Дії які можуть привести до пониження існуючої ціни на житло

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 15:20

Дії які можуть привести до пониження існуючої ціни на житло

Для початку потрібно розглянути:
- хто і в якій мірі зацікавлений у зростанні цін на житло :D
1 Ні для кого не дивина , що найбільш зацікавленними є виробники а саме будівельники і працівники підприємств по випуску буд матеріалів , адже чим вища ціна тим вищі прибутки
2 Люди похилого віку , особливо якщо в них не має спадкоємців ( як правило квартири якими вони володіють дають їм можливість безбідно прожити не хвилюючись про малу пенсію )
3 Держава яка мріє про наповнення бюджету будь якою ціною ( у випадку введення податку на нерухомість . величина якого обовязково буде привязана до ринкової ціни )
4 Всі хто не довіряє банкам і старається свої заощадження тримати під своїм контролем ( навіть сьогодні маючи в володінні квартиру Ви могли її продати , а от можливостей висмикнути депозит з банку у Вас було набагато менше )
- хто зацікавленний в низьких цінах на житло
1 і останнє :D - Люди , як правило молоді , без власного житла , які хочуть спекатися опіки дорослих і як можна швидше розпочати самостійне життя
- хто зацікавлений в різких коливаннях ціни на житло
1 Спекулянти


Список не закінчений і потребує уточнення :D

Способи які можуть допомогти опустити ціну на житло поділяються на:
-тимчасові
Кризи будь якого порядку ( війни , природні катаклізми , розпад держав , кризи неплатежів і так далі ) . Як правило після подолання кризи ціни не тільки повертаються до початкових значень , а не рідко і суттєво перевищують іх :(
- постійні
1 Політика держави в сфері оподаткування нерухомості
2 Вартість грошей
3 Перевищення пропозиції над потребою
4 Децентралізація виробництв , фінансових потоків , що в результаті позволить максимально зрівняти привабливість проживання на перифирії в порівнянні з центром , що в свою чергу позволить знизити собівартість будівництва за рахунок використання простіших і дешевших будівельних конструкцій . ( Собівартість будівництва малоповерхової забудови в рази менша ніж багатоповерхової :D )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 15:52

Не зважаючи на вихідний , бачу що перегляди йдуть з швикістю 1 на дві хвилини , отже можна продовжувати розвивати тему :wink:
Почнемо помаленьку розглядати як наші дії можуть повпливати на ціну
На вартість грошей і політику держави ми поки-що :roll: впливу не маємо :( . Залишається тільки або закидати грошима будівельну галузь :lol: , хай вона ними подавиться , але метри нам набудує , а тоді різко зупинити викуп житла спровокуваши падіння ціни з фіксацією на рівні собівартості (400-800$ ) років на 20 :D ( правда для цього треба з 500 млн квадратів побудувати там де треба , а не там де вони є ) ,або зменшити свої захцянки до рівня 15 квадратів на людину- Київ , або 50 кв на людину - Жовква :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 16:15

Re: Дії які можуть привести до пониження існуючої ціни на жи

budivelnik написав:Для початку потрібно розглянути:
- хто і в якій мірі зацікавлений у зростанні цін на житло :D
1 Ні для кого не дивина , що найбільш зацікавленними є виробники а саме будівельники і працівники підприємств по випуску буд матеріалів , адже чим вища ціна тим вищі прибутки
2 Люди похилого віку , особливо якщо в них не має спадкоємців ( як правило квартири якими вони володіють дають їм можливість безбідно прожити не хвилюючись про малу пенсію )
3 Держава яка мріє про наповнення бюджету будь якою ціною ( у випадку введення податку на нерухомість . величина якого обовязково буде привязана до ринкової ціни )
4 Всі хто не довіряє банкам і старається свої заощадження тримати під своїм контролем ( навіть сьогодні маючи в володінні квартиру Ви могли її продати , а от можливостей висмикнути депозит з банку у Вас було набагато менше )
- хто зацікавленний в низьких цінах на житло
1 і останнє :D - Люди , як правило молоді , без власного житла , які хочуть спекатися опіки дорослих і як можна швидше розпочати самостійне життя
- хто зацікавлений в різких коливаннях ціни на житло
1 Спекулянти


Список не закінчений і потребує уточнення :D


А чому так мало людей, які зацікавленні в низьких цінах?
Я думаю до цього списку треба ще додати майже усіх, хто не належить до першої і третьої категорії.
Чому?
Я думаю Ви знаете, що в нашій країні на одну людину припадає близько 22-23 метрів. При цьому в Києві, враховуючи що тут живе близько 4 мільйонів населення, при прописаних менше трьох, я думаю на людину припадає в середньому 15-17 метрів.
Звідси зробимо висновок, що абсолютна більшість людей потребую покращення своїх житлових умов. Хто більше, хто менше. Але вони всі зацікавлені.
А для покращення житлових умов якраз оптимальні низькі ціни ;)
Philips
 
 
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 16:36

budivelnik написав:Залишається тільки або закидати грошима будівельну галузь :lol: , хай вона ними подавиться , але метри нам набудує , а тоді різко зупинити викуп житла спровокуваши падіння ціни з фіксацією на рівні собівартості (400-800$ ) років на 20 :D

Закидают таки Вашу галузь деньгами, не сейчас конечно :)
По большому счету, очень крупный бизнес умеющий снижать себестоимость и довольствующийся 20% рентабельностью, так и не выходил на строительный рынок Украины...


правда для цього треба з 500 млн квадратів побудувати там де треба , а не там де вони є ) ,або зменшити свої захцянки до рівня 15 квадратів на людину- Київ , або 50 кв на людину - Жовква :D


Не факт, что миграционные потоки не сменят своего направления уже в ближайшем будущем.
Киев - это тоже пузырь, меньший конечно, чем Москва, но достаточный для обратного исхода...
UA
 
Повідомлень: 8122
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1819 раз.
Подякували: 2225 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 17:04

Практично всі читачі форума розділились на дві групи :
Растішок - до яких можна віднести і мене :D
Обвалістів - яких можна розділити на дві групи
1
Люди , як правило молоді , без власного житла , які хочуть спекатися опіки дорослих і як можна швидше розпочати самостійне життя

2 Спекулянти , або люди які себе такими вважають :? , які не встигли в попередні періоди низьких цін скупити житло , щоб пізніше поспекулювати :D

З растішками все ясно :D , їх бажання сильно підігріваються професійними інтересами ( будуть високі ціни - буде висока зарплата :oops: ) , або у випадку з кредитниками ( легше віддати кредит в разі потреби продавши власне житло )
З спекулянтами також все ясно ( кому війна , а кому мама рідна :( )
Складніше з молодими , амбітними ..............і без житла та грошей :wink:
І так в країну прийшла криза , яка моментально зупинила споживання товарів довготривалого використання , не тому що вони не потрібні , а тому що у кожного в наявності вже були подібні товари , що автоматично призвело до корекції ціни , особливо в перерахунку на чужі гроші :D . Далі для того щоб якось відвернути увагу людей від реальних проблем зомбоящик створює проблеми віртуальні ( дуже сильно в цьому просунулись американці . Кожен раз коли їм потрібно ввести війська в якусь з країн з запасами нафти . в світі починається епідемія якогось , "звірячого " грипу , який бушуючи роками на теренах усієї планети вбиває 57 чоловік в період з 2003 по 2005
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%BF_%D0%BF%D1%82%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B9
За даними ВООЗ з грудня 2003 р. по 5 серпня 2005 р. у світі зареєстровано 112 випадків інфікування людей вірусом грипу птахів А (H5N1), із них 57 — з летальним результатом:
В'єтнам — захворіло 90 осіб, з них померло 40;
Таїланд — захворіло 17 осіб, з них померло 12;
Камбоджа — захворіло 4 осіб, з них померло 4;
Індонезія — захворіло 1 особа, з них померло 1.

На жаль в Україні питання здоров"я стоять не так гостро як питання житла , тому по нашому ящику основний упор зробили на падінні цін на житло , особливо в привязці до доллара і відсотків падіння від попередньої ціни .
Логічний ланцюжок який навязувався людям був простий :
Доллар - кращий від гривні , якщо ціна в долларах впала на 40 % то ціна в гривнях повинна впасти сильніше :?
На старше покоління ( яке володіє 70 % наявного житла ) інформація зомбоящика сильно не вплинула ( в них давно вже вироблений імунітет на такі заяви :D ) , а от на покоління яке вибирає пепсі .... , зомбоящик дав надію на швидку халяву :wink: і молодь почала діяти по американськи - швидко , безпардонно , тупо :!:

..... Продовження в наступній серії :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 17:43

А чому так мало людей, які зацікавленні в низьких цінах?
Я думаю до цього списку треба ще додати майже усіх, хто не належить до першої і третьої категорії.
Чому?
Я думаю Ви знаете, що в нашій країні на одну людину припадає близько 22-23 метрів. При цьому в Києві, враховуючи що тут живе близько 4 мільйонів населення, при прописаних менше трьох, я думаю на людину припадає в середньому 15-17 метрів.
Звідси зробимо висновок, що абсолютна більшість людей потребую покращення своїх житлових умов. Хто більше, хто менше. Але вони всі зацікавлені.
А для покращення житлових умов якраз оптимальні низькі ціни


1 По Києву я на цьому форумі раніше вже виводив цифру 12,5 м кв на особу :(
2 Просто забезпечити усіх додатковими метрами можна тільки з допомогою новобудов . а тут вимальовується явний конфлікт з будівельниками
3 Для забезпечення кожного хочаб 30 кв м на особу потрібно побудувати приблизно 500 млн кв , а це в сьогоднішній ситуації не реально навіть при збереженні цін 2008 :( . Швидкість зростання обємів будівництва прямо залежить від ціни продажу :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 17:55

Re: Дії які можуть привести до пониження існуючої ціни на жи

Та не нужно никаких действий, рынок сам все сделает за нас, и через год-два мы будем видеть цены гораздо ниже сегодняшних
Weltbuerger
 
Повідомлень: 914
З нами з: 04.04.09
Подякував: 124 раз.
Подякували: 95 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 18:06

зомбоящик дав надію на швидку халяву і молодь почала діяти по американськи - швидко , безпардонно , тупо

..... Продовження в наступній серії


Швидко - в бізнесі це нормально
Безпардонно - що поробиш , при швидкому переході до капіталізму , виховання не встигає :D
Тупо - так це вплив великої америки :D , принцип америки простий - всі тупі один ти ( вона ) розумний(а)
Спробуємо розкласти думки вслух молодого амбітного :D
..... Криза , житла не має , в кишені 10 000-20 000 у о , треба кричати що житло переоцінене , толпа перестане купувати , ціна впаде , я куплю , а там трава не рости :!:
...... В цей самий час думки не встигнувшого спекулянта
Криза , в кишені 50 000 - 100 000 , молодий/амбітний горланить про падіння цін на житло , дочекаюсь поки ціна впаде до 30 000 і потихеньку почну купувати з три квартирки , поки всі горланять , а поки що також кричу що житло переоцінене :!:
...... В цей самий час думки поважного татуся в якого сину 18 + дочці 15 , в кишені 100 000 - 150 000
Криза , бізнес згорнувся , обігові поки що виведені в готівку , в найближчий час різкого збільшення оборотів не намічається :wink: , куплю зо дві квартирки , нижчої ціни явно не буде . навіть якщо потім не продам то на весілля дітям подарую , а поки що одна для особистого ( не сімейного використання 8) ) , а другу в оренду віддам :D

..... Продовження буде .... :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 18:24

Як ми бачимо з попередніх серій шансів у молодого/амбітного практично не має :( , життя штука складна і нахрапом тут не візьмеш , діяти потрібно тонкіше , бо завжди як правило є хтось хитріший , багатший і досвідченніший :D

А що ж повинен був робити безквартирний геній :?:
1 На кожному кроці кричати що житло це найвигідніше вкладення в цей неспокійний час .
2 Робити все щоб обєми будівництва постійно збільшувались
3 Дочекавшись перевиробництва і автоматичного падіння ціни всерьоз і на довго купити житло на ціновому дні , яке буде тривати як мінімум місяці , а не тижні як зараз :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2009 19:09

Кричи не кричи, это работает только на валютном рынке (покричу сегодня, завтра заработаю на аленях).
На недвиге все происходит медленно. Нужны месяца чтобы ктото чтото решил делать. А то не получицца так, седня ктото кричал "падаем" - я продал квартиру, завтра кричит "растем" я тут же купил. Изменения по несколько тыс баксов в день это вам не копейки на долларах.

Но пока я писал верхние строки, у меня разработалась мысля.
Цены на недвигу зависят от экономического состояния в стране, тоесть Банки + рабочие места. Оба эти пункта напрямую зависят от внешних инвесторов. А наличие в Украине инвесторов определяется выгдностью нас им. Будет падать качество работы в стране, инвесторы будут уплывать.
На протяженни всего существования страны качество падает. Все хорошее уплывает за границу. Образование больше не дает такого большого количества выгодных кадров. Из всего это получаецца что инвесторов у нас должно быть мало, и цены на все внутренню продукцию( включая недвигу) должны падать.
Отсюда совершенно вероятно окончательная потеря иностранных инвестиций в 2010 году, и нормализация цен.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4684
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама