Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 86518652865386548655 ... 11283>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.04.2024?

Опитування проводиться до Пон 01 кві, 2024 14:19

Валютний ринок в контексті ДС 7.1 5 117
Менше 36,00
2%
2
36,00-36,50
0
0
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
3%
3
37,50-38,00
15%
17
38,00-38,50
19%
22
38,50-39,00
36%
42
39,00-39,50
9%
10
39,50-40,00
6%
7
40,00-40,50
3%
4
40,50-41,00
2%
2
Більше 41,00
7%
8
Всього голосів : 117
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:02

  qreaton написав:Итогом, всей этой вечеринки оказалось что баланс пассивов в БС, это текущие счета, текущие короткие депозиты. И это более 60% баланса по самым оптимистическим оценкам. И это гривна. И часто есть доступ к счету онлайн. Банк ведь в кармане, или в смартфоне. Ну вот и про этот навес, кстати никто не подумал. Немного экстрима в курсе, и привет.


НБУ заверяет, что стресс-тесты показывают высокую усточивость БС. Вы не интересовались, есть ли детальные результаты в публичном доступе? Оснований не доверять выводам у нас нет, но интересно было бы посмотреть, какие именно риски и с каким разбросом параметров моделируются. В прогнозах НБУ отклонения пессимистического сценария от базового не очень материальные. По опыту же экономика бывает более волатильной
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:16

  alter написав:
Успіх написав:
  flyman написав:нарешті таки злив нікомунепотрібний ПА27.365, було б добре, яки дійсно це пік, хоча мене терзають смутні сумніви

Ну подивимось, чи ти зловив пік, чи вийде пшик)))

Хоча, по моєму "верхньому" прогнозі - 27, 40(55) до кінця року НЕ перетнемо!
Сегодня уже было 27.43 по укрдилингу, так что ...

Так що ще 27,55 не перетнули ;)
От як перетнемо по курсу НБУ це - тоді я вже точно всі ВІРТУАЛЬНІ медалі прогнозиста з себе познімаю :mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6077
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 889 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:16

zРадио
А зміст зараз стрес-тестами перейматись? Якщо таки буде інтервенція Росії, банківська система накриється мідним тазом за кілька днів. І це оптимістичий сценарій, думаю по-факту достатньо буде однієї доби. При цьому "гарантувати вклади" також буде нікому. Я краще в готівковій валюті зиму перечекаю: недоотриманий дохід - ніщо в порівнянні з втратою всього.
she_ne_investor
 
Повідомлень: 2651
З нами з: 23.09.08
Подякував: 38 раз.
Подякували: 387 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:18

  flyman написав:
  Успіх написав:
  flyman написав:нарешті таки злив нікомунепотрібний ПА27.365, було б добре, яки дійсно це пік, хоча мене терзають смутні сумніви

Ну подивимось, чи ти зловив пік, чи вийде пшик)))

Хоча, по моєму "верхньому" прогнозі - 27, 40(55) до кінця року НЕ перетнемо!

твій верхній прогноз було ПА25, чи вже перевзувся?

Це мій нижній прогноз(25,ХХ) - в якого ще є невеличкий шанс збутись :mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6077
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 889 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:22

  she_ne_investor написав:zРадио
А зміст зараз стрес-тестами перейматись? Якщо таки буде інтервенція Росії, банківська система накриється мідним тазом за кілька днів. І це оптимістичий сценарій, думаю по-факту достатньо буде однієї доби. При цьому "гарантувати вклади" також буде нікому. Я краще в готівковій валюті зиму перечекаю: недоотриманий дохід - ніщо в порівнянні з втратою всього.

мамкіни стратеги об"явилися
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34252
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:33

  Faceless написав:Оптимісти по гривні поки що можуть сказати те, що незважаючи на ріст курсу останнім часом, загалом за рік він знизився і досі нижчий, ніж на початку року


маю відношення до оптимвстів по гривні :D
теж вважаю рік відносно вдалиv,
хоч ще і не кінец року (треба почекати ще 3 тижні...після 24грудня Gameover)

вже не маю депозітів в гривні (тільки облігації), але більше турбування від влади Зе ніж від НБУ

курс стабілізувався, навіть невеликий відкат (Альфа зразу -6коп на купівлі), довіряю інсайду Альфі
prodigy
 
Повідомлень: 10979
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3230 раз.
Подякували: 3291 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:36

  zРадио написав:
  qreaton написав:Итогом, всей этой вечеринки оказалось что баланс пассивов в БС, это текущие счета, текущие короткие депозиты. И это более 60% баланса по самым оптимистическим оценкам. И это гривна. И часто есть доступ к счету онлайн. Банк ведь в кармане, или в смартфоне. Ну вот и про этот навес, кстати никто не подумал. Немного экстрима в курсе, и привет.


НБУ заверяет, что стресс-тесты показывают высокую усточивость БС. Вы не интересовались, есть ли детальные результаты в публичном доступе? Оснований не доверять выводам у нас нет, но интересно было бы посмотреть, какие именно риски и с каким разбросом параметров моделируются. В прогнозах НБУ отклонения пессимистического сценария от базового не очень материальные. По опыту же экономика бывает более волатильной

Гарна провокація, із-за кута зайшли.
Але не зважаючи на тот факт, що наприклад в країні агресора банківська система стоїть на колінах, постійні дефолти, рівень не працюючих кредитів зашкалює, все тримається на рефінансуванні центрального банка, закредитованість лякає владу і майорить гучний загальний бум обвал.
У нас, в Україні зовсім протилежна ситуація.
Почнемо з того, що лівквідності в банках просто валом, гроші на депозитних рахунках плюс коррахунки наприклад на ранок п'ятниці складали 191 ярд гривень. Літом було під 225 ярдів.
Ніхто не каже про валюту в банках, але Рожкова десь рік назад сказала, що там більше 7-ти ярдів долларів.
Рівень рефінансування залишається на відмітці 123 ярда, НБУ вже толком не рефінансує банки, бо немає потреби, банки самі по вуха в грошах, інша проблема, немає нових якісних кредиторів.
Якість кредитного портфеля постійно покращується, кількість не працюючих кредитів постійно зменьшується. Останні цифри десь біля 30%, але вони хай нікого не лякають, це просто шлейф яників, потрохи списують кретити надані собі і які і не збиралися повертати.
Рівень депозитів населення перестав зростати, з одного боку це погано, бо населення все витрачає, або просто не несе гроші в банки, а з іншого боку добре, бо банки не набирають зайвих пасивів і не мають не обов'язкових витрат, банки чудово справляються з існуючим рівнем кредитів, депозитів, заборгованості, ліквідності.
Наша банківська система стабільно ПРИБУТКОВА!
Чого МВФ дав нещодавно гроші, бо ми все добре виконуємо і є прогрес, ось МВФ і похвалив нас за виконання домашнього завдання на п'ятірку.
Ну, а населення в листопаді трохи піддалось паніці, ну і що? Хтось помітив, що люди купили на 10 ярдів гривень валюти? Ніт!
Ось і все що треба знати про нашу банківську систему, там все консервативно, спокійно, розміренно, прибутково, гроші як кажуть, люблять тишу)))
По курсу, вже не зростаємо, це добре, дуже добре!
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12912
З нами з: 30.12.09
Подякував: 659 раз.
Подякували: 3737 раз.
 
Профіль
5
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:42

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  somilitark написав:Ну, а населення в лт=истопаді трохи піддалось паніці, ну і що? Хтось помітив, що люди купили на 10 ярдів гривень валюти? Ніт!
посмотрим, что в начале года будет, сумно мля.

  prodigy написав:вже не маю депозітів в гривні

вот это верный ход
Proofy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2409
З нами з: 24.10.08
Подякував: 62 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:51

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  somilitark написав:Рівень рефінансування залишається на відмітці 123 ярда, НБУ вже толком не рефінансує банки, бо немає потреби, банки самі по вуха в грошах, інша проблема, немає нових якісних кредиторів.

та ладно, під їх відсотки я не хочу, а під ті що мав ПАПа мені не дадуть,
отже "плач Ярославни"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34252
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 06 гру, 2021 14:56

  somilitark написав:Гарна провокація, із-за кута зайшли


Провоцируете вы. Неинтересна тема рисков - и бога ради. Не мешайте тем, кому интересна. Проглядеть проблему могут даже все умы мира одновременно, как это случилось в 2005-2008 гг

  somilitark написав:Але не зважаючи на тот факт, що наприклад в країні агресора банківська система стоїть на колінах, постійні дефолти, рівень не працюючих кредитів зашкалює, все тримається на рефінансуванні центрального банка, закредитованість лякає владу і майорить гучний загальний бум обвал


Вам виднее

  somilitark написав:У нас, в Україні зовсім протилежна ситуація.
Почнемо з того, що лівквідності в банках просто валом, гроші на депозитних рахунках плюс коррахунки наприклад на ранок п'ятниці складали 191 ярд гривень. Літом було під 225 ярдів
Ніхто не каже про валюту в банках, але Рожкова десь рік назад сказала, що там більше 7-ти ярдів долларів.
Рівень рефінансування залишається на відмітці 123 ярда, НБУ вже толком не рефінансує банки, бо немає потреби, банки самі по вуха в грошах, інша проблема, немає нових якісних кредиторів


Просто скажите: "я не знаю, что такое стресс-тестирование". Не нужно разбрасываться всеми терминами, которые можете вспомнить

  somilitark написав:Якість кредитного портфеля постійно покращується, кількість не працюючих кредитів постійно зменьшується. Останні цифри десь біля 30%, але вони хай нікого не лякають, це просто шлейф яників, потрохи списують кретити надані собі і які і не збиралися повертати


Списывая безнадежную задолженность с балансов. Важнее динамика NPL по новым кредитам. Вам попадались такие оценки? Мне - нет

  somilitark написав:Наша банківська система стабільно ПРИБУТКОВА!


Знаете шутку из корпоративного мира - компании со штатом больше 1000 человек не нужны клиенты, чтобы все были заняты делом :lol: Вот так же и вы экономику понимаете. Стабильно банковская система не может быть прибыльной без стабильно-прибыльного реального сектора - ее клиентов

  she_ne_investor написав:zРадио
А зміст зараз стрес-тестами перейматись? Якщо таки буде інтервенція Росії, банківська система накриється мідним тазом за кілька днів. І це оптимістичий сценарій, думаю по-факту достатньо буде однієї доби. При цьому "гарантувати вклади" також буде нікому. Я краще в готівковій валюті зиму перечекаю: недоотриманий дохід - ніщо в порівнянні з втратою всього.


Такие стрессы моделировать смысла нет, вы правы. Я говорю об экономических
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
  #<1 ... 86518652865386548655 ... 11283>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
33943 36802654
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 20:53
osafly
1916 13202981
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 бер, 2024 16:47
Frant
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 23160100
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама