Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 83828383838483858386 ... 11399>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.5 5 120
36,00-36,50
3%
3
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
3%
4
38,00-38,50
9%
11
38,50-39,00
12%
14
39,00-39,50
18%
21
39,50-40,00
34%
41
40,00-40,50
8%
9
40,50-41,00
4%
5
41,00-41,50
2%
2
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
5%
6
Всього голосів : 120
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 17:39

Результаты интервенций за неделю

За короткую неделю 11- 13.10.2021 НБУ успел выкупить с рынка $119.6 млн. Ничего не продавал.
Все интервенции осуществлены по единому курсу.
Дать раскладку по дням по-прежнему не представляется возможным. Если верить анализу ликвидности, который показывает на первых 2 дня покупку $106.6 млн, получается, что сегодня НБУ купил $13 млн.
Ждать подтверждения в этот раз придется долго - до понедельника.
Пока очень косвенным и ненадежным подтверждением можно считать совпадение цифры после точки. Некруглыми миллионами НБУ оперирует не очень часто.

С начала года чистая покупка составила $1827.3 млн.

Всем приятных выходных!
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7416
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21113 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 18:26

Межбанк: доллар неожиданно подорожал

Среда на валютном рынке прошла активно, а объем основных сделок еще до конца обеда превысил $ 160 млн. Клиенты спешили закрыть все свои операции перед длинными выходными и проплатить валютные контракты сегодняшней датой валютирования.

После 15:30 на торгах уже почти не осталось реальных покупателей и продавцов, а спекулянты, проводя сделки на условиях ТОМ с днем поставки валюты 18 октября — смогли на небольших суммах вздернуть котировки к уровню 26,37/26,395 гривен за доллар к концу сессии.

Как и вчера, Нацбанк уже с самого раннего утра быстро вышел на торги с покупкой первых $ 5 млн по 26,345 гривен и закрыв эту сумму очень быстро ушел с рынка. Но ближе к 10 утра он вернулся с покупкой доллара по 26,34 гривен и простоял с этой котировкой до самого окончания активной фазы сессии. Именно ценники НБУ и сформировали основной курсовой тренд по доллару на весь оставшийся день.

Рост котировок доллара до уровня 26,37/26,395 гривен к концу сессии мы считаем сугубо спекулятивной попыткой «разогреть» курс в интересах крупных экспортеров перед периодом больших налоговых выплат. А они начнутся уже с понедельника 18-го октября.

Реальных предпосылок для роста курса сегодня вечером не было и если в понедельник попытки взвинтить курс закончатся — рост предложения валютной выручки за рабочие в ЕС и США четверг и пятницу — быстро приведут к возврату понижающего тренда на межбанке. Если конечно Нацбанк не поддержит спекулянтов и не станет завышать и свои ценники интервенций.

Ход торгов:

К 11 часам доллар просел с утренних 26,34/27,36 гривен до 26,33/26,35 гривен и продержался с очень небольшими отклонениями в 0,5−1 копейку почти до 16 часов. Пребывание Нацбанка на торгах с котировкой покупки по 26,34 гривны не давало клиентам активно играть «на понижение», хотя предложение периодически серьезно превышало спрос.

После 15:30 спекулянты на уже почти пустом межбанке провели часть сделок на условиях поставки доллара ТОМ с котировками выше среднедневных и «разогрели» курс доллара до отметки 26,37/26,395 к концу дня.


Главные события 13 октября на валютном рынке:

Доллар за день подорожал с 26,34/26,36 до 26,37/26,395 гривен.

НБУ дважды выходил на торги. В начале с покупкой $ 5 млн по цене 26,345 гривен, а затем снова вышел на рынок с котировкой 26,34 гривен и простоял с этим ценником уже до конца активной фазы сессии.

Справочный курс НБУ на 12:00 сегодня находился на отметке 26,3415 гривен за доллар, а официальный курс на 18 октября 2021 года установлен на уровне 26,3419 гривен за доллар.


Зображення
news.finance.ua

Мои таблицы:
Таблицы курсов USD/UAH и EUR/UAH
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 18:33

  somilitark написав:Добрий день усім.
Моя думка по цьому всьому. Третій чинник це провальний аукціон по ОВДП, уряд не хоче піднімати ставки по ОВДП, вони вже на досить високому рівні, на скільки їх треба підвіщувати щоб зацікавити нерезидентів і банки? Тобто відчутних гравців на цьому ринку? Зараз вже приблизно 12.5% по середньостроковим запозиченням і попиту зовсім немає. Скільки треба ставити щоб з'явився попит? Спробувати 14 чи 15%?
А це вже скоріше дуже важливий психологічний рівень, 11 по коротким і 12.5 по більш довгим ОВДП це трошки за 10% в моєму розумінні. А ось 15% це привід прогомоніти журналюгам про МММ, піраміду, катастрофу і дефолтні відсотки. Десь щось правдиве буде в цих промовах.
Так ось, моє резюме.
Ставки поки підвищувати НЕ БУДУТЬ. Бюджет будуть морозити і недовиконувати, Уряд розраховує на квартальні надходження, вони я думаю будуть непогані. Так ось поки що ніяких рішучих рухів ніхто не буде робити. Квартальні податки підтягнуть бюджет за вуха до самоокупності, тимпаче в уряда 42 ярда гривень на рахунках. Поле для маневру є. Критичної необхідності в запозиченнях немає.
Ну, а в грудні уряд побачить що там з бюджетом, проведе відкритий чи не дуже секвестр, те що секвестр буде, то для мене це 100%, головне тільки в якому розмірі, так що досить відчутне вкидання гривні по недофінансованим видаткам буде, але воно буде не дуже сильне і вирішальне, такє, щоб переломало валютний ринок в бік девальвації надовго, вкидання гривневої масибуде не більше ніж завжди наприкінці року і його поглинуть заробітчанські гроші.
Тому я впевнений, що курса вище ніж 27 ми в цьому році і скоріш за все в першому півріччі 2022-го ми НЕ ПОБАЧИМ! Далі вже заглядати зарано, дуже багато факторів, врожай, ситуація з газом і вугіллям, ситуація у металургів, політична складова. Вже весною чи блище до літа буде все більш зрозуміло на що розраховувати.


Ми маємо галопуючу інфляцію (скоріш за все буде вище 12% навіть по "офіційним" даним).

Ми маємо рівень індекса цін виробника 140%.

Ми маємо критичний рівень ОВДП (12.5% - це тільки у вашому розумінні є "трошки за 10"), напередодні дефолта 2013-2014 було здається 14%.

Ми не маємо жодних приводів сподіватися що ці тенденції зміняться.

В таких умовах прогнозувати наперед на цілий рік - аж занадто зарозуміло, ні ?
akido
 
Повідомлень: 439
З нами з: 18.02.21
Подякував: 73 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 18:44

То все ж таки - ми жируємо, чи бідуємо?)))

  somilitark написав:Тому я впевнений, що курса вище ніж 27 ми в цьому році

...і нижче 25 - теж! ;)

От і мають тепер читачі цього форума курсовий коридор для роздумів! :D

п.с.
От кажуть, що цьогоріч закордоном, багато вкинули/влили грошей, що навіть нам/в Україну(?) крихти перепали.
Але, останнім часом враження таке - що ЗАБРАЛИ/витягнули з економіки/з обігу чималий шмат грошей?
В чому річ?
Чи це одному мені так бачиться/відчувається?
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 18:46

  akido написав:
  somilitark написав:Добрий день усім.
Моя думка по цьому всьому. Третій чинник це провальний аукціон по ОВДП, уряд не хоче піднімати ставки по ОВДП, вони вже на досить високому рівні, на скільки їх треба підвіщувати щоб зацікавити нерезидентів і банки? Тобто відчутних гравців на цьому ринку? Зараз вже приблизно 12.5% по середньостроковим запозиченням і попиту зовсім немає. Скільки треба ставити щоб з'явився попит? Спробувати 14 чи 15%?
А це вже скоріше дуже важливий психологічний рівень, 11 по коротким і 12.5 по більш довгим ОВДП це трошки за 10% в моєму розумінні. А ось 15% це привід прогомоніти журналюгам про МММ, піраміду, катастрофу і дефолтні відсотки. Десь щось правдиве буде в цих промовах.
Так ось, моє резюме.
Ставки поки підвищувати НЕ БУДУТЬ. Бюджет будуть морозити і недовиконувати, Уряд розраховує на квартальні надходження, вони я думаю будуть непогані. Так ось поки що ніяких рішучих рухів ніхто не буде робити. Квартальні податки підтягнуть бюджет за вуха до самоокупності, тимпаче в уряда 42 ярда гривень на рахунках. Поле для маневру є. Критичної необхідності в запозиченнях немає.
Ну, а в грудні уряд побачить що там з бюджетом, проведе відкритий чи не дуже секвестр, те що секвестр буде, то для мене це 100%, головне тільки в якому розмірі, так що досить відчутне вкидання гривні по недофінансованим видаткам буде, але воно буде не дуже сильне і вирішальне, такє, щоб переломало валютний ринок в бік девальвації надовго, вкидання гривневої масибуде не більше ніж завжди наприкінці року і його поглинуть заробітчанські гроші.
Тому я впевнений, що курса вище ніж 27 ми в цьому році і скоріш за все в першому півріччі 2022-го ми НЕ ПОБАЧИМ! Далі вже заглядати зарано, дуже багато факторів, врожай, ситуація з газом і вугіллям, ситуація у металургів, політична складова. Вже весною чи блище до літа буде все більш зрозуміло на що розраховувати.



В таких умовах прогнозувати наперед на цілий рік - аж занадто зарозуміло, ні ?


В мене шановний форумчанин Вій запитував, так що я зараз я пропоную робити?
Як діяти? Я усім і в тому числі пану Вію відповів.
У кожного своя думка, хочу добавити, що я не тільки балакаю, то що я вам порадив, то я те саме роблю із власними фінансами.
Форум для того, щоб різні люди ділилися думками і намагались заробити сидячі на дивані, тобто примножити заощадження своїм розумом.
Я ж нікого не змушую робити як я порадив.
Ви можете робити що завгодно, це ваша стратегія, це ваши гроші.
А також ви переказали в відповіді мені багато тез пропаганди із-за поребрика, якої вона якості і як вона відображається в реальності, ви можете наочно побачити навіть сьогодні в кожному табло обмінника по усій країні.
Сподіваюсь ви задоволені і я вам грунтовно відповів))
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13051
З нами з: 30.12.09
Подякував: 675 раз.
Подякували: 3778 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 19:02

Успіх смотрите когда экономика работает, понемногу получают все кто в этой экономике задействован, от уборщиц до инвесторов и топов. Когда экономика не работает, вертолетные деньги получает в основном верхушка. Какие-то крошки пенсам перепадают в виде пенсий/субсидий и бюджетникам, им зарплату платят независимо от экономики. А остальные медведи лапы сосут.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23132
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 19:15

  Успіх написав:Але, останнім часом враження таке - що ЗАБРАЛИ/витягнули з економіки/з обігу чималий шмат грошей?
В чому річ?
Чи це одному мені так бачиться/відчувається?


Бюджет будуть морозити і недовиконувати (ц) somilitark
- мені здається в цьому річ.

У першому півріччі через велике крадівництво та офшори-95 було виведена максимальна можлива кількість грошей. Навіть ті, які мали піти на армію, на закупівлю газу, вугілля та інше.

Незважаючи на "перевиконання доходної частини бюджету" на видатки вже грошей немає. Навіть на крадівництво.

Тому подальший стабілізєц може утримуватися лише за рахунок стагнації та згортання економіки.
akido
 
Повідомлень: 439
З нами з: 18.02.21
Подякував: 73 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 19:47

  akido написав:
  Успіх написав:Але, останнім часом враження таке - що ЗАБРАЛИ/витягнули з економіки/з обігу чималий шмат грошей?
В чому річ?
Чи це одному мені так бачиться/відчувається?


Бюджет будуть морозити і недовиконувати (ц) somilitark
- мені здається в цьому річ.

У першому півріччі через велике крадівництво та офшори-95 було виведена максимальна можлива кількість грошей. Навіть ті, які мали піти на армію, на закупівлю газу, вугілля та інше.

Незважаючи на "перевиконання доходної частини бюджету" на видатки вже грошей немає. Навіть на крадівництво.

Тому подальший стабілізєц може утримуватися лише за рахунок стагнації та згортання економіки.

так ковід і все таке, уже з 21го жопня ... причина счітай уже є
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34822
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 19:54

  somilitark написав:А також ви переказали в відповіді мені багато тез пропаганди із-за поребрика,


Чи не могли б ви дискутувати без демагогії ? Саме в стилі пропаганди запоребрика усьому що не подобається чіпляти ярлики.

  somilitark написав:якої вона якості і як вона відображається в реальності, ви можете наочно побачити навіть сьогодні в кожному табло обмінника по усій країні.


Не знаю як донести до вас думку що не лише табло обмінника характеризує стан економіки.

Спробую якось простіше. На табло кожного обмінника влітку 2008 були цифри 4.65. На табло кожного обмінника взимку 2013/14 були цифри 8.20.

Ви б, безсумнівно, вважали б що до нового врожаю нічого не станеться, дивлячись на ці табло ?

  somilitark написав:Сподіваюсь ви задоволені і я вам грунтовно відповів))


Я був би дуже задоволений якби з (в цілому) вірної оцінки навколо-економічної ситуації не робилися висновки які протирічать логіці.
akido
 
Повідомлень: 439
З нами з: 18.02.21
Подякував: 73 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2021 20:09

  flyman написав:так ковід і все таке, уже з 21го жопня ... причина счітай уже є


Ковід - це дуже зручна штука для тих, хто хоче вкрасти бюджетні гроші та приховати це. Але я не впевнений що з ним зекомпанія вкрала набагато більше ніж планувала.

Так, можна списати на ковід падіння зекономіки (хоча вона почала падати ще восени 2019).

Але по великому рахунку це не потрібно. Кого цікавлять ці нудні відсотки коли наріду все що треба видно по табло обмінника ?
akido
 
Повідомлень: 439
З нами з: 18.02.21
Подякував: 73 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 83828383838483858386 ... 11399>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34124 36863354
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 07:04
чик
1955 13222859
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 10:27
AndriyQ
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23170985
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама