Дії які можуть привести до пониження існуючої ціни на житло

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<1 ... 34567>
Повідомлення Додано: Вів 02 бер, 2010 08:46

Пусть цена будет ниже, я все равно получу свой дисконт и на низкую цену, и все-равно заработаю, другой вопрос что вместо одного-двух объектов, мне придется продать 5-6,

Для мене ціна поняття абстрактне , головне щоб я також від виконанної роботи отримав свій дисконт , нехай навіть невелекий , але плюсовий . Тому мені е зрозуміло що Ви маєте на увазі
"Раніше відпустиш ", я нічого не тримаю , а собівартість виробництва - ще ніхто не відміняв .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 15 сер, 2010 01:17

Я думаю у нас не пройдет сценарий другого государства. Слишком уж много отличий
oksana.gar
 
 
Повідомлення Додано: Пон 16 сер, 2010 12:09

banknote написав:
nikolay_7777 написав:
horrr написав:В Тайване 800 у.е кв. метр жилья. В новом доме с полым ремонтом (штукатурка обои, вода, даже шторы - заходи живи) Информация точная - недавно товарищ приехал оттуда. Кстати говоря у них тоже был пузырь примерно в 97 году. После того цены упали примерно в 3 раза.
К тому же не забывайте - в Тайване экономика развита очень гораздо сильнее чем у нас со всеми вытекающими последствиями.
Выводы делайте сами.

а средняя ЗП какая у них там ?

А в Україні яка середня зарплата? Те, що оприлюднють в статистиці не відповідає дійсності, бо велика частина виплачується через "чорну" касу.

Пусть реальная зарплата будет даже в 2 раза выше номинальной. Ситуация сильно меняется? Жильё так и остаётся недоступным.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 сер, 2010 18:48

Пусть реальная зарплата будет даже в 2 раза выше номинальной. Ситуация сильно меняется? Жильё так и остаётся недоступным
.
Середня зарплата по Україні - 2000 грн в місяць , працюють дві особи = 4000 грн в місяць , вводимо коефіцієнт в два рази більше - отримуємо 8000 грн в місяць , якщо відкинути Київ і Топ-5 , середня вартість квадрату буде становити 4000-5000 грн за квадратний метр .+ всі отримали як мінімум по 10 кв м від бабусь-дідусів , таким чином при загальному доході в 12 х 8000=96 000 гривень в рік , середньостатистичній сімї яка вже має гостинку-однокімнатну в 20-30 кв м , потрібно докупити ще 30 кв м , щоб жити в трьохкімнатній . Я думаю що сума в 3 річний дохід сімї може бути зібрана за 5 -6 років .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 17 сер, 2010 10:52

budivelnik написав:
Пусть реальная зарплата будет даже в 2 раза выше номинальной. Ситуация сильно меняется? Жильё так и остаётся недоступным
.
Середня зарплата по Україні - 2000 грн в місяць , працюють дві особи = 4000 грн в місяць , вводимо коефіцієнт в два рази більше - отримуємо 8000 грн в місяць

Вы забыли про 14 млн. пенсионеров и столько же приблизительно недееспособных граждан (детей, студентов...). Они могут жить под открытым небом без еды и одежды?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 сер, 2010 17:44

oksana.gar написав:Я думаю у нас не пройдет сценарий другого государства. Слишком уж много отличий


придерживаюсь вашей мысли. нечего сравнивать Украину и Тайвань. РАЗНОЕ ВСЕ. вы бы лучше нас, скажем, с Беларусью сравнили. была бы очень интересная тема для обсуждения :)
Vasilisa.P
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 тра, 2012 18:41

Гілочка повністю чиста від флуду , образ і так далі .
Почата в 2009 , завершила активну фазу в 2010 .
Відстань в 2 роки дає можливість спокійно згадати тодішні враження і спроектувати їх на сьогоднішню ситуацію. Як на мене варто переглянути.
ПС
Основа цієї гілки як на мене - перших дві сторінки , тому краще переглядати з початку .
ППС
Особливо звертайте увагу на дати написання повідомлень.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 тра, 2012 19:04

  budivelnik написав:Для початку потрібно розглянути:
Способи які можуть допомогти опустити ціну на житло поділяються на:
-тимчасові
- постійні


Не назван главный способ - революционный

Пока коррупционная составляющая цены доходит до 50% все разговоры на тему рынка - сотрясание воздуха
MMM++
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 тра, 2012 19:13

  MMM++ написав:
  budivelnik написав:Для початку потрібно розглянути:
Способи які можуть допомогти опустити ціну на житло поділяються на:
-тимчасові
- постійні


Не назван главный способ - революционный

Пока коррупционная составляющая цены доходит до 50% все разговоры на тему рынка - сотрясание воздуха

1 Стверджувати про 50% ціни=корупційна складова . може або тільки сам корупціонер , або неадекват , або людина яка знає більше ніж в цій галузі знаю я.
2 Не хочу говорити за Київ , але в мене в ціні м2=700 :
200 - вартість матеріалів
200 - величина зарплати
30 - вартість землі
30 - вартість комунікацій
40 - вартість оформлення документів ( податки+нотаріус)

Спробуйте в приведених цифрах знайти 50% корупційної складової.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 тра, 2012 19:18

  mortimer написав:
budivelnik написав:
Пусть реальная зарплата будет даже в 2 раза выше номинальной. Ситуация сильно меняется? Жильё так и остаётся недоступным
.
Середня зарплата по Україні - 2000 грн в місяць , працюють дві особи = 4000 грн в місяць , вводимо коефіцієнт в два рази більше - отримуємо 8000 грн в місяць

Вы забыли про 14 млн. пенсионеров и столько же приблизительно недееспособных граждан (детей, студентов...). Они могут жить под открытым небом без еды и одежды?

Конечно, это обязательно необходимо брать в расчёт, составляя статистику. А то у нас в сране к ней несколько однобокий подход. :roll:
ya Leon
 
 
  #<1 ... 34567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама