Єдиний варіант - будувати житло самому???

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456 ... 21>
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 14:29

lebon написав:
Бруківка написав:Сусід збудував капітальний мур з таких сірих піноблоків 20 м висота 2,5 м. з бетонування і стовпчиками з цегли. осінь 2008 - вартість з роботою 18 тис. грн.


А пулеметная вышка входит в стоимость ? :lol:
Как, нет ?! Делать, так уже ж делать ! :twisted:

Бруківка написав:От і рахуйте Чого на Будівельника напалися?


Не верю, что минимальная стоимость забора должна быть 5 тысяч долларов.


Я ж Вам про ціни :) А про смаки, знаєте, не сперечаються. Можна ж тин з лози сплести або і без паркана обійтись :))

А стосовно "мінімальної" ціни - то, мені здається, там і не йшлося власне про мінімальну ціну. Кожен вибарає сам.

До речі, а Ви знаєте, скільки коштує, напр. облаштувати дах ринвами і водостоками? Ніби не складно, правда? Я поцікавився - близько 1000 дол. І це для будинку 10х10 м і лише з двох сторін :)
Бруківка
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 15:25

Бруківка написав:А стосовно "мінімальної" ціни - то, мені здається, там і не йшлося власне про мінімальну ціну.

Хм, мне казалось, об этом и речь: "плюс забор ( навіть самий примітивний тис 5 дол получиться)", что ув. budivelnik поспешил подтвердить. В общем, не важно, я другой реакции от строителя и не ожидал :D

Бруківка написав:До речі, а Ви знаєте, скільки коштує, напр. облаштувати дах ринвами і водостоками? Ніби не складно, правда? Я поцікавився - близько 1000 дол.

Гораздо дешевле поснимать их у соседа под покровом ночи ;)

Кстати, кто что плохое думает о сборных каркасных домах с коммуникациями за $15-20 тыс ? :)
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 16:03

lebon написав:[
Хм, мне казалось, об этом и речь: "плюс забор ( навіть самий примітивний тис 5 дол получиться)", что ув. budivelnik поспешил подтвердить. В общем, не важно, я другой реакции от строителя и не ожидал :D


Друже, я ж навів різні ціни, в тому числі і економ-варіант - по 400 грн. за погонний метр.

Тепер рахуємо вартість огорожі.
- мінімальна ділянка - 5 соток (напр. 20 м х 25 м)
- довжина паракана - 20 м + 25 м + 20 м + 25 м = 90 м
- вартість в грн. - 90 м х 400 грн. = 36 000 грн.
- вартість в USD - 36 000 грн. : 7,5 = 4800 USD

І це, зауважте, без вартості роботи, без вартості воріт і хвірток :D

І ще одно - це мій ОСОБИСТИЙ досвід як мешканця передмістя, а не будівельника, який робить бізнес.
Бруківка
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 16:38

Бруківка написав: - довжина паракана - 20 м + 25 м + 20 м + 25 м = 90 м


20м, на этом остановимся :) Почему - уже вроде выяснили выше.

Да, если участок стоит "вдалеке от цивилизации", то нужно ограждать со всех сторон света, а если форма не прямоугольная - вообще жуть ! Но минимум считают по наиболее благоприятному варианту.

Бруківка написав:це мій ОСОБИСТИЙ досвід як мешканця передмістя, а не будівельника, який робить бізнес.


А я думал Вы "бруківку" производите ;)
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 17:29

lebon написав:
Бруківка написав:це мій ОСОБИСТИЙ досвід як мешканця передмістя, а не будівельника, який робить бізнес.


А я думал Вы "бруківку" производите ;)


Ні, я просто зі Львова :D
Бруківка
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 18:52

lebon
Скажу так, во-первых, если участок не в лесу, то забор в трех сторонах из четырех - общий с соседями....

budivelnik
Видно сусідів у Вас не було , а паркана - тим більше
1 Не зважаючи на те що сусіди з трьох сторін , Вам прийдеться ставити паркан за свій рахунок не з одної , а з двох сторін Чому , догадайтесь самі якщо Ви такий спец


__ __ __ __ __ __
/__/__/__/__/__/__/
/__/__/__/__/__/__/

Шановний як бачите в вищенаведеній конфігурації є 12 участків , нехай 30 х 30 м , Зверху і знизу участків йде дорога , у 8 участків- три сусіди . у 4 - два.
Якщо можете намалювати іншу конфігурацію в якій у всіх буде три сусіда - намалюйте , але з умовою що з кожного участка повинен бути вихід на загальну дорогу
Виходячи з Ваших розрахунків кожен з власників участку повинен поставити тільки одну сторону тобто 12 х 30 м = 360 м погонних
Спробуйте тепер мені пояснити як ви закриєте 360 м п вищенаведену конфігурацію . загальна довжина парканів якої - 30відрізків х 30 м = 900 м :D
Отже кожен з власників повинен за свій рахунок поставити 900 / 12 =75 м п паркану , або 75 / 30 = 2,5 сторони :!:

Знаєте деколи треба не тільки слюну пускати а й думати , хоча як видно це не Ваша сильна сторона :(
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27365
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 19:30

budivelnik написав:Знаєте деколи треба не тільки слюну пускати а й думати , хоча як видно це не Ваша сильна сторона :(


Я Вам уже все обьяснил, если не понимаете - ничем не смогу помочь.

Или пишите по теме: где я не прав, что забор будет стоит не 5 тысяч долларов, а дешевле, или перестаньше оскорблять собеседника. А лучше и то, и другое.
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 19:36

budivelnik написав:Отже кожен з власників повинен за свій рахунок поставити 900 / 12 =75 м п паркану , або 75 / 30 = 2,5 сторони :!


Из которых у "будивельников" нужно заказать ровно ОДНУ.
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 20:04

Или пишите по теме: где я не прав, что забор будет стоит не 5 тысяч долларов, а дешевле, или перестаньше оскорблять собеседника. А лучше и то, и другое....
Из которых у "будивельников" нужно заказать ровно ОДНУ.



1 Я писав що паркан спокійно може коштувати 5000 долларів навіть зроблений з одного з найкращих матеріалів по співвідношенню ціна/якість - сітки
2 Поки що Ви не змогли намалювати схему з якої чітко видно , що кожен власник повинен поставити тільки одну сторону паркана і при цьому весь участок буде огороджений
3 Можете не хвилюватись , у Вам не вийде замовити в мене ні одну , ні навіть маленьку частинку паркана ( не вигідно займатись подібними мілкими замовленнями ) . по тій простій причині що подібні послуги я надаю тільки дуже хорошим знайомим , в число яких Ви не входите
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27365
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2009 20:22

budivelnik написав:1 Я писав що паркан спокійно може коштувати 5000 долларів

А може и не коштувати, если подходить к вопросу с умом. Цитирую фразу, с которой началось обсуждение: "плюс забор ( навіть самий примітивний тис 5 дол получиться)".

budivelnik написав:2 Поки що Ви не змогли намалювати схему з якої чітко видно , що кожен власник повинен поставити тільки одну сторону паркана і при цьому весь участок буде огороджений

С лицевой стороны участка - капитальный забор, внутри - легкий и дешевый. Рисовать ? Проявите фантазию, это несложно.

budivelnik написав:3 Можете не хвилюватись , у Вам не вийде замовити в мене ні одну , ні навіть маленьку частинку паркана

Боитесь, что после торга цена в долларах просядет до гривен ? 8)
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 21>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117672 29477961
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 20:11
Frant
3 42785
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
3 12238
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 вер, 2021 07:07
Bobua
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама