Днiстер Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1234 ... 37>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Днiстер Банк - БАНКРОТ 2 5 26
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
65%
17
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
0
0
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
15%
4
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
4%
1
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
15%
4
Всього голосів : 26
Повідомлення Додано: Сер 15 кві, 2009 01:25

банк Дністер

Ситуація в банку Дністер у Львові не змінилась. Всіх клієнтів з відділень щодо депозитів відсилають в головний офіс, або пропонують переукласти угоду на новий термін чим хочуть відстрочити впровадження ТА ??. А оскільки готівки в банку нема з чого вони думають платити по нових угодах невідомо. Охоронець в гол. офісі закриває двері перед/за кожним відвідувачем і питає кожного чого йдете. Відмову видати депозит клієнтам не дають, а сують фількіну грамоту:видамо коли позичальники кошти повернуть і тим самим ускладн.ють звернення до суду. Щоб забрати відсотки за наявності грошей до 200 грн кажутьклієнтам записуватись в людей в черзі на вулиці зранку. З усього видно що банк близький...-) до банкрутства. За таких обставин Нац банк чомусь ні Тимчасову адміністрацію не вводить, ні ліквідаційну комісію щодо банкрутства не створює. Готівки в банку немає ні грн, ні валютної. Жодні операції/проплати через банк не проходять. Працівники на все знизують плечима. Мовляв нічого не знаємо. В той же час банк є ВАТ, має майно, відділення, нерухомість і.т. ін.
stargazer
 
Повідомлень: 1236
З нами з: 15.04.09
Подякував: 485 раз.
Подякували: 142 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 16 кві, 2009 10:32

Такий бардак в банку почався після дивних смертей(самогубства - ?) членів правління, і зразу ж на наступний день всі працівники почали депозити витягувати з свого ж банку. Відповіді місяць ніякої не дають, бо я їх попередив, що зразу в суд йду. Хотілось піти розбити їм вікно в головному офісі, хай судяться зі мною, я подам зустрічний позов. На Страсну п'ятницю зборище роблять, щоб попасти під рефінансування, будуть просити ввести Тимч. Адміністрацію. Так як банк дрібнонький, ніхто його як Надру витягувати не буде
ostrig
 
Повідомлень: 611
З нами з: 04.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 11:23

Закінчився депозит на початку березня. Два тижні водили за носа - результату ніякого. Звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу та стягнення з банку Дністер суми депозиту. Суд судовий наказ видав і через два тижні його ж і скасував мотивуючи зверненням від тогож таки банку.
Буду повторно звертатися до суду з позовним провадженням по повній схемі з компенсацією моральних збитків, хоча чим це закінчиться і скільки займе часу - ?
Kozma
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 11:34

С 17 апреля - временная администрация на 1 год и мораторий на 6 месяцев
Матроскин
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 12:26

Матроскин написав:С 17 апреля - временная администрация на 1 год и мораторий на 6 месяцев

Звідки така інфо? От с...ки, казав їм - віддавайте по 500 грн, за місяць якраз би і забрав, так морозились, що грошей немає. Ну нічого, Львів- велике село, ще зустрінемся колись...
ostrig
 
Повідомлень: 611
З нами з: 04.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 12:45

ostrig написав:
Матроскин написав:С 17 апреля - временная администрация на 1 год и мораторий на 6 месяцев

Звідки така інфо? От с...ки, казав їм - віддавайте по 500 грн, за місяць якраз би і забрав, так морозились, що грошей немає. Ну нічого, Львів- велике село, ще зустрінемся колись...


Национальный банк Украины в четверг решил ввести временную администрацию в банки "Арма" (Киев) и "Днистер" (Львов), кураторов – в "Имэксбанк" (Одесса) и банк "Финансы и Кредит" (Киев), сообщает "Интерфакс-Украина" со ссылкой на источник в НБУ.

Других подробностей собеседник агентства не сообщил, передают Подробности.

Крупнейшими участниками банка "Арма" на 1 января 2009 года являлось ООО "Алмазнянский ливарно-механический завод" (99,72%), акционерами банка "Днистер" - ЗАО "СК Ренесанс" (24,84%), ЗАО "Львивинвест" (12,71%), ООО "Синдикат" (5,97%), "Имэксбанка" – Леонид Климов (13,4574%), банка "Финансы и Кредит" - ООО "Аскания" (48,878%), ЗАО F&C Realty (46,6713%).

Кабинет Министров и Национальный банк 15 апреля определили 7 банков для их рекапитализации государством.

Наиболее вероятными кандидатами на рекапитализацию являются "Надра Банк", "Родовид Банк", банк "Финансы и кредит", "Укрпромбанк", "Укргазбанк", "Имэксбанк" и банк "Киев". Кабмин настаивает на том, чтобы во всех банках, рекапитализируемых государством, были введены временные администрации.

По материалам: mignews.com.ua
http://www.donbass.ua/news/economy/2009 ... ankov.html
minus15k$
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 08 тра, 2009 09:20

Коли банк поверне гроші по депозитам, що закінчились ?? Коли будуть хоть якісь відповіді, Терпець вже кінчається !!! :evil:
Скільки чекати хоть якісь відповідей ???? :evil:
Ваня Иванов
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 тра, 2009 19:19

Я думаю, Дністер проведуть через банкрутствою Ніхто його як Надру рятувати не буде. Добре, що в мене там сума всього біля 1000 доларів, є надія що через ФГВ вернуть. А так - нічого за 6 місяців вони не зроблять.
ostrig
 
Повідомлень: 611
З нами з: 04.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 тра, 2009 11:36

ostrig написав:Я думаю, Дністер проведуть через банкрутствою Ніхто його як Надру рятувати не буде. Добре, що в мене там сума всього біля 1000 доларів, є надія що через ФГВ вернуть. А так - нічого за 6 місяців вони не зроблять.


Насправді, надія на рекапіталізацію і "підняття" Дністра є... Одне те, що вже виплачують по 200 грн. відсотків у тиждень є позитивним моментом... Хоча це більше спадає за знущання...
Смішні відсоткові ставки (13% при 9 міс. у грн.) і мін. термін 9 міс. будуть змінені ТА на протязі місяця (по аналогії з іншими банками)...
ACasper
Аватар користувача
 
Повідомлень: 821
З нами з: 13.01.09
Подякував: 27 раз.
Подякували: 46 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 тра, 2009 21:37

Насправді, надія на рекапіталізацію і "підняття" Дністра є...


Оптимист, блин.
Вот так, кто-то раскошелится и раздаст свои бабки пострадавшим.
Schmeiser
 
 
  #<1234 ... 37>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1878031
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 7585
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25119812
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама