Валютний ринок у світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 758759760761762 ... 798>
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 15:13

  ЛОБ написав:ви мабуть встигли зазначити, що за довгі роки на форумі я залишаюсь прихильником Євро - до бакса чи фунта

але задля збереження купівельної спроможності заощаджень він не підходить

насьогодні кращої довгострокової інвестиційної ідеї аніж купівля Золота та Срібла, а ще акцій золото- й срібно-добувних компаній (майнерів) просто не існує

на моє глибоке переконання

звісно, класичної консерватвної ідеї по відношенню до ризиків та розуміння сутності сучасної монетарної політики.

На мій хлопський розум, валютний депозит має гарантію ФГВ та захищає від девальвації, тому збереже купівельну спроможність не гірше за гривню.

Купівля ж українських акцій казначейського (утримаюсь від хоча б прямої реклами) чи біржового ETF ретроспективно не перевершує результатів мого управління власним депо портфелем, тому задачу б провалила.

Власноруч керувати металевим портфелем вартуватиме мені великих ризиків, тож до такої справі наразі я не готовий.

Та й нарешті, певен, Ви також точно знаєте: ніхто не знає майбутнього...
kreuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3389
З нами з: 10.12.07
Подякував: 176 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 15:40

kreuz

XAU vs USD, EUR, CHF & GBP weekly :

https://tvc-invdn-com.investing.com/dat ... 64e869.png

будь яка "паперова" ВКВ не в змозі зберегти свою купівельну спроможність проти Золота, інших дорогоцінних металів та уього комплексу товарно-сировинних активів загалом

це є аксіомою світу інвестицій.
ЛОБ
 
Повідомлень: 11345
З нами з: 14.12.09
Подякував: 197 раз.
Подякували: 1517 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 15:46

маневрування часткою іноземних валют у своєму ДЕПО-кошику - це біг на порівняно коротку дистанцію

на довгостроковому горизонті будь які пасивні депозитні стратегії призводять до знецінення заощаджень.
ЛОБ
 
Повідомлень: 11345
З нами з: 14.12.09
Подякував: 197 раз.
Подякували: 1517 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 19:36

Re: Валютный рынок в мире

Раз пішов обмін думками про євро, то я вважаю, що у вересні-жовтні 21р. ФРС може дати чіткий сигнал про початок підняття ставки, що в свою чергу підріже крила євро, які тільки почали відростати.
Vic
Аватар користувача
 
Повідомлень: 266
З нами з: 15.08.07
Подякував: 24 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 19:56

Vic

слушне зауваження

але основних гравців щонайменше двоє - ФРС США та ЄЦБ,
тож варто завжди аналізувати дії регуляторів відносно у порівнянні до можливих дій візаві у тренді зміни монетарної політики, або у відповідь

від'ємні реальні % ставки по баксу глибше на негативній території через порівняно вищу інфляцію у США (до Єврозони), але зазвичай Європа відстає на 6-9 місяців у розвитку економічних (та інфляцчійних) процесів

без сумніву ФРС "запросить" інші центробанки пристати до нормалізації монетарної політики через імпорт долярової інфляції, себто просто змусить їх стати "піонерами", розпочавши новий цикл підвищення ставок у Британії, Канаді, Австралії та Нов. Зеландії

потернціал підвищення базових % ставок ЄЦБ та росту ринкових ставок у Євро вищий через утримання фактичних від'ємних номінальних ставок

тож виходить, що позитивні перспективи зміцнення валютного курсу Євро до Зеленого Змія через рік-два цілком забалансовані
ЛОБ
 
Повідомлень: 11345
З нами з: 14.12.09
Подякував: 197 раз.
Подякували: 1517 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 21:11

  ЛОБ написав:kreuz

XAU vs USD, EUR, CHF & GBP weekly :

https://tvc-invdn-com.investing.com/dat ... 64e869.png

будь яка "паперова" ВКВ не в змозі зберегти свою купівельну спроможність проти Золота, інших дорогоцінних металів та уього комплексу товарно-сировинних активів загалом

це є аксіомою світу інвестицій.

Аксіому не треба доводити, тому й сперечатися немає з чим. Я кажу лише про те, що моєї інвестиційної кваліфікації недостатньо для керування металевим портфелем, а більш-менш народні інструменти не мають ані будь-яких гарантій, ані достатніх навіть ретроспективно прибутків, не кажучи вже про спред між купівлею і продажем тощо. Ми з Вами на різних щаблях еволюції, тому все так і відбувається...
kreuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3389
З нами з: 10.12.07
Подякував: 176 раз.
Подякували: 263 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 сер, 2021 18:12

  Vic написав:Раз пішов обмін думками про євро, то я вважаю, що у вересні-жовтні 21р. ФРС може дати чіткий сигнал про початок підняття ставки, що в свою чергу підріже крила євро, які тільки почали відростати.


Всі очікують вересневого згортання стімулів і значить навряд чи це здійсниться, бо наближається 4 хвиля корони і там можливі варіанти...До того ж уповільнюється зростання ВВП і зниження безробіття - 9,5 млн безробітних при 9,2 млн вакансій.
В той же час теперішня риторика членів ФРС дозволяє зростати євро в найближчій перспективі. Є надія, що до наступного засідання ФРС 1,23 побачимо
Gennadiy777
 
Повідомлень: 71
З нами з: 01.08.21
Подякував: 240 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 сер, 2021 10:01

щодо EUR/USD

  ЛОБ Додано: П'ят 30 лип, 2021 08:53 написав:...
https://i.imgur.com/6JBWkSk.png
...

Плануємо викуповувати корекцію на початку тижня:

https://i.imgur.com/YrHWDb9.png
(контрольні зони перебудовано від оновленого максимума)

вхід за будь яким робочим патерном, стопи нижче контрольного мінімуму паттерну або маржинальної зони, обсяг повним лотом
на випадок чергового розводянка та падіння нижче (за червоним сценарієм) стоп-вихід у розрахунку на розширення низів
ЛОБ
 
Повідомлень: 11345
З нами з: 14.12.09
Подякував: 197 раз.
Подякували: 1517 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2021 14:33

Свежий курсовой рейтинг: доллар, нефть, курсы валют – динамика и тренды, лидеры и аутсайдеры

как изменились индекс доллара, цена нефти и курсы валют стран Новой Европы и СНГ:
- за июль
- с начала года
- за 1,5 года - с начала 2020-го

https://infobank.by/infolinebigview/sve ... utsajdery/
диаграммы
maksimus silvestris
Аватар користувача
 
Повідомлень: 565
З нами з: 27.12.17
Подякував: 1 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2021 23:14

Re: Валютный рынок в мире

Євро на годинному графіку намалювала правильну фігуру продовження-трикутник. Ціна дійшла до найнижчої точки-чертвертої і повинна зараз зростати, пройшовши верхню межу 1,1885
Gennadiy777
 
Повідомлень: 71
З нами з: 01.08.21
Подякував: 240 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 758759760761762 ... 798>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34121 36853745
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 23:23
чик
113750 253659077
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 22:52
somilitark
50364 14591440
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 вер, 2023 20:59
Faceless
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron