Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 50585059506050615062 ... 10204>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 3.1 5 1070
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
20%
217
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
17%
181
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
17%
183
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
27%
290
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
19%
199
Всього голосів : 1070
Повідомлення Додано: Пон 18 гру, 2017 23:47

  Долярчик написав:я питав і в менеджера і в казира про комісію, як знімав - відповідь була тверда - комісії НЕМАЄ!!!
... що, брешуть в очі і не спльовують?

К сожалению да! В кассе по пакетным картам можно без комиссии снимать ТОЛЬКО 2 раза в месяц без ограничения по сумме. А у вас было больше 2 раз. И это указано в тарифах.
Vorlon
 
Повідомлень: 10487
З нами з: 14.06.13
Подякував: 490 раз.
Подякували: 1141 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 гру, 2017 23:52

  Долярчик написав:
  Vorlon написав:Долярчик
А я считаю и буду всем говорить, что Альфа один из лучших банков страны! Если кто-то не в состоянии прочитать тарифы, то это его личные проблемы и пенять надо только на себя!

  Долярчик написав:... бо правди тут, ох як не люблять!!!

В чём ваша правда? Что вам лень тарифы прочитать? Одни жалкие отмазки...

я питав і в менеджера і в казира про комісію, як знімав - відповідь була тверда - комісії НЕМАЄ!!!
... що, брешуть в очі і не спльовують?

Видите ли вся информация поданная вами идёт только от вас. То есть откудать нам знать, шо вы тут не нагнетаете.
А я вам скажу шо меня кассир каждый раз предупреждает о 2 раза и шо? Кто прав?

А прав тот, кто читает тарифы :)

Сами виноваты, нельзя верить никому.
Даже себе.
Мне можно :)
curiousobro
 
Повідомлень: 2800
З нами з: 21.07.17
Подякував: 56 раз.
Подякували: 432 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 00:06

Мда.... От жалко пацана (С) Лесь Подерев"янський :mrgreen:

Хоча касирша дура.... Дивно, чого не пускає - ібо ліміт, однако. ЛІМІТ!!! 55к в МАБі на зняття налу з дебеток! Хоча Долярчик тут формально НЕ винуватий - про це йому мала сказати менеджер при зйомі бабла. Але раз він її не задовольнив, не залишивши ні копійки, їй було по барабану на його проблеми зняття коштів....
Nighthawk
 
Повідомлень: 1175
З нами з: 17.07.09
Подякував: 89 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 00:15

Re: Альфа-Банк

  Долярчик написав:касирка сказала: "о, пустило..... але лише до 50-ть тис....... то я вам за чотири рази все знімлю, - добре?".....та я кажу добре, а чи комісії не буде?
..." лише ДВІ грн. за все! "
.... кажу ок! - давайте......
... за чотири рази видала всі навіть копійки(які я залишив їй звичайно)
..... на чеках глянув - все гуд!.... комісія - 2грн.

а за что была эта комиссия 2 грн. ? сколько раз с момента оформления пакета снимал деньги в кассе - ни разу не брали никакую комиссию, естественно при соблюдении лимита не более 2 снятий в кассе за один месяц...
velvet
 
Повідомлень: 4216
З нами з: 06.03.09
Подякував: 34 раз.
Подякували: 655 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 00:34

  Долярчик написав:...тут так всі аллу возносять, що не хотілось мені і писати продовження своєї історії, як мене ЗАОЧНО ввели в борг ТИСЯЧУ грно :!:
...тепер все поступово:
.....навесні, коли забрав грн. з ФГВ(від платини) не знав, куди їх прилаштувати, щоб не перевищити фонд...... - під руку потрапив укрсоц..... - прийшов я туди з пакетом грн., а менеджер каже, що мол так і так, ми тепер починаємо "схрещуватись" з альфою, то ми вам з нею і оформимо.....(на той момент, для мене це було несподіванкою, але я погодився, лише щоб не бігти десь шукати ще банку з менш-більш нормальними %)
...оформив на три міс(сказали,
що мені дадуть БЕЗКОШТОВНО картку блек, що так вони всім роздають,
хто тримає в них велику суму..... - ну, ок! - перепитав я лише, чи дійсно вона буде безкоштовна і чи за обслуговування її ніяких комісій не буде?.... - сказали, ні - не буде, ВСЕ безкоштовно!)
......за пару днів до закінчення депо попередив, що буду забирати ВСЕ!...мене дуже вмовляли продовжити депо, або залишити хоч половину.... - та я був непроламний!
... і от тут підходимо до цікавого!!!
....коли я прийшов забирати депо, то мені сказали, що йдіть до каси і дайте там паспорт і картку блек..... і все отримаєте....
...я просунув все під віконце касирці і.... почалось :shock:
..."...ой, щось не можу зняти..... ой, щось не пускає..... ой, не пуска... " - слова касирки....... - в той момент, мені телефонують з гарячки і каєуть, що хтось намагається зняти мої кошти.......- я кажу, що це Я, що стою біля каси і намагаюсь забрати своє депо зі свого рахунку, а касирка каже, що щось не пускає..... що ліміт потрібно підвищити....
...на гарячці мене запитали номер серії паспорта і кодове слово....... а потім сказали, що все буде гуд....
касирка сказала: "о, пустило..... але лише до 50-ть тис....... то я вам за чотири рази все знімлю, - добре?".....та я кажу добре, а чи комісії не буде?
..." лише ДВІ грн. за все! "
.... кажу ок! - давайте......
... за чотири рази видала всі навіть копійки(які я залишив їй звичайно)
..... на чеках глянув - все гуд!.... комісія - 2грн.
... та я і пішов......
... тепер, проходить ПІВ РОКУ! - мені телефонують з альфи(я десь місяць тому тут це писав) що в мене борг в тисячу грн(без пару коп) :shock:
....я кажу, що щось напутали.... що я піду у відділення і виясню вме...
(коли тут я поспілкувався, то зрозумів, що то напевно вилізла якась комісія по картці..... - типу помісячної абонплати)
...прийшов у відділення, а там кажуть - так, є такий борг......
... я кажу, що так і так, що карткою ВЗАГАЛІ не користувався!
...добре, кажуть, ми дамо запит/скаргу від вас в центральнтй офіс...... прийдіть за три дні....
...прийшов.....подивились, так є відповідь(письмова) - роздруківка з поясненням!......що мол так і так, що такогото числа, в такій-то годині - пів року тому, був ПЕРЕВИЩЕНИЙ ліміт на зняття готівки!.... а вних виявляється комісія на зняття готівки через термінал(тоді касирка шморгала моєю карткою багато раз) і становить приблизно тисячу грн........ - тому є борг і ваша скарга немає підстав..... бла-бла-бла..... вам все було пояснено..... всі тарифи..... бла-бла-бла!
... але ж мені тоді ніхто нічого не пояснював! - тимпаче, що я ПИТАВ про комісію!!!!!
.... короче, розвели, як лоха....
... я заплатив ту тисячу і білбше туди ні ногою! ... і всім знайомтм і малознайомим розказую і буду розказувати!

Даремно
Тут вас всі заклюють
Вірять іншим богам
Тому так і живемо, тому в нас і війна, а не ато!
Отакі ми, заклювати когось- це запросто, штовхнути в прірву- нема питань...
А допомогти, протягти руку допомоги?
Ні, немає таких, або, майже, немає
Тому так і живем, на яке життя заслужили, ми усі, своєю поведінкою у цьому і так складному житті...
Позитивчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 228
З нами з: 26.01.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 06:05

  Квесторе_поверніться написав:На якому етапі вимагається офіційне підтвердження?

На етапі подачи заявки.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 06:11

  Alfa_Bank написав:
  Квесторе_поверніться написав:
  Козак-характерник написав:Alfa_Bank Пані Алла, є пропозиція! Я хочу придбати квартиру в новобудові, але не маю офіційного підтвердження доходів. Але кредит виплачувати взмозі... Зробіть таку програму в банку...

Іпотечна накопичувальна програма Банку, яка передбачає оформлення потенційним Позичальником депозиту (вкладу) терміном не менше 13 місяців з можливістю пролонгації та обов’язковим щомісячним поповненням (без врахування нарахованих за цим вкладом відсотків) на суму не менше планового місячного платежу по іпотечному кредиту. При цьому, найменша сума щомісячного поповнення депозитного (вкладного) рахунку протягом попередніх 6 місяців приймається Банком до розрахунку сукупного чистого доходу та враховується при оцінці фінансового стану фізичної особи Позичальника.

На якому етапі вимагається офіційне підтвердження?

Доброго вечора! На жаль, на даний момент іпотечне кредитування не є пріоритетним напрямом діяльності Альфа-Банку Україна, тому надання цього виду послуги тимчасово призупинене.

Пані Алла, Ви не зрозуміли головний посил... :P Питання не в тому, як обізвати вид кредитування, а отримання кредиту тими, хто не може підтвердити доходи довідками. Але має можливість обслуговувати кредит... 8) Можна щось придумати, щоб такі люди мали можливість кредитуватися? Так от ця схема вирішує таку проблему... :P Я бачу, що Ви роздаєте кредити готівкою до 300000 грн. Я взяв... 8) Ви б заробляли, а мені не довелося б одразу багато монеток витрачати на купівлю квартири.

Прошу розглянути можливість спрощення кредитування для безробітніх мульйонерів... :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 08:13

  Позитивчик написав:Тут вас всі заклюють
Вірять іншим богам
Тому так і живемо, тому в нас і війна, а не ато!
Отакі ми, заклювати когось- це запросто, штовхнути в прірву- нема питань...
А допомогти, протягти руку допомоги?
Ні, немає таких, або, майже, немає
Тому так і живем, на яке життя заслужили, ми усі, своєю поведінкою у цьому і так складному житті...

Зображення
viewtopic.php?p=4227844#p4227844
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 11:25

Re: Альфа-Банк

Козак-характерник написав:
  Alfa_Bank написав:
  Квесторе_поверніться написав:[quote="4243780:Козак-характерник"]Alfa_Bank Пані Алла, є пропозиція! Я хочу придбати квартиру в новобудові, але не маю офіційного підтвердження доходів. Але кредит виплачувати взмозі... Зробіть таку програму в банку...

Іпотечна накопичувальна програма Банку, яка передбачає оформлення потенційним Позичальником депозиту (вкладу) терміном не менше 13 місяців з можливістю пролонгації та обов’язковим щомісячним поповненням (без врахування нарахованих за цим вкладом відсотків) на суму не менше планового місячного платежу по іпотечному кредиту. При цьому, найменша сума щомісячного поповнення депозитного (вкладного) рахунку протягом попередніх 6 місяців приймається Банком до розрахунку сукупного чистого доходу та враховується при оцінці фінансового стану фізичної особи Позичальника.

На якому етапі вимагається офіційне підтвердження?

Доброго вечора! На жаль, на даний момент іпотечне кредитування не є пріоритетним напрямом діяльності Альфа-Банку Україна, тому надання цього виду послуги тимчасово призупинене.

Пані Алла, Ви не зрозуміли головний посил... Питання не в тому, як обізвати вид кредитування, а отримання кредиту тими, хто не може підтвердити доходи довідками. Але має можливість обслуговувати кредит... 8) Можна щось придумати, щоб такі люди мали можливість кредитуватися? Так от ця схема вирішує таку проблему... Я бачу, що Ви роздаєте кредити готівкою до 300000 грн. Я взяв... 8) Ви б заробляли, а мені не довелося б одразу багато монеток витрачати на купівлю квартири.

Прошу розглянути можливість спрощення кредитування для безробітніх мульйонерів... :P[/quote]Пропозиція апріорі неприйнятна, тож навіть не розглядатиметься
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34798
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 11:37

Re: Альфа-Банк

  Козак-характерник написав:Прошу розглянути можливість спрощення кредитування для безробітніх мульйонерів...
требуем уплатить налог с честно заработанных и задекларированных миллионах для получения желаемого кредита !
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16607
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 910 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 50585059506050615062 ... 10204>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6599197
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4542861
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
УкрСибБанк BNP Paribas Group (2010 - 2021) 1 ... 1801, 1802, 1803
Anonymous » Нед 28 лис, 2004 14:35
18025 204330
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:03
klug
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама