФ. Ці кошти можна було б витратити на соціальні потреби, але вони йдуть власникам великих підприємств.

В Україні продовжує погіршуватися статистика збору податкових надходжень. Хоча у травні Мінфін відзвітував про зростання надходжень до бюджету, насправді це результат зменшення планів, а не збільшення надходжень.
https://www.epravda.com.ua/publications ... /8/662686/
jump
 
Повідомлень: 3183
З нами з: 18.08.09
Подякував: 85 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 08:53

  Patrick написав:Доброе утро.
Вчера вспоминали Михаила Кухара, он говорит что новым главой НБУ может стать Сергей Круглик.
Самые высокие шансы занять пост Главы Нацбанка после отставки Смолия у Сергея Круглыка, более 10 лет возглавлявшего международный департамент Нацбанка и курировавшего отношения с МВФ и Мировым банком, - сообщил в эксклюзивном комментарии главный экономист Ukraine Economic Outlook Михаил Кухар.

"Наибольшие шансы имели Кирилл Шевченко (председатель "Укргазбанка") и Богдан Данилишин (Глава Совета НБУ). Однако Офис Президента, в ходе проведения консультаций с нашими западными партнерами в международных финансовых организациях, получили резкие негативные ответы по обеим кандидатурам. И сейчас срочно обсуждаются альтернативные кандидаты", -- сообщил Кухар.

"Предлагался Владимир Лавренчук (Глава Райффайзенбанк-Аваль), но он, по имеющейся у меня информации отказался. Поэтому на сегодняшний день выбор сузился к трем кандидатурам, которые заранее имеют полное одобрение Вашингтона: Дмитрий Сологуб (член правления НБУ), Владислав Рашкован (работает заместителем Директора группы стран во главе с Голландией и Украиной в МВФ) и Сергей Круглик (возглавлял международный департамент НБУ при четырех Председателях банка)", - говорит Кухар, - и по имеющейся у меня информации выбирать будут из тех, кто не "запачкан" в связях и сотрудничестве с Гонтаревой, Смолием и Порошенко".

"А учитывая, что Рашкован пришел в НБУ вместе с Гонтаревой, и, по сути, получил работу в Вашингтоне, представляя интересы этой команды, а Сологуб был членом правления и при Гонтаревой и при Смолие, отвечал и в НБУ за монетарную политику, особенно в последний год, за которую был раскритикован и, по-сути, ушел в отставку Смолий, - публично не обсуждающийся прессой Круглик – имеет самые высокие шансы на успех", - считает Кухар.

Сергей Круглик работал на различных должностях в НБУ и МИДе с 1993 по 2016 год. В 2000 году был Представителем Украины в Парижском клубе кредиторов во время реструктуризации украинского внешнего долга. Более 10 лет возглавлял международный департамент и департамент международных банковских связей НБУ.

В течение 25 лет как представитель от Украины принимал участие в самом большом количестве ежегодных саммитов центральных банкиров, организовываемых МВФ и Мировым банком. Обладает большими личными связями в международной банковской среде.

"Ситуация с консультациями с МВФ и Мировым банком по поводу кандидата на Главу НБУ сейчас довольно напряженная. И мне видится, что Офис Президента будет однозначно выбирать ту кандидатуру, которая не станет причиной "срыва программы". А такой риск сейчас реально существует. Круглик обладает безупречной репутаций в международных финансовых организациях, я бы даже сказал лучшей чем у кого-либо из украинских банкиров, с одной стороны, после 15 лет работы в Нацбанке ушел из него в результате личного конфликта с Гонтаревой и Рашкованом. Поэтому, на мой взгляд, - он идеальный кандидат", - подытожил Кухар.
https://ukranews.com/news/713279-novym- ... ej-kruglik

Салам.Скользкий тип,работали в Париже.
Витька 2083706653,извинись,я всё прощу)
Хокку: Питаю человека внутри себя...живу со вкусом...на аппетит не жалуюсь.Вопросы сюдою : 0966058778 секретарь ОхаnaСаня
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 4407
З нами з: 03.12.14
Подякував: 585 раз.
Подякували: 742 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 09:00

  Мизантрóп написав:Салам.Скользкий тип,работали в Париже.

Салам. Не работал, не знаю.
Patrick
 
Повідомлень: 993
З нами з: 18.09.13
Подякував: 1645 раз.
Подякували: 1124 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 08 лип, 2020 09:42

Утренние курсы, 9-30:

Харьков 26.95 - 26.98, по ощущениям курс наличного доллара немного подрастает.
Диапазон цен: 26.93..26.95 - 26.98..27.00 (ПОВ, опт)

Сумы 26.90 - 27.00
Полтава 26.87 - 26.95..26.98

Вчера утром: Харьков 26.97 - 27.02, Сумы 26.90 - 27.05, Полтава 26.97 - 27.03
Patrick
 
Повідомлень: 993
З нами з: 18.09.13
Подякував: 1645 раз.
Подякували: 1124 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 58595860586158625863 ... 6181>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: pirat-d і 4 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
19614 2440723
Переглянути останнє повідомлення
Суб 08 сер, 2020 15:49
osafly
Валютный рынок в мире 1 ... 712, 713, 714
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7137 1616125
Переглянути останнє повідомлення
Суб 08 сер, 2020 11:59
ЛОБ
496 110247
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 лип, 2020 17:23
Кучинелли
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама