Зміни ринку житла інших країн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<1 ... 45678>
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2009 15:51

Прочитав у Вашому магазині. Здана новобудова в Івано-Франківську. блаблабла. 300 доларів за м кв. Яким чином?


1 300 х 8,30 = 2490 грн
Якщо побудована до 2008 , то тоді це було
2490 / 5 = 498 $
Може хтось хоче зафіксувати збитки і вийти з бізнесу :( . Після закриття " Сірки " - депресивний район , роботи не має , до Львова 30 км , кожен день на роботу їздити дороговато
2 Спробуйте подзвоніть , цікаво що там скажуть :D
3 Якщо не складно напишітьщо Вам сказали :!:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2009 16:58

budivelnik написав:
Прочитав у Вашому магазині. Здана новобудова в Івано-Франківську. блаблабла. 300 доларів за м кв. Яким чином?


1 300 х 8,30 = 2490 грн
Якщо побудована до 2008 , то тоді це було
2490 / 5 = 498 $
Може хтось хоче зафіксувати збитки і вийти з бізнесу :( . Після закриття " Сірки " - депресивний район , роботи не має , до Львова 30 км , кожен день на роботу їздити дороговато
2 Спробуйте подзвоніть , цікаво що там скажуть :D
3 Якщо не складно напишітьщо Вам сказали :!:


В Івано-Франківську а не Янові :)
bermooood
 
 
Повідомлення Додано: Нед 10 тра, 2009 21:15

http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2009/05/10/159947
По словам представителей девелопера, себестоимость возведения одного дома составит около $150 за квадратный метр, а площадь апартаментов будет варьироваться от 26 квадратных метров до 43 квадратных метров.

При этом, обещают в компании, жилье, возведенное Tata Housing Development Co, обойдется покупателю от $7,7 тысячи до $13,35 тысячи в зависимости от размера приобретаемой недвижимости. "Первая очередь строительства предполагает возведение тысячи домов, которые планируется продавать в ассоциации со State Bank of India", - поясняет агентство


От і ще один приклад з зарубіжних країн :D
На жаль як завжди маленький лохотрон
Отже вартість будівництва -____ 150 $ за метр
Площа _________________________26 - 43 кв м
Вартість _______________________7700 - 13500$
Ціна за метр 7700 / 26 або 13500 / 43 = 296 - 314 $

І це Індія , тропічна країна , середня зарплата в місяць що в нас за тиждень і навіть там обіцяють побудувати за 150 а продати за 300 :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 10 тра, 2009 23:13

budivelnik написав:Щоб збудувати житло мені також потрібні кошти , які потім каменем лягають на вартість метра :( . Ще раз нагадаю - будинок будують мінімум рік і поки він не збудований - це набір бетонних і цегляних каменюк , які не зважаючи на свою вартість понижують вартість землі на якій знаходяться :D .
...
Розрахунок спрощено - наближений і не претендує на супер - точність :D


Дорогой Будивельник, вы так часто приводите свои выкладки - это мне очень импонирует.

Сразу предупреждаю я в строительстве не разбираюсь - не обижайтесь, но любопытно уточнить некоторые факты. Во первых вы скромно умалчиваете о рентабельности, а это - резерв для удешевления - может все-таки действительно стоит подвинуться и наращивать объемы - один фиг на чужих деньгах работаете.

Второй немаловажный момент - это время, вы меня простите но 3 года - это кошмар. Во всем мире такой долгострой? Или это особенности национальной стройки?

За 2-4 года строили сталинские высотки москвы - в 50-60х.
За 2-4 года строили большинство топовых высоток европы.
аж 4 года строили Turning Torso.
Мне интересно - а что у нас строят за 1-3 года?


И в дополнение ко второму третий вопрос - не думали сфокусироватся на сегменте с максимальной оборачиваемостью (малыми сроками) - котеджики там или еще чего? Если загородные дома у нас тоже строят за год - то может проблемы строителей не в финансах :lol:

И четвертое - львиную долю в расходах заняли стройматериалы - как вы досихпор не купили этих жадных дядек? 8)
Andriy.Tyurnikov
 
 
Повідомлення Додано: Пон 11 тра, 2009 00:56

Дорогой Будивельник, вы так часто приводите свои выкладки - это мне очень импонирует.
Сразу предупреждаю я в строительстве не разбираюсь - не обижайтесь, но любопытно уточнить некоторые факты. Во первых вы скромно умалчиваете о рентабельности, а это - резерв для удешевления - может все-таки действительно стоит подвинуться и наращивать объемы - один фиг на чужих деньгах работаете.

Рентабельність поняття розтяжиме :oops: , але прошу не забувати що наша рідна держава з допомогою податків про себе не забуває :D Якщо грубо то все можна розписати так :
вартість = гроші віддані за щось + гроші отримані мною
1 гроші віддані за щось - поговоримо нижче
2 гроші отримані мною = зарплата + прибуток + податки
а) податки на зарплату
пдв - 20 % пенсійний - 33,2 + 2 прибутковий - 15 % фонди --------5 %
Якщо в цифрах то з 1000
на руки 1000 - 166,70 - 296,38 =592
податки 1000-592= 408
б) прибуток
пдв -20 % прибутковий - 25 %
отже знову з 1000
для підприємства 1000-166,7-200 = 633,30
для держави 200 + 166,7 = 366,70
Як висновок я отримую 600 грн з кожної 1000 не залежно через які схеми я ці гроші проведу і держава отримує - 400 з 1000 . Тобто мою рентабельність чудово регулює держава
3 Будівництво штука ресурсоємка тому без грошей збільшувати обєми не можливо . А за гроші я плачу завжди просто в двох варіантах
а ) отримати гроші на стадії котловану я можу тільки суттєво зменшивши ціну продажу ( своєрідний бонус за ризик )
б ) отримавши кредит в банку , тоді клієнт купуючи житло не ризикує але все одно ціна відсотків вложена в кінцеву ціну
Второй немаловажный момент - это время, вы меня простите но 3 года - это кошмар. Во всем мире такой долгострой? Или это особенности национальной стройки?
За 2-4 года строили сталинские высотки москвы - в 50-60х.
За 2-4 года строили большинство топовых высоток европы.
аж 4 года строили Turning Torso.
Мне интересно - а что у нас строят за 1-3 года?

Особливості національного будівництва
До року - котедж , 2-3 - все що більше 4 поверхів
Для розробки проекта потрібна ділянка :D
1 Купуємо ділянку
2 Розробляємо проект
3 Узгоджуємо проект
4 Будуємо
5 Узгоджуємо зміни в фінансовому плані ( інфляція 20 % річних :( , проблеми гарантовані )
6 Будуємо
7 Здаємо в експлуатацію
На кожен пунктик по пів року - нормально
И в дополнение ко второму третий вопрос - не думали сфокусироватся на сегменте с максимальной оборачиваемостью (малыми сроками) - котеджики там или еще чего? Если загородные дома у нас тоже строят за год - то может проблемы строителей не в финансах

1 Я й зфокусувався на котеджах :D , але головна вартість житла полягає не в тому за скільки воно збудоване ( при чому собівартість будівництва малоповерхового в рази менша від висоток :D ) а від того де воно знаходиться і тому приходиться будувати там де куплять :wink:
2 Терміни будівництва скоротити можна а от терміни обороту грошей - ні :D
Рішення виконкому сільради ( збирається раз в місяць ) + проектування + погодження + отримання буд дозволу + будівництво + комунікації ( вода + газ + електрика не близько ) + здача + оформлення в БТІ + рішення сільради :shock:
И четвертое - львиную долю в расходах заняли стройматериалы - как вы досихпор не купили этих жадных дядек?

Вартість самих буд матеріалів не більше 20-30 % від продажної ціни , те що Ви бачили кількома постами вище 51 % , то там в графу буд матеріали включена вартість землі + проектування + комунікації + доставка матеріалів на майданчик
Отже щоб виконати Ваше побажання :D мені крім жадних дядьок з цем заводу і цегольні потрібно купити додатково банк і місце зама в податковій 8) ..... і навіщо мені тоді ця будова :?: :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 тра, 2009 23:57

А каков процент взяток от стоимости?
MaxR
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 тра, 2009 06:42

А каков процент взяток от стоимости?


Не більше 1-2 % :D
Наголошую , це не місто , а приміська зона :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 тра, 2009 07:21

budivelnik написав:Рентабельність поняття розтяжиме :oops: , але прошу не забувати що наша рідна держава з допомогою податків про себе не забуває :D Якщо грубо то все можна розписати так :
вартість = гроші віддані за щось + гроші отримані мною
1 гроші віддані за щось - поговоримо нижче
2 гроші отримані мною = зарплата + прибуток + податки
а) податки на зарплату
пдв - 20 % пенсійний - 33,2 + 2 прибутковий - 15 % фонди --------5 %
Якщо в цифрах то з 1000
на руки 1000 - 166,70 - 296,38 =592
податки 1000-592= 408
б) прибуток
пдв -20 % прибутковий - 25 %
отже знову з 1000
для підприємства 1000-166,7-200 = 633,30
для держави 200 + 166,7 = 366,70
Як висновок я отримую 600 грн з кожної 1000 не залежно через які схеми я ці гроші проведу і держава отримує - 400 з 1000 . Тобто мою рентабельність чудово регулює держава


Да, с такой экономической интерпретацией налогооблажения далеко пойдете.
Уважаемый, учите матчасть и не ВВОДІТЬ В ОМАНУ ІНШИХ.
makmin
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 тра, 2009 11:02

makmin написав:
budivelnik написав:Рентабельність поняття розтяжиме :oops: , але прошу не забувати що наша рідна держава з допомогою податків про себе не забуває :D Якщо грубо то все можна розписати так :
вартість = гроші віддані за щось + гроші отримані мною
1 гроші віддані за щось - поговоримо нижче
2 гроші отримані мною = зарплата + прибуток + податки
а) податки на зарплату
пдв - 20 % пенсійний - 33,2 + 2 прибутковий - 15 % фонди --------5 %
Якщо в цифрах то з 1000
на руки 1000 - 166,70 - 296,38 =592
податки 1000-592= 408
б) прибуток
пдв -20 % прибутковий - 25 %
отже знову з 1000
для підприємства 1000-166,7-200 = 633,30
для держави 200 + 166,7 = 366,70
Як висновок я отримую 600 грн з кожної 1000 не залежно через які схеми я ці гроші проведу і держава отримує - 400 з 1000 . Тобто мою рентабельність чудово регулює держава


Пропоную піти здобувати другу (першу?) вищу освіту на економічний факультет.
При нарахуванні зарплати пдв не враховується.
також не можна закладати в собівартість житла те ж саме пдв, яке потім вам відшкодує покупець.
Продовжувати не буду. Ідіть вчіться.
Короче кажучи, яка країна, такі і будівельники.
bermooood
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 тра, 2009 11:10

bermooood написав:
makmin написав:
budivelnik написав: а) податки на зарплату
пдв - 20 % пенсійний - 33,2 + 2 прибутковий - 15 % фонди --------5 %

Пропоную піти здобувати другу (першу?) вищу освіту на економічний факультет.
При нарахуванні зарплати пдв не враховується.
також не можна закладати в собівартість житла те ж саме пдв, яке потім вам відшкодує покупець.
Продовжувати не буду. Ідіть вчіться.
Короче кажучи, яка країна, такі і будівельники.

ПДВ не є податком на зарплату. Але податковий тягар від нього лягає на кінцевого споживача. Таким чином знижуючи купівельну спроможність грошей.
banknote
 
 
  #<1 ... 45678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
134 84905
Переглянути останнє повідомлення
Суб 30 чер, 2012 09:51
budivelnik
Міфи на ринку нерухомості 1 ... 6, 7, 8
budivelnik » Чет 18 лют, 2010 19:41
74 55569
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 чер, 2012 21:22
budivelnik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама