Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 49904991499249934994 ... 11370>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.3 5 95
36,00-36,50
2%
2
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
4%
4
38,00-38,50
11%
10
38,50-39,00
14%
13
39,00-39,50
20%
19
39,50-40,00
32%
30
40,00-40,50
6%
6
40,50-41,00
1%
1
41,00-41,50
1%
1
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
5%
5
Всього голосів : 95
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 22:13

  somilitark написав:
  Sirchyk написав:
Вибачте що втручаюся в вашу розмову. На мою думку, зараз формується відкладений попит на певні групи товарів, які важко або неможливо купити зараз, навіть маючи гроші, через закриті магазини. Після закінчення карантину відбудеться сплеск попиту, але він не буде тривати довго.
Але вважаю, що також буде і ріст курсу, активізується економіка, яка також зараз в карантині, треба буде розрахуватися за товари і замовити нові і т. д.

А можно хоть краем уха про эти волшебные и не доступные сейчас товары?

Вдруг можно будет покататься на этом эльдорадо и срубить бабла?


Сталось так, що перед самим карантином почав робити ремонт і тут карантин...
Купити будматеріали і т.д. зараз дуже важко, практично тільки Епіцентр. А ціни там на деякі позиції зовсім негуманні або того що треба і взагалі немає...
Мав заїхати на сервіс до знайомого, до машини глянути - чекаю вже 3 день, розібрав іншу машину на підйомнику, не можуть знайти запчастини...
Я думаю що не я один такий, а ще ж бувають випадки коли щось зломиться, заклинить, кран протече...
Думаю майже кожен може додати пару прикладів...
Sirchyk
 
Повідомлень: 168
З нами з: 17.03.12
Подякував: 360 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 22:17

Кажуть Регулятор наколядував Сьогодні 142мільйони
сірий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1795
З нами з: 01.08.12
Подякував: 2073 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 22:31

  kmm3 написав:Автор77
Так приємно читати Ваші дописи українською мовою :) Дякую



Просто українська мова - сама гарна :)

В побуті - виключно "на рідній".

Але дописи роблю на двох мовах , з поваги до двомовності аудиторії фінансового форуму.
Автор77
 
Повідомлень: 1246
З нами з: 09.11.16
Подякував: 115 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
1
5
21
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 22:50

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Автор77 написав:Просто українська мова - сама гарна

превосходная степень прилагательных в украинском языке образуется не так.
juristkostya
 
Повідомлень: 5496
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 22:53

  somilitark написав:
  Мда написав: Карантин не может быть вечным и когда его снимут вы представляете как по прет бизнес? Бизнес уже истосковался по оборотам и будут делать бизнес из всех сил.

Вечер волшебства на ветке,бизнес или потребители услуг должны истосковаться по оборотам?

Потребители хоть в курсе тяги за оборотами?

Как думаете,если вы откроете свою условную цирульню,то прямо с 15-го мая будет стоять очередь из джентельменов,которые не работая и потратив весомую часть заначек,будут бить друг другу морды дабы постричься и побриться?

Или как-то научаться решать этот вопрос без вас за время карантина?
Купят в интеренет магазе девайсы,супруга\подруга их подстрижёт примарафетит?
И что дальше?
Скорее они задумаются,какого лешего я давал за ветер пару соток,лучше вообще больше никогда не буду дарить деньги этим шарлатанам,карантин даёт новые возможности,прикольно.

Так будет во многих сферах,и от безденежья,и от безвыходности,переформатируется много чего,главное узнать глубину потери доходов крестьян и сколько будет печатать прорывное правительство от Ахметова\бати януковича.
Может и будет спрос,если валюту совсем не получится купить,но от такого спроса вы будете не рады,а плакать,что "занимались бизнесом",а надо было просто купить валюту и сидеть на заборе.


логика у тебя, гражданин, фашистская...
prodigy
 
Повідомлень: 11011
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3293 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 22:55

  Alex2006 написав:
  yuriy_kuzmik написав:
  Alex2006 написав:Укрепляемся на том же, на чем и после всех других загонов - падение панической надбавки, организаторы загона выгодно сливают бакс (для чего, собственно, загон и устраивали). Рост до 28 был ничем не обоснован и был лишь на панике и "ожиданиях". Теперь реальность ставит все на свои места.

Отлично, рост нац.валюты не на росте экономики, а на на загонах, эпично.

Вы заблуждаетесь, это падение нац валюты было из-за загона, теперь все просто возвращается в нормальное русло. Если мяч подбросить вверх - он все равно рано или поздно упадет вниз, ибо есть сила тяжения. Так и с курсом, при падении панической надбавки курс стремится к ЭОК (~24 грн / дол).



Алекс, ви знаєте, я з повагою ставлюся до всіх думок учасників навіть до радикальних,кожен має право на свою думку.

Але в даному випадку ви все-таки перегинаєте палку.

24 грн. за 1 долар в Україні в оглядовому майбутньому не буде, буде друга хвиля девальвації,можливо в декілька етапів.

Тим більше - може хтось з учасників прислухається до вашої думки і скине долари по 27 в надії відкупитися на 3 гривні дешевше.

В давнину за таке благородні верстви населення - стрілялися.

В наш час - як мінімум потрібно буде перелогінитися.

На превеликий жаль курс 24 не можливий по двох причинах:

1.Економіка в жахливому стані, непрофесійні чиновники "добивають її палками",
країна в напіврозібраному стані, та ще й до всього на кораблі,що підтоплює олігархи влаштували серйозні розборки за бабки (і це не лише поправки до закону
"Коломойський проти України" ,ну точніше, навпаки, це ще багато чого підкилимного).

2.НБУ судячи із всього жорстко має намір відкупати все під ноль до останнього патрона (тобто до останньої гривни), що зазіхає на курси нижче 27 грн. за 1 долар, розуміючи, що за завал економіки остаточно можуть сильно надавати по вухам.
Автор77
 
Повідомлень: 1246
З нами з: 09.11.16
Подякував: 115 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
1
5
21
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 23:04

  aklex написав:Тут і аграрії песимізмом поливають.(

Всеукраїнська аграрна рада констатує, що обсяги врожаю окремих культур цьогоріч можуть знизитися на 30% через критично низький рівень вологи у грунті, пише "Економічна правда".
http://финбаланс.ком.юа/news/vrozhay---pid-zahrozoyu-ahrari-vkazuyut-na-nestachu-volohi

І це правда:я такої засушливої весни без снігу і без дощу не пригадую! Як кажуть біда не ходить одна! Тому прогнози поки не втішні! Озимий ріпак, який в останній час приносив валюту, в дуже поганому стані!
Qwerty
 
Повідомлень: 2818
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 676 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 23:21

  Igneus написав:В период 6-7 апреля 2020 года индекс валют развивающихся рынков восстановился с 830 до 880: https://markets.ft.com/data/indices/tea ... 000PUS:MSI

Основные индексы тоже растут:
Зображення
Но речь не об этом..

Прыгая с одного форекс сайта на другой нашел интересную информацию к размышлению. Хотя гуру тоже ошибаются ))

Is Dow Theory Sending Important Warning Signal to Investors?
By Chris Kimble - April 6, 2020

Оригинал: https://www.seeitmarket.com/is-dow-theo ... investors/
Теория Доу говорит, что нужно смотреть Промышленный индекс Доу-Джонса (Dow Jones Industrial Average) и Транспортный индекс Доу-Джонса (Dow Jones Transportation Average) для сигналов подтверждения или неподтверждения.

Как можно подозревать, Теория Доу, похоже, сегодня посылает медвежье сообщение инвесторам.

Транспортный индекс Доу-Джонса изо всех сил пытался подтвердить рост Промышленного индекса Доу-Джонса до новых максимумов, прежде чем упасть ниже.

Транспортный индекс Доу-Джонса также первым пробил уровень ниже долгосрочной линии восходящего тренда и 50-месячной скользящей средней на уровне (1). Промышленный индекс Доу-Джонса вскоре после этого рухнул (подтверждение).

Несколько других индексов выглядят одинаково, в том числе Dow Jones Utilities и NYSE Composite. Это не очень хорошо для рынка.

Теория Доу вкупе с пробоями по ключевым фондовым индексам может посылать важный медвежий среднесрочный сигнал инвесторам.


Зображення
Картинка в оригинале: https://www.seeitmarket.com/wp-content/ ... 24x494.jpg
Востаннє редагувалось Patrick в Вів 07 кві, 2020 23:26, всього редагувалось 1 раз.
Patrick
 
Повідомлень: 1234
З нами з: 18.09.13
Подякував: 4156 раз.
Подякували: 1711 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 23:24

  Libo написав:
  холява написав:ДА , ДА ...

Про инструменты -интересно ...
Вот , например , когда то я покупал монету 5 рублей золотом (про год не буду писать )за 70 долларов , за 120 , потом по 170 , 210 .....
На сегодня редкие года и по 250 не найдешь

...я про оплату ЗОЛОТЫХ монет долларами ...
а так да -укрепляется (по мотивам Кверти )


Правительства и центробанки делают диферсифай портфолио. Я тоже.
В совдепии серебро отпускалось по цене 7,5 коп. за грамм. Плюс шла небольшая добавленная стоимость и торговая наценка. И серебрянная ложка стоила в ЦУМе 6 руб. за штуку.
Золотой николаевский червонец стоил порядка 100 руб.
Так что мы с Кверти правы.
Мы видим далеко.
Поэтому спокойно переживаем нынешний кризис.
8) 8) 8)

Крайнє рідко тут чуєш такі розумні слова! А то комусь про рукавички не подобається, комусь про маски, комусь про тести, які я не захотів купувати! Золото трішки скорегувалося до 1680 доларів за унцію! Але це перед стрибком на 1750!
Qwerty
 
Повідомлень: 2818
З нами з: 25.02.15
Подякував: 348 раз.
Подякували: 676 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 23:31

  Sirchyk написав:
  somilitark написав:
  Sirchyk написав:
Вибачте що втручаюся в вашу розмову. На мою думку, зараз формується відкладений попит на певні групи товарів, які важко або неможливо купити зараз, навіть маючи гроші, через закриті магазини. Після закінчення карантину відбудеться сплеск попиту, але він не буде тривати довго.
Але вважаю, що також буде і ріст курсу, активізується економіка, яка також зараз в карантині, треба буде розрахуватися за товари і замовити нові і т. д.

А можно хоть краем уха про эти волшебные и не доступные сейчас товары?

Вдруг можно будет покататься на этом эльдорадо и срубить бабла?


Сталось так, що перед самим карантином почав робити ремонт і тут карантин...
Купити будматеріали і т.д. зараз дуже важко, практично тільки Епіцентр. А ціни там на деякі позиції зовсім негуманні або того що треба і взагалі немає...
Мав заїхати на сервіс до знайомого, до машини глянути - чекаю вже 3 день, розібрав іншу машину на підйомнику, не можуть знайти запчастини...
Я думаю що не я один такий, а ще ж бувають випадки коли щось зломиться, заклинить, кран протече...
Думаю майже кожен може додати пару прикладів...

Спасибо,очень по теме и в точку.
Жму спасибо за ответ,но выдаёт ошибку,модераторы,посмотрите почему у меня уже неделю не срабатывает функция поблагодарить автора.

А теперь по существу,вы мне перечислили по сути услуги.
Ремонт дома,это конечно нужная вещь,но иногда люди делают его раз в 30 лет,так что всплеск если и будет,то он зависит от того,а много ли в карманах останется после карантина,будет ли работа у соискателя и настроение\желание,может оно уже и не надо будет вовсе,так как может и жить осталось ку йня или на лекарство всё пойдёт.

С ремонтом авто тоже самое,но естественно будет больше стимулов завершить сервис,если вы работаете на авто или он вам нужен кровь из носу.

А вот товаров вы не привели,думаю лекарства только будут больше нужны,ибо вирус обостряет хронические заболевания.

По валюте,весь фокус сейчас в верховной зраде,ведь тысчу пенсионерам тоже нельзя выплатить без голосования за изменения в бюджет,а ведь 16000 правок ждут по делам Коломойский против сыночка(((
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13029
З нами з: 30.12.09
Подякував: 671 раз.
Подякували: 3772 раз.
 
Профіль
1
5
  #<1 ... 49904991499249934994 ... 11370>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34116 36851130
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 12:23
чик
1950 13217655
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 кві, 2024 09:49
_Mykola_
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23166327
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама