Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 39373938393939403941 ... 11372>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.3 5 96
36,00-36,50
2%
2
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
4%
4
38,00-38,50
10%
10
38,50-39,00
14%
13
39,00-39,50
20%
19
39,50-40,00
32%
31
40,00-40,50
6%
6
40,50-41,00
1%
1
41,00-41,50
1%
1
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
5%
5
Всього голосів : 96
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 16:24

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Долярчик написав:
  холява написав:Долярчик

Доброе утро.
Я же как то писал Вам , что Вы не понимаете прочитанного.
Вам должен это кто то прочитать !
А потом , растолковать .

.... Доброго ранку!
- Ви хочете сказати, що я там вгорі виділив не ключове? :shock:
:roll:
- я там, наче, причину "всіх бід" виписав.....

"Хіба ревуть воли, як ясла повні? " :roll:
Не ключове, як на мене. Ключове в самому відношенні у нас до цих проблем, до людей з цими проблемами, а особливо - до лікування цих проблем. Психіатричний діагноз у нас - це клеймо на людині, всі родині і навіть на найближчих нащадках, саме відвідання психіатричного закладу розглядається як ганьба, а тому ні про які профілактичні обстеження у нашої людини й ідеї не виникне, "у дурку" її можуть забрати тільки санітари - такі стереотипи. Якщо чесно, я сам завжди розглядав галузь психіатрії як таку, де лікування не існує, є лише медикаментозне пригнічення наслідків, а те, що лікується, відноситься до психології і відповідно психологів, а не психіатрів - цілком можливо, це теж помилка і наслідки стереотипів.
А вы описуєте лише окремі фактори виникнення проблем.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34771
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 16:25

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Долярчик написав:
  Starikan написав:
  Долярчик написав: - я там, наче, причину "всіх бід" виписав.....
"Хіба ревуть воли, як ясла повні? " :roll:

Оце і є наш менталітет.
"Насипте мені повні ясла".

- якщо пересічні будуть жити в достатку і з радістю кожен день йти на свою роботу, а ввечері - з неменшою радістю йти додому.... - то й скиглити не буде кому! :D

- і я не кажу, що держава/влада має забезпечити той достаток, але забепечити УМОВАМИ, в яких можна цей достаток заробити - має старатись!
(... іншими словами, дати хорошу вудочку, для риболовлі, а не зламаного патика, на якому примотані, замість міцної жилки і гачка - тоненька нитка і ржавий цвях!...) :roll:

Умови створення утопії?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34771
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 16:31

Лента новостей мировых СМИ о коронавирусе.

Ю.Корея.
За сутки число заболевших выросло на 210 человек с 346 до 556 . Большинство заболевших (56%) посещали церковь в южном городе Тэгу , население этого города сравнимо с Киевом. Число прихожан этой церкви по стране 200 тыс.

Иран.
Вчера власти Ирана заявили о 10 новых случаев заболевания, всего в стране зафиксировано 29 случаев, и 6 смертей.Большинство случаев, включая восемь новых случаев заражения, произошло в Куме, священном мусульманском городе шиитов, в 120 км (75 милях) к югу от столицы Тегерана. Авиасообщение с Ираном приостановил Ирак, Кувейт и Саудовская Аравия.

Австралия.
Два австралийца, эвакуированные с круизного лайнера, дали положительный результат после возвращения в свою страну, премьер-министр которой планирует продлить запрет на прибытие из материкового Китая на четвертую неделю.

Италия.
В Италии ограничили передвижение из-за роста числа больных коронавирусом. Ограничения ввели в 11 муниципалитетах . Количество зараженных коронавирусом COVID-19 в Италии продолжает расти, власти ограничили свободу передвижения в 11 муниципалитетах страны.
По состоянию на сейчас известно о минимум 79 зараженных новым коронавирусом в 5 регионах Италии. Так, 54 человека заболели в Ломбардии, 17 - в Венето, по 2 в Эмилии-Романьи и Лацио, а также еще 1 в Пьемонте.
В связи с ростом количества зараженных коронавирусом правительство Италии ввело ограничения передвижения в этих регионах страны. Итальянцам запретили покидать свои муниципалитеты, въезд в них также закрыт. В муниципалитетах отменили общественные мероприятия спортивного, культурного, развлекательного и религиозного характера.За нарушение запрета на передвижение предусматривается 3 месяца заключения.
Изоляция коснется муниципалитетов общей численность 50 тыс. человек.

Обновление :
В Италии на утро было зарегистрировано 79 заболевших.
Днем статистика резко ухудшилась.
Уже 129 человек.
Число больных, находящихся под наблюдением, составляет 129 человек в пяти регионах: в Ломбардии 88 случаев, в Венето 24, в Пьемонте 6, в Эмилии-Романье 9 и в Лацио 2.
Два недавних случая в Венеции и 24 случая в целом побудили власти региона прекратить празднование Венецианского карнавала. «С этого вечера Венецианский карнавал и все спортивные мероприятия будут закрыты до 1 марта включительно», - сказал губернатор Венето Лука Зайя.
Отменены некоторые футбольные матчи серии А.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 18:59

Мобільний застосунок Дія не тарифікуватиметься операторами Kyivstar, Lifecell та Vodafone.
Ви зможете користуватися застосунком, навіть якщо рахунок порожній.

(із рекламної поштової розсилки)
цікавенько!
greenozon
 
Повідомлень: 16174
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 19:18

  Starikan написав:
  orest написав:Щодо нових санжар, моя власна думка. Це від початку задовго до спланована акція. Я не знаю, що пишуть в мордокнигах, бо мене там немає, не мав часу і ручних придворних аналітиків слухати, тим більше, це марна трата часу.
Як на мене, день вибрали навмисне і переносили виліт і не тільки для дискредитації нації і фактору Небесної Сотні, але й для того, щоб активні і свідомі громадяни не заважали, а були далеко і заняті іншим. Цирк з кількома місцями також не просто так: пробували розхитати всюди та не всюди вийшло

Бетонні плити на шосе та рови - це, по-вашому, не вийшло :?: :shock:
Лікарі, що порушили клятву Гіпократа - не вийшло :?: :evil:

Перекрити другорядну дорогу зможе любий начальник райвідділу. Лікарі також люди, більшість по вуха корумповані.

Ердоган гаряче сьогодні привітав аквафрешів з днем "армії".
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 19:18

За підсумками 2019 року експорт озброєння та послуг підприємств-учасників концерну "Укроборонпром" склав 908 мільйонів доларів, що на 19% більше ніж показник 2018 року.

https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/21/657351/
alexop
Аватар користувача
 
Повідомлень: 222
З нами з: 22.05.15
Подякував: 1447 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 19:18

  Starikan написав:
  orest написав:Щодо нових санжар, моя власна думка. Це від початку задовго до спланована акція. Я не знаю, що пишуть в мордокнигах, бо мене там немає, не мав часу і ручних придворних аналітиків слухати, тим більше, це марна трата часу.
Як на мене, день вибрали навмисне і переносили виліт і не тільки для дискредитації нації і фактору Небесної Сотні, але й для того, щоб активні і свідомі громадяни не заважали, а були далеко і заняті іншим. Цирк з кількома місцями також не просто так: пробували розхитати всюди та не всюди вийшло

Бетонні плити на шосе та рови - це, по-вашому, не вийшло :?: :shock:
Лікарі, що порушили клятву Гіпократа - не вийшло :?: :evil:


Зато как дружно гимн пели, а еще благодарственный молебен и призывы священослужителя самой правильной конфессии, но а про посты типа "не в том самолет попала ракета" - это точно не вышло...а как по мне все эти факты очень даже к месту, многих заставят задуматься...
antikkristall
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1864
З нами з: 21.03.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 595 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 19:24

Дивлюся передачу - сидять два "маститі" економісти і поряд з ними кореспондент-модератор. Економісти розмову почали з того, що згадували рік виходу їхньої спільної праці( були сумніви - це був 2000 чи 2001 рік!!!). Їх спільна праця називалась "Крах долара" :mrgreen:
Pupsik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 07.06.12
Подякував: 803 раз.
Подякували: 772 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 19:31

  greenozon написав:Мобільний застосунок Дія не тарифікуватиметься операторами Kyivstar, Lifecell та Vodafone.
Ви зможете користуватися застосунком, навіть якщо рахунок порожній.

(із рекламної поштової розсилки)
цікавенько!

Міністерство цифрової трансформації анонсувало запуск платформи для бізнесменів "Дія.Бізнес
Про це повідомляє Telegram-канал додатку "Дія".

У відомстві зазначили, що на новій онлайн-платформі кожен власник малого та середнього бізнесу знайде важливу інформацію: ідеї, перелік сервісів і програм підтримки від держави, а також зможе отримати фахові консультації щодо бізнесу.

"Тиждень до запуску платформи Дія.Бізнес! Ми прагнемо розвивати українське підприємництво, тому створюємо зручний і корисний продукт для малого і середнього бізнесу — Національну онлайн-платформу для підприємців Дія.Бізнес", - йдеться у повідомленні.
"
https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/22/657369/
alexop
Аватар користувача
 
Повідомлень: 222
З нами з: 22.05.15
Подякував: 1447 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 лют, 2020 20:00

  antikkristall написав:
  Starikan написав:
  orest написав:Щодо нових санжар, моя власна думка. Це від початку задовго до спланована акція. Я не знаю, що пишуть в мордокнигах, бо мене там немає, не мав часу і ручних придворних аналітиків слухати, тим більше, це марна трата часу.
Як на мене, день вибрали навмисне і переносили виліт і не тільки для дискредитації нації і фактору Небесної Сотні, але й для того, щоб активні і свідомі громадяни не заважали, а були далеко і заняті іншим. Цирк з кількома місцями також не просто так: пробували розхитати всюди та не всюди вийшло

Бетонні плити на шосе та рови - це, по-вашому, не вийшло :?: :shock:
Лікарі, що порушили клятву Гіпократа - не вийшло :?: :evil:


Зато как дружно гимн пели, а еще благодарственный молебен и призывы священослужителя самой правильной конфессии, но а про посты типа "не в том самолет попала ракета" - это точно не вышло...а как по мне все эти факты очень даже к месту, многих заставят задуматься...

Для повноти картини тре було це зробити десь серед "цинічних бандер", там в Медоборах під Тернополем.
А так, ні Богу свічка, ні чорту кочерга.
І тут завал "операції" для Кисельов ТВ.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34700
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2769 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 39373938393939403941 ... 11372>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: l_e_x, The_Rebel і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34116 36851928
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 12:23
чик
1950 13218049
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 кві, 2024 09:49
_Mykola_
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23166658
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама