Єдиний варіант - будувати житло самому???

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345 ... 21>
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 00:41

budivelnik написав:
ок, ще раз дякую. Зарплата та нарахування на неї я включав би в пункт "зарплата".


3 Робота_____________________100-150 (100- приватний ,150- багатоповерховий)

Тобто за будівництво 1 кв м житла ( а з урахуванням всяких дахів , підвалів , сходових , трансформаторних і так далі = 1,5-2 кв м загальної площі ) Ви пропонуєте запатити (100-150) - 48 %(13 прибутковий , 35 пенсійний ) =52-86 х 7,6 = 395-653 грн / 1,5-2 (1,75 ) =225-373 грн за метр на руки :?: Я не бухгалтер тому похибка + - 10 грн можлива :oops:
Питання на засипку , тільки чесно :D , самі за такі гроші працювати згодитесь :?:

А ПДВ ви платите (а точніше просто перераховуєте в бюджет, бо платить ПДВ покупець) тільки, коли продаєте. Якщо кредитні кошти на рахунок приходять, ніякого ПДВ нема. ПДВ в собівартість не включається


Питання ПДВ тут обговорювалось разів 20 :D
Визначтесь будь-ласка , що Ви хочете :
а ) -- зрозуміти як і куди розходяться суми грошей які Ви платите за спорудження житла
чи
б ) -- хочете мені довести що ПДВ які Ви платите , а я перераховую до бюджету якимось чином залишається в мене :?:

Постараюсь пояснити останній раз
1 Юридично ПДВ не являється податком на зарплату
2 Величина ПДВ до сплати визначається як :
Виручка х 20 % - сума податкових накладних виписанних постачальниками
3 Виручка для будівельної організації - це кошти які вона отримує від продажу житла . Частина цієї виручки йде на закупку матеріалів ( і постачальники на величину закупки виписують податкові накладні ) , а те що залишилось йде на виплату заробітної плати і прибуток . На ці суми ніхто податкові накладні не виписує , а отже ці суми оподатковуються ПДВ


я хочу зрозуміти яка є собівартість житла, тобто уявіть, що Ви збудували будинок і хочете його продати без прибутку, тобто залишитися при своїх грошах. Нічого не виграти і не програти. Прибуток = 0 грн. Податок на прибуток = 0 грн х 30% = 0 грн. Ставка ПДВ = 0%.

За скільки Ви би продали при таких умовах? 500 у.о.? 300 у.о.? Тільки чесно!
pasoleg
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 00:59

я хочу зрозуміти яка є собівартість житла, тобто уявіть, що Ви збудували будинок і хочете його продати без прибутку, тобто залишитися при своїх грошах. Нічого не виграти і не програти. Прибуток = 0 грн. Податок на прибуток = 0 грн х 30% = 0 грн. Ставка ПДВ = 0%.

За скільки Ви би продали при таких умовах? 500 у.о.? 300 у.о.? Тільки чесно!


Олег ми товчемо з пустого в порожнє
1 Якщо існує слово продали , то відсутність прибутку можлива тільки у випадку якщо людина фіксує збитки і покидає цей бізнес . В такому випадку товар буде продаватись по ціні покупця без привязки до собівартості . Тобто продаж буде проводитись від 1 грн і до ......
2 Якщо Вас цікавить збудувати самостійно то сумма за метр буде починатись від 300будівництво + земля ( стандартний участок 8 соток по 4000 баксів / 100-200 м кв будинок = 32000 / 100-200 = 320-160 ) і до безмежності в залежності від того що Ви хочете збудувати і на які ризики згоджуєтесь піти
3 Будувати багатоповерховий ( вище 3 поверхів ) самостійно Ви не зможете , а тому Вам прийдеться звертатись до професіоналів . тому тут ціни будуть починатись з 600

Таким чином як бачите навряд чи Вам вдасться самостійно збудувати дешевше ніж за 500-600 квадрат :( На сьогодні великі площі ще можна купити дешевше :D
Як буде завтра - побачимо :wink:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 01:12

budivelnik написав: 2 х 20 + 2 х 40 = 120 до 2 х 30 + 2 х 40 = 140 м
5000 х 7,60 = 38 000 / 120-140 = 300 грн погонний метр


Хорошо пишете, много различных цифр. "Сорок і сорок - руб сорок", как говорила кассирша в моей студенческой столовой. "Белые воротнички", сидящие на форуме, могут даже поверить - сами же никогда в жизни забор не ставили :)

Скажу так, во-первых, если участок не в лесу, то забор в трех сторонах из четырех - общий с соседями, и нормальные люди не отгораживаются от соседей забором с "колючей проволокой", ограничиваясь легким и недорогим деревянным заборчиком, в складчину, только если он еще там не стоит. Итак, у "будивельныкив" заказываем только одну сторону, 20-30 метров. "300 грн погонний метр в які входять і ворота з каліткою" x 20..30 = 6000 .. 9000 гривен, осмелюсь заметить.

AndreyBMW написав:1. Если не понимаешь в строительстве ничего или очень мало - не строй!!!!


Вот это точно ! А то будешь платить за штукатурку в подвале :D
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 01:17

budivelnik написав:На сьогодні великі площі ще можна купити дешевше :D
Як буде завтра - побачимо :wink:


Бєріте, будєт только дорожать ! :twisted:
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 09:47

Скажу так, во-первых, если участок не в лесу, то забор в трех сторонах из четырех - общий с соседями, и нормальные люди не отгораживаются от соседей забором с "колючей проволокой",


Видно сусідів у Вас не було , а паркана - тим більше :wink:
1 Не зважаючи на те що сусіди з трьох сторін , Вам прийдеться ставити паркан за свій рахунок не з одної , а з двох сторін :D Чому , догадайтесь самі якщо Ви такий спец :D
2 Про колючий дріт я не писав :evil: , а оцинковану сітку на відміну від дранки не треба кожен рік-два малювати , а тим більше ремонтувати . Якщо ж Ви не пошкодували бетону на поріжок і забетонували стовпчики , а не просто вкопали , той натягувати після кожної зими не прийдеться
3 Паркан з сітки один з найдешевших варіантів :D . Якщо спробувати його зробити з кованих елементів , або з бетонних фігурних блоків , або цегляний , або живий пліт + нормальні ворота які самі по собі коштують від 5 000 грн і до 100 000 то вкластися в 100 у о за погонний метр - за щастя .
Правда є альтернатива . Для максимального здешевлення будівництва відмовитись від паркана а разом з ним і від сантехніки і каналізації :D Деревяної будки в кінці городу повністю вистарчить , а руки кожен день мити не обовязково :P

На сьогодні великі площі ще можна купити дешевше
Як буде завтра - побачимо


Бєріте, будєт только дорожать !


4 Так само як з колючим дротом . Де в мене написано що завтра буде дорожче :?:
Якщоб Ви не вирвали мою фразу з контексту то у повному варіанті вона звучить так

На сьогодні великі площі ще можна купити дешевше ніж самостійно побудувати
Як буде завтра - побачимо
:D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 10:15

2budivelnik
вопрс по объекту по ул.Гордынских(р-н "Алтайских озер" боковая ул.Коновальця) закрытая территория, комплекс из 2-х домов, этажность 3 эт. и 4-е , крыша черепица, кирпичь, высота потолков 3.20 м. в чистом виде...
какова его себестоимость по вашему?
kos65
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 10:46

2budivelnik
вопрс по объекту по ул.Гордынских(р-н "Алтайских озер" боковая ул.Коновальця) закрытая территория, комплекс из 2-х домов, этажность 3 эт. и 4-е , крыша черепица, кирпичь, высота потолков 3.20 м. в чистом виде...
какова его себестоимость по вашему?


Хлопці Ви шукаєте чорну кішку в темній кімнаті . Шансів її знайти у Вас не має бо кішки в кімнаті не має :D
Просто збудувати без податків, вартості грошей і вартості землі - 300-500 баксів за квадрат в цінах 2007-2009 . Це стандартна ціна за якість після будівельників :D . Вартість земельної ділянки яку Ви називаєте - вища від вартості будівництва . Вартість доведення до розуму спокійно може сягнути ще 500 за квадрат ( не знаю що там витворялось всередині )Продажна ціна на сьогодні цих обєктів думаю вища ніж 1500 за квадрат . І що це доводить :?: Пробуєте мене зловити на тому , що в 2004 Ви побудували ці будинки по 250-300 :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 11:22

budivelnik написав:Видно сусідів у Вас не було , а паркана - тим більше :wink:
1 Не зважаючи на те що сусіди з трьох сторін , Вам прийдеться ставити паркан за свій рахунок не з одної , а з двох сторін :D


Ну, хорошо же, раз Вы признаете, что Ваши начальные рассчеты неправильные. Радует честность, хотя забор - это самое простое, чего ж ожидать дальше.

P.S. Если быть точным, то по одной трети в каждой из трех сторон "легкого" заборчика. Но не важно.

budivelnik написав:оцинковану сітку на відміну від дранки не треба кожен рік-два малювати


Я взял для рассчетов Вашу цену - 300 грн за м/п, куда входит оцинкованная сетка, ворота и калитка.

budivelnik написав:Якщо ж Ви не пошкодували бетону на поріжок і забетонували стовпчики , а не просто вкопали , той натягувати після кожної зими не прийдеться


Столбики нужно бетонировать, это и ежу понятно. Опять же, что именно Вы сейчас пытаетесь доказать, что забор действительно обойдется минимум в 5 тысяч долларов ?

Хотелось бы немного вернутся к исходному вопросу, о ценах, загранице и так далее. Пример с забором очень показателен, ведь "у них" этот самый забор, если присутствует вообще, то носит чисто декоративный характер, его можно просто переступить, у нас же нужно обнести участок колючей проволокой, а внутри держать собак, которые бросаются на забор и рычат на прохожих. Так что, к прохим коммуникациям, безопасности, расстоянии до садиков/школ добавьте еще "замечательные" особенности менталитета наших людей, как-то жлобство и зависть - не дай боже у вас дом будет на этаж выше, чем у соседей, перемоют все косточки :lol:
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 13:39

Про паркани :)

Сусід збудував капітальний мур з таких сірих піноблоків 20 м висота 2,5 м. з бетонування і стовпчиками з цегли. осінь 2008 - вартість з роботою 18 тис. грн.

Інші сусіди ставили спільний паркан з готових стандартних бетонних прольотів самі - вартість погонного метра (без роботи) 400 грн.

От і рахуйте :D Чого на Будівельника напалися?
Бруківка
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 13:46

Бруківка написав:Сусід збудував капітальний мур з таких сірих піноблоків 20 м висота 2,5 м. з бетонування і стовпчиками з цегли. осінь 2008 - вартість з роботою 18 тис. грн.


А пулеметная вышка входит в стоимость ? :lol:
Как, нет ?! Делать, так уже ж делать ! :twisted:

Бруківка написав:От і рахуйте Чого на Будівельника напалися?


Не верю, что минимальная стоимость забора должна быть 5 тысяч долларов.
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 21>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117740 29503010
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 02:33
rjkz
3 43614
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
3 12660
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 вер, 2021 07:07
Bobua
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама