Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 86418642864386448645 ... 11404>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.5 5 121
36,00-36,50
2%
3
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
3%
4
38,00-38,50
9%
11
38,50-39,00
12%
14
39,00-39,50
17%
21
39,50-40,00
35%
42
40,00-40,50
7%
9
40,50-41,00
4%
5
41,00-41,50
2%
2
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
5%
6
Всього голосів : 121
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 22:30

  somilitark написав:
  Shaman написав:
  somilitark написав:Усім добрий день.
Ось я тиждень відпочив і готовий знову до праці на користь форумчан.
Ну що сказати на це все? Я маю на увазі підйом на гривню курса, головний актор і режисер в цій виставі - НБУ.
Цей негідник грає проти гривні і втілив у життя задуманне, він закинув гривню вище 27.
Чому зараз ми ще зростаємо?
Так ця пад лю ка НБУ збільшів ліміти валютної позиції банків, там умовно попит на 400 лямів у.о. ось і йде далі зростання.
Але все під контролем.
Нічого фундаментально поганого не трапилось.
Ще робочий день два і будемо падати.
Усім гарного дня.
Все у патріотів буде чудово!
П.с. не прогавьте пік на злив, може і сьогодні останній вагон, а далі місяців 8 постійного зниження.

отвечу на Ваше сообщение :)

я не сторонник прогнозов, но вижу два фундаментальных фактора:
- дефицит бюджета. много раз писал - Глава Минфина ожидает роста дефицита госбюджета в декабре до 3-3,5% ВВП. теперь это уже не мои личные оценки
- рост себестоимости продукции у всех производителей - 10-20-30% и выше

на выходе - в 2022 году выйдем на новый уровень курса, от которого будем летом дешеветь, зимой дорожать. это будет выше 28, а может и 29 - тут я осторожен, скачек может быть больше

чудес не будет - мы решили печатать деньги - курс гривны упадет

Доброго вечора пане Шаман.
Для нас дефіцит бюджета в 3.5% це дуже мало. Для таких економік як наша треба мати мінімум 6-8, бо в нас дуже маленькі зарплати, треба стимулювати попит, треба багато чого будувати, термомодернізацію проводити, далі скорочувати держапарат, вугільну промисловість реформувати, треба буде після опалювального сезону пом'якшити енергетичний удар в прайсах для населення.
Якщо Ви слідкуєте за зарплатами, то вони у більшості компаній ЗНИЖУЮТЬСЯ!!!
А держава майже не запланувала дефіцит і підтримку людей в тяжкі часи великої інфляції, вона підвищила мінімальну зарплатню з 6000 до 6700. Скільки інфляція буде за рік, тільки офіційна більше 10%.
А реальні зарплати по моїм спостереженням вже впали приблизно на 10%, а усі ціни зростають дуже відчутно.
Треба пояснювати що це означає для курса?
НБУ буде знову щось вигадувати, щоб стримати валютний потік від населення, бо реальні доходи летять в прірву, треба буде якось підтримувати рівень споживання, населення понесе валютні заначки.
Де там в бюджеті друкувати гривні? Не соромтеся, бо у Вас відсутні зв'язки між причиннами і наслідками.
При такій інфляції, бюджет виглядає недооціненим по доходам не меньше ніж на 10-15%.
Вони в цьому році зберуть більше ніж запланували в наступному!!!
Тобто вони знають, що його легко виконають. Не знаю навіщо так робити, чому вони такі консервативні варіанти приймють, може вже заклали неврожай, падіння в цінах руди і сталі.
Може ванга якась їх консультує, бо вони в минулому році прийняли точно такий же нереальний бюджет але в сторону завищення доходів. Усі казали що це брєд, а вони якимось дивом виконали, був суперврожай і взлетіла ціна на руду і сталь.
Ось такі новини. Вчиться і коли не знаєте, як натягнути рокету на обставини, то краще чього не робіть, бо Ви дуже смішно виглядаєте.)))

не буду с Вами спорить - Вы оперируете очень виртуальными понятиями :)
какие ноу-хау Вы придумали - высокую инфляцию Вы не отрицаете - но думаете, что это приведет к росту курса гривну? ню ню :D

те, у кого падают реальные доходы, они не понесут заначки - у них их нет, они просто затянут пояса. а у кого есть заначки - они и не заметят рост цен :D

вопросов к доходной части бюджета нет - вопросы к расходной, когда собираются потратить уже третий год на 200 млрд больше, чем заработать
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5957
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 22:46

SherLock

Пишу честно , я сегодня исправился ...
Сумма не аховская , но ...
Короче , на выходные по 27.30
холява
2
 
Повідомлень: 4475
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4116 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 22:46

  somilitark написав:Для нас дефіцит бюджета в 3.5% це дуже мало. Для таких економік як наша треба мати мінімум 6-8, бо в нас дуже маленькі зарплати, треба стимулювати попит, треба багато чого будувати, термомодернізацію проводити, далі скорочувати держапарат, вугільну промисловість реформувати, треба буде після опалювального сезону пом'якшити енергетичний удар в прайсах для населення


Верно мыслите, если прочитать один абзац и пропустить другой. Побочным эффектом программ развития, финансируемых высоким бюджетным дефицитом, будет неизбежное снижение сберегательных свойств денег. Мне казалось, для вас это не вариант. Не совру, если скажу, что вы - главный апологет дорогой гривны форума. А одно с другим несовместимо, по крайней мере на горизонте 3-10 лет, пока длинные деньги, которыми щедро кормится экономика через бюджеты развития, не конвертируются в рост производства и снижение импортозависимости

  somilitark написав:При такій інфляції, бюджет виглядає недооціненим по доходам не меньше ніж на 10-15%
___
може вже заклали падіння в цінах руди і сталі


Так и есть. Учли долларовую динамику цен, которая, согласно прогнозам МВФ, будет в 2022-м отрицательной по основным продуктам нашего производства (сырья в первую очередь)
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 22:53

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Ті рівні, на яких зараз є курс - це абсолютно логічні і очікувані, враховуючи сезонну зміну ситуації з торговим і платіжним балансом. А швидкість досягнення була спровокована урядом і енергетиками. Навіть значна політична не стабільність ще не позначилася на курсі так, як цього можна було б вже очікувати. Але всім треба бути свідомими того, що внутрішньополітична ситуація максимально не визначена і не сприятлива. Вплив на курс може бути в любий момент. Поки нацбанк агресивно і обємно підтримує грн, але й протилежна сторона не залучила всі ресурси і можливості. Цього тижня Венедіктова заговорила про десятки справ протии Ахметова на мільярди гривень. Є інформація, що різного штибу перевіряючі і контролюючі органи пішли з масовими перевірками на підприємства олігарха. Очевидно, що ні в прокуратурі ні в податковій з СБУ не залишилося достатньої кількості спеців, щоб ці справи розкручувати, але мінінгіту і складнощів виробництвам можна створити. Ті, в свою чергу, блокують і не допускають перевірки, йде тиск на виконавців. Війна в розпалі. Масла у вогонь підлив і бюджет 2022. Абсолютно очевидно, що слуги обрізали ресурс всім крім себе і Коломойського, тому всі інші політичні сили не задоволені. Бойко сьогодні заговорив про здачу мандатів фракцією опзж (є інформація, що перемовини і зацікавленість в такому вчинку є і в інших фракцій) для ініціації перевиборів парламенту… Не зважаючи на те, що багато хто чекає корекції курсу грн, політика залишається головним курсоутворюючим чинником і може погіршити ситуацію в любий момент…
Крім того, зима і енергоносії. З ночі значне похолодання і збільшення використання газу. А чим менше його в сховищах, тим менше і повільніше його можна видобути звідти, отже може настати необхідність докупляти. А ситуація на газовому ринку в Європі така, що його може бути взагалі проблемно докупити, не через ціну а через фактичну відсутність.
Ну і виступ лідера кварталу 95 у ВР. Це феєрія популізму. Навіть частина з озвученого буде потребувати емісії, з усіма наслідками для курсу. Та й цьогорічні розхідні статті бюджету далеко не виконані. Гроші треба звідкись брати...
Станом на зараз негативу по курсу значно більше. Навіть значно більшої імовірності, ніж ще недавно, набули рівні вище 27,5, як на мене.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 23:02

  zРадио написав:
  somilitark написав:Для нас дефіцит бюджета в 3.5% це дуже мало. Для таких економік як наша треба мати мінімум 6-8, бо в нас дуже маленькі зарплати, треба стимулювати попит, треба багато чого будувати, термомодернізацію проводити, далі скорочувати держапарат, вугільну промисловість реформувати, треба буде після опалювального сезону пом'якшити енергетичний удар в прайсах для населення


Верно мыслите, если прочитать один абзац и пропустить другой. Побочным эффектом программ развития, финансируемых высоким бюджетным дефицитом, будет неизбежное снижение сберегательных свойств денег. Мне казалось, для вас это не вариант. Не совру, если скажу, что вы - главный апологет дорогой гривны форума. А одно с другим несовместимо, по крайней мере на горизонте 3-10 лет, пока длинные деньги, которыми щедро кормится экономика через бюджеты развития, не конвертируются в рост производства и снижение импортозависимости

А хто сказав, що позичати будуть у гривні чи друкувати.
Да що сьогодні таке, щось всі петросянять.
А може все таки прийшли би до того, що ви вже нам приписували, фанансування кредитами в валюті майже напряму імпорта.
Взяли гроші в світі і бахнули напряму в бюджет, майже як яники.
Або надрукували гривню, а зайвий необгрунтований попит на валюту збили продажем кредитної валюти. І з курсом все було б добре і заощадженнями теж...
Ну може 6-8 багато, але 5% було б норм. 1.5% я би направив на компенсацію ринкових цін на енергоносії, яке пообіцяли МВФ після опалювального сезону.
На що розраховує МВФ, ну ніхто такого не зробить. Я ще розумію, якщо би на 30 або максимум 50% населенню газ і електроенергію підняти, но не в 5 разів як зараз виходить.
МВФ теж петросяни, хочуть щоб середній платіж за двуху добрався до середної зарплати, клоуни(((
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13062
З нами з: 30.12.09
Подякував: 676 раз.
Подякували: 3778 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 23:07

somilitark

короткое резюме вашего ответа: "все Петросяны, а я - д'Артаньян" :)
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 23:15

  zРадио написав:somilitark

короткое резюме вашего ответа: "все Петросяны, а я - д'Артаньян" :)

Знову маніпуляція.
Чому я в білому, я наприклад казав, що курс не перетне позначку 27 до серпня, але НБУ запхав його на 27.3.
Правда готівка вже виснажена, котується нище міжбанку, гривні мало, стали здавати валюту в банки, але злодій НБУ все одно вперто тягне доллар наверх, якої холери він вчора прискакав за п'ятьоркою на міжбанк?
Зовсім з дуба рухнув, я не врахував цинізм Шевченко.
Ось такі пироги малята, ще пару днів і будемо як завжди падати, а поки що дивимось за шулером НБУ, що він ще вигадає, щоб топити гривню :evil:
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13062
З нами з: 30.12.09
Подякував: 676 раз.
Подякували: 3778 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 23:20

  vovakwasov написав:
  oleg49 написав:
  alter написав:
Еще надо держать в голове решение по учетной ставке НБУ в будущий четверг

Вангую +1%. Но, на курс никак не повлияет. :)


а на інфляцію вплине? :)

Яке провокаційне питання. :) Скажу крамольну річ - в нашому випадку не плине. :)
oleg49
 
Повідомлень: 451
З нами з: 22.10.10
Подякував: 74 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 гру, 2021 23:49

  somilitark написав:
  Shaman написав:
вопросов к доходной части бюджета нет - вопросы к расходной, когда собираются потратить уже третий год на 200 млрд больше, чем заработать

Пане Петросян року, не смішіть, може ви для початку поцікавитись наприклад який дефіцит бюджета у вашого улюбленого США і доллара.
Що таке поняття розвинута економіка і та що розвивається.
Скільки країн у світі з профіцитним бюджетом?, НОЛЬ!!!! Навіть бензоколонка до такого не додумалсь.
У вас немає не те що економічної, у вас напевно навіть середньої освіти немає, бо ви такі речі віджигаєте, Доллярчик відпочиває.
От на ніч посмішили, де цих школярів беруть?))) :lol:

ты опять пытаешься перейти на личности ;)

"ну моська знать она сильна..." - Штаты эмитент мировой валюты - они играют в другой лиге, по другим правилам. если Украина попробует это повторить, придется вспоминать, что такое гиперинфляция :D

а по поводу образования - если мы встретимся в реальной жизни, я думаю Ваши опусы не компенсируют отсутствие Вашего экономического образования.
а трепологическое - на уровне, признаю ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5957
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 04 гру, 2021 00:20

  холява написав:SherLock

Пишу честно , я сегодня исправился ...
Сумма не аховская , но ...
Короче , на выходные по 27.30


Осталось понять - купипи доллары или продали по такому курсу?
Потому, что по самой цифре это неясно, может быть, как то, так и другое.
kluychkooleg
 
Повідомлень: 2127
З нами з: 30.12.19
Подякував: 65 раз.
Подякували: 497 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 86418642864386448645 ... 11404>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34125 36866622
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 21:42
чик
1955 13224592
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 10:27
AndriyQ
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23173128
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама