Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 55595560556155625563 ... 11403>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.5 5 121
36,00-36,50
2%
3
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
3%
4
38,00-38,50
9%
11
38,50-39,00
12%
14
39,00-39,50
17%
21
39,50-40,00
35%
42
40,00-40,50
7%
9
40,50-41,00
4%
5
41,00-41,50
2%
2
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
5%
6
Всього голосів : 121
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 20:52

  Captain Obvious написав:А ндс в пн будут компенсировать?

Какие вообще настроения на движение в какую сторону в начале июня?
у=укрепляж
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23137
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 20:57

  budivelnik написав:
  Qwerty написав:І дійсно маючи і кафе, і якись магазин, і бригаду будівельників та заробити аж 1000 доларів в місяць це безумовно талант підприємця! Без нього це було б важко осилити! Дійсно гордість повинна розривати груди!
Та без проблем
В мене тільки питання
1 А що з вашої точки зору повинні робити ті,хто не інвестував в середньому по 1000 доларів в місяць на протязі 20 років ( у вас проблеми з математикою ,заробити 200К-300К доларів і мати 200К-300К доларів - це трошки різні речі)
2 А що робити тим хто не інвестував по 100 доларів в місяць?
3 А що робити тим-хто отримував субсидій по 100 доларів в місяць...

Тому все пізнається в порівнянні.
Якщо мої результати кращі ніж в 95% - я можу гордитись...
Ті в кого результати гірші ніж в мене( атаких 40 млн з 42) - що повинні робити по версії кверті?

Чесно, не знаю, мене такі глобальні питання не цікавлять! Я розумію, що у вас математична освіта, і вам постійно треба щось та вираховувати, але доцільність таких розрахунків я не розумію! Тим більше, що всі цифри, особливо про 95% і 5% ви берете від фонаря! Вам гордитися ніхто не забороняє, а іншим людям можливо це не потрібно! Ви визначіться для себе і радуйтесь вашим показникам! А я повторюсь - особисто я нічого супер видатного у ваших циферках не бачу! Та думаю, ви і не прикладали якихось надзусиль!
Qwerty
 
Повідомлень: 2821
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 21:05

  Qwerty написав:Я розумію, що у вас математична освіта


Шутка месяца
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 23:37

  Qwerty написав:Наче оголосили, що басейни відкриють з 1 червня! Там якісь умови будуть, але то таке...


плавать только в масках? :D
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 23:48

  Амвросий написав:
  Qwerty написав:Наче оголосили, що басейни відкриють з 1 червня! Там якісь умови будуть, але то таке...
плавать только в масках? :D
в Илонах!
asti
 
Заблокований
Повідомлень: 4020
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 31 тра, 2020 23:53

  Rain R написав:Qwerty Прошу вибачення за частковий оф топ, але може ще комусь цікаво крім Кверті

Шановний Qwerty , .для чого мені телефонувати на Градизьк, де пшениця по низькій ціні, якщо Ви бажаєте продати з місця за 6000 гр, напишіть мені в оп і я Вам дам номер покупця,я з Ніболоном ніколи не працюю, по ціні не сходимся))), отже з цим вияснили)))))
Тепер по зберіганню кукурудзи, тобто культури яка показала найнижчий прибуток, по схемі купи і тримай цього року. В листопаді я купував сиру кукурудзу , сушив у себе і кидав на склад, в середньому тонна обійшлася 118 дол (все в готівці пишу щоб простіше).Останню машину відгрузив по 4800 в б н , в готівці це буде 4800 - 10 % =4320, або 160. 5 дол.160 -118 =42, або 1130 гр. Це за 6 міс приблизно.Добре, припустимо я надам прслуги зберігання посторонній людині по 30 гр в місяць на своїх напольних складах, тобто в цій схемі мені заплатять 6х30 = 180 гр і відгружу ще за 30 гр, тобто разом 210. маємо 1130 - 210 = 920 гр, або 34 дол. То є заробіток?Доречі не питайте, чому 4800 - 10%)))))), ви ж в теміІ)))
Ну а наприклад по соняшнику взагалі картина *маслом*.У жовтні не знав куди вже його сипати по 245 дол середня закупка, зараз 9000 по 26.9=335 дол, а якщо у вас є свої посіви і можете все по б н, 12000 - 10% =10800 по 26.9 = 401!Всі ціни з місця.

Прошу Вас не спорьте зі мною, бо я вже 25 р в с г, а крім того дуже лінуюсь писати, ви ж бачите по кількості повідомлень :mrgreen:

Дасте мені чийсь телефон??!!! Тобто ви думаєте, що я перший рік займаюся сільським господарством і в мене немає телефонів різних посередників?! В мене є два телефони на які вони дзвонять з ранку до вечора, особливо в період жнив і після... І які я майже не піднімаю! До речі, це ви знаєте не гірше від мене, скільки їх таких бажаючих заробити!
І мова йде про ваші зауваження про зерно по 6000 і більше... І тут ви мені пишете, що останню машину кукурудзи ви відправили по 4320... Так де ж ціна в 6000??!! Щодо розрахунків, то маса нюансів, які можна обрахувати як завгодно! Зрозуміло, що є прибуток, якщо у вас власна сушарка і власні склади, і ви як спеціаліст з 25 річним стажем чомусь тактовно обійшли тему капітальних вкладень в ці основні фонди і амортизацію їх! Крім того витрати на збереження і підтримання якісних параметрів зерна... Чи у вас жуки принципово не водяться?! Але не хочу до деталей, тим більше ви попросили! Минулий маркетинговий рік відрізнявся по прибутковості від інших, тим більше, якщо у вас такий стаж, то ви повинні пам’ятати і набагато більш вдалі роки! І якщо ви в свої склади засипали своє зерно, то навряд чи ви будете приймати зерно від когось, хто бажає на зберігання!
І якщо повернутися до початкової теми, то можете порадити колезі, який запитував про кредит фірмі, яка йому обіцяє віддати зерном, скористатися пропозицією!
І останнє - власники елеваторів або керівники державних зерносховищ пречудово мають зиск навіть не заморочуючись особливо цінами! Достатньо толкового завідуючого лабораторією! Ви розумієте про що я! І оті, де вам продавали в листопаді кукурудзу і насіння соняшнику робили це не через хороше життя і якщо у вас тоді ціни були супер для закупівлі, то в них ціни з під комбайна не були чудовими, ви це теж знаєте! І масового характеру це не носить, тому що добрий господар тримав до квітня і очікував на хорошу ціну, а її не було! До речі, якщо ви закупляли зерно за свої, то я просто радий за вас, що у вас стільки оборотних коштів, якщо звісно мова йде про солідні обсяги(а це відносно), а якщо у вас були кредитні, то слід і відсотки порахувати, щоб все було так як є, а не по теоретичним розрахункам! Бо чогось той Кагарлицький елеватор шукає кредитні гроші і відсотки ви розумієте, які там вони пропонують!!!
А ринок зерна це прибутковий бізнес! Тут ніхто сперечатися не буде! Тільки нюансів тьма! І елеватори «Кернела» і «Нібулона» не зважаючи на ваші розповіді про низькі ціни забиті зерном... В тому числі і покупним! І під МЕЗами черги велетенські стоять! А якщо брати минулий рік, то саму вищу прибутковість дав озимий ріпак! Якщо б умовно уявити, що все було б ним засіяно, то це був би шалений прибуток!
Qwerty
 
Повідомлень: 2821
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 01 чер, 2020 00:27

  Rain R написав:холява
Дякую, Кверті теж все це знає, просто любить коли за ним останнє слово,а для тих хто бажає заробити на темі, хоть якась приблизна схема.Звичайно рік на рік не приходиться, збиток теж можливий, особливо при дорогому зберіганні, на моїй практиці за останні 15 років, збитковим був один рік, два роки в зеро)))

Просто треба все розкладати по поличкам, бо ті, хто не в темі абсолютно нічого не зрозуміли! Розмова почалася з запитання колеги про фьючерси на зерновому ринку! І оті, хто вам співає дифірамби впевнені, що той колега може легко пройти вашим шляхом і заробити грошей! Так ви їм опишіть механізм як ви купували зерно з під комбайна і що для цього вам треба! І чи може посторонні людина таким чином купляти зерно і десь сушити! Бо це схоже на цирк! Чи ви зацікавлені маючи свою сушилку прийняти чуже сухе зерно на зберігання і мати лише плату за збереження! Якщо у вас якась там ДСП-32 зі старими ангарами, які ви якось там приватизували, то це одна річ, а якщо побудований сучасний елеватор з сучасними сушилками і силосами вартістю як мінімум в 10 лимонів євро, ще раз скажу це як мінімум, то це зовсім інша справа! Бо одна подумати, що це бізнес без вкладених коштів і займайся хто і як хоче! Сиди в «Камазі» і дури фермера, якого вже чекають з десяток кредиторів, а він від «хорошого» життя продає сиру кукурудзу!
Я це все добре знаю, тому і розумію про що мова, а хтось не розуміє! Ви на прикладі отого бажаючого дати гроші під процент та розкажіть по якій ціні йому в жовтні чи листопаді перепишуть кукурудзу якщо перепишуть по складській квитанції і по якій ціні віддадуть в травні, якщо не повернуть гроші! І вирахуйте його дохід! Чи йому треба буде сушилку зі складами купувати і ДАФи ганяти по фермерам?!
Qwerty
 
Повідомлень: 2821
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 01 чер, 2020 00:40

  Rain R написав:
  edvardd написав:
  Rain R написав:холява
Дякую, Кверті теж все це знає, просто любить коли за ним останнє слово,а для тих хто бажає заробити на темі, хоть якась приблизна схема.Звичайно рік на рік не приходиться, збиток теж можливий, особливо при дорогому зберіганні, на моїй практиці за останні 15 років, збитковим був один рік, два роки в зеро)))

в октябре, всё что вы перечислили хорошо упадёт на биржах...имейте в виду

Якщо вся с г продукція впаде на ринках осінню, буде чудова нагода заробити, придбавши те що сильніше впало. Думаю що це буде кукурудза.Зараз на старті для неї склалися хороші умови, пройшли дощики, трошки тепла і вона добре стартоне.Помішати такому сценарію зможе тільки жарке літо без опадів.Не бачив ще статистики по посівах, але у дистрибуторів розібрали весь посів мат кукурудзи, площі очевидно більші ніж минулий рік.Отже три хороших дощика влітку, і готуємо грошики для покупки кукурудзи по 100 дол в заліку, весною продаємо по 150 8) , зберігаємо в перевірених місцях, щоб було що забирати))))))
З пшеничкою ситуація неоднозначна, на півдні багато повирізали, в інших регіонах через стрес в квітні (холод і засуха) пшениця значно знизить продуктивність, будемо мати - 25% до минулого року по валу. На Чикаго форварди хоч і припали, але у фізичних ринків Причорномор*я своє життя. Не буде значного обвалу на пшеничку цього року

Я чесно в шоці! Це кому заклик купувати по 100 доларів в заліку?! Фізичним особам з вулиці?! А зберігати на Васю Пупкіна?! Тобто ви не пишете якої вологості і сміттєвості буде кукурудза і скільки елеватору прийдеться віддати фермеру і скільки залишиться від тих 100 доларів фермеру... Оце точно, що достойний опонент! Я чесно в шоці! Я ще розумію попереднє незрозуміло що написане, але тут... І скільки ж заробить фермер при заліковій ціні в 100 доларів при скажімо вологості кукурудзи в 20% і сміттєвості в 7-8%?! Може порахуєте нам?! Чи навіщо фермеру заробіток, головне щоб якийсь перекуп на 500 тонах шось заробив!
Qwerty
 
Повідомлень: 2821
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 01 чер, 2020 00:49

  Искатель написав:
  Rain R написав:Якщо вся с г продукція впаде на ринках осінню, буде чудова нагода заробити, придбавши те що сильніше впало. Думаю що це буде кукурудза.Зараз на старті для неї склалися хороші умови, пройшли дощики, трошки тепла і вона добре стартоне.Помішати такому сценарію зможе тільки жарке літо без опадів.Не бачив ще статистики по посівах, але у дистрибуторів розібрали весь посів мат кукурудзи, площі очевидно більші ніж минулий рік.Отже три хороших дощика влітку, і готуємо грошики для покупки кукурудзи по 100 дол в заліку, весною продаємо по 150 8) , зберігаємо в перевірених місцях, щоб було що забирати))))))
З пшеничкою ситуація неоднозначна, на півдні багато повирізали, в інших регіонах через стрес в квітні (холод і засуха) пшениця значно знизить продуктивність, будемо мати - 25% до минулого року по валу. На Чикаго форварди хоч і припали, але у фізичних ринків Причорномор*я своє життя. Не буде значного обвалу на пшеничку цього року

Друже, и Вы с такими знаниями молчали до сих пор?!!
Прошу Вас, пишите чаще! Тема сельского хозяйства сейчас - одна из топовых при анализе и планировании на валютном рынке, а серьезных аналитиков по этой теме - нет.
Qwerty пишет тоже не так часто, как хотелось бы, приходится ловить каждое слово.
И спасибо огромное от всех читающих Вас.

Аналітик рівня купуємо восени по 100 доларів, а продаємо весною по 150 доларів це канєшна круто! Це як купуйте сьогодні долар по 20, а через півроку продасте по 30. Нє, я до такого рівня аналітика не дотягую! Хай пише далі! Хотілося б лише щоб він(аналітик) пояснив як сільгоспвиробники сприймуть ціну в заліку по 100 доларів... Бо навіть в його супер розрахунках за минулий період ціни були після всіх затрат мінімум 118 доларів, а тут чистими фермеру залишиться десь 60-70 доларів, якщо відмінусувати витрати на сушку і очистку і зняти відповідно вагу!
Qwerty
 
Повідомлень: 2821
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 677 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 01 чер, 2020 09:26

Утренние курсы, 9-10:
Харьков 26.86 - 26.89, большинство предложений ПОВ: 26.85 - 26.89..26.90 (опт)

Сумы 26.80 - 26.90
Полтава 26.80 - 26.95

Вчера днем: Харьков 26.86 - 26.89, Сумы и Полтава 26.85 - 26.95
Изменение наличного курса доллара за неделю, 4 недели:
Зображення
Patrick
 
Повідомлень: 1234
З нами з: 18.09.13
Подякував: 4156 раз.
Подякували: 1711 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 55595560556155625563 ... 11403>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34125 36864382
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 21:42
чик
1955 13223367
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 10:27
AndriyQ
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23171475
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама