Атака на продацов и застройщиков. ПОКУПАТЕЛИ объединяйтесь!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456 ... 13>
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 15:54

Мы говорим о массовом платежеспособном спросе, или так ... ?

цена падает - количество людей которые могут купить увеличивается, цена будет падать?

Далеко не все, что новое, лучше уже существующего. Особенно это верно в отношении отчественных "элитных" новостроек.

это уже частные случаи. В любом случае старые панельные дома меня не будут интересовать (ну разве что бесплатно).
ADF
 
 
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 16:38

Контратака на риэлторов !?
Да начинать надо с прожорливых чиновников, которые требуют за выделение ( какое некорректное слово, ибо выделяют они нечто иное при посещениях туалета) Земли,
выдаче разрешений, согласований и т.д. и т.п.
А суть чиновника в том ,что он всегда хочет много, но производить ничего не умеет - только
делить. Ну а делит как тот Попандополо -это мне и это мне...
Далее для малоимущих те же чиновники требуют выделять квартиры в строящихся домах,
которые снова удорожают стоимость м2, но все бы ничего - да большая часть этих квартир снова уходит "нужным людям" таким же ушлепкам чиновникам.
И вот уже после удовлетворения потребностей этой прослойки, умножившей реальную себестоимость на два, а в Киеве и на все четыре раза, проявляется аппетит непосредственно
хозяина строительной конторы - риэлтора. Ну этот хоть жадный, но что-то производит.
Так вот ему проще заморозить объект, чем продать дешевле себестоимости, сформировавшейся после чиновников. Бабло на взлете он уже получил от доверчивых инвесторов, взятки чинушам раздал и ждет когда цены вверх пойдут. Новое-то жилье строят только они - те риэлторы, что попали в круг допущенных.
Даже если поборы чинуши снизят - эти риэлторы новые здания закладывать не станут, пока недострой не пихнут, а других "допушенных" к строительству не допустят. Вот потому-то и круг замыкается, пока эту шоблу паршивой метлой не разогнать, чтобы что-то изменить в глобальном порядке.
Так что пока торговля будет идти на вторичном рынке и цены будут гулять там в зависимости от выдержки игроков. Если приперло - цену сбросит продавец или заплатит покупатель.
Задумчивый
 
 
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 17:18

ADF написав:цена падает - количество людей которые могут купить увеличивается, цена будет падать?

Осмелюсь Вам напомнить, что речь шла о жилье премиум-класса (по украинским меркам), массового спроса (соответственно, и предложения) на которое ожидать нет никаких оснований. Если цена будет падать, то это будет эконом-класс стабильно падающего качества (пока не упадет до такой степени, что более-менее пригодное жилье будут называть уже "премиум" - все как обычно в типичной "банановой республике").

В любом случае старые панельные дома меня не будут интересовать (ну разве что бесплатно).

Уверен, что как только цены на старые дома упадут до доступного обнищавшему населению уровня - будет и спрос.

P.S. Если Вы даже купите квартиру премиум-класса, то "Европой" вокруг не запахнет - запахнет прорвавшей канализацией, "Киевводоканал" снизит давление в трубах так, что вода будет только на 3 этаже - потому "запахнет" уже у Вас в квартире, ну и т.д..
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 17:26

Задумчивый написав:хозяина строительной конторы - риэлтора

Ничего не путаете ? :wink:
lebon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 652
З нами з: 26.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 17:45

Так вот ему проще заморозить объект, чем продать дешевле себестоимости, сформировавшейся после чиновников. Бабло на взлете он уже получил от доверчивых инвесторов, взятки чинушам раздал и ждет когда цены вверх пойдут. Новое-то жилье строят только они - те риэлторы, что попали в круг допущенных.
.....пока эту шоблу паршивой метлой не разогнать, чтобы что-то изменить в глобальном порядке.


"Шарікових " розвелось - плюнути нікуди . Постійно якісь змови , постійно хтось заважає :cry:
1 Отримати дозвіл на будівництво в селі при наявності виділенної землі з цільовим призначенням " під житлове будівництво " і наявністю проекту - раз плюнути і займе це від сили місяць - два , але це не мітлою махати , а працювати треба . Заяву в сільраду написати , на збори виконкому прийти ( бажано )
2 Якщо будівництво для себе на власній землі , без потреби в подальшому перепродувати - ще простіше , будуєш взагалі без жодного дозволу , вселяєшся і живеш не вводячи в експлуатацію

Так что пока торговля будет идти на вторичном рынке и цены будут гулять там в зависимости от выдержки игроков. Если приперло - цену сбросит продавец или заплатит покупатель.


Скажіть а в кого ціни нижчі в будівельників на первинному ринку , чи в власників на вторинному :?:
Так що без будівництва нового , ціни на вторинному так стартануть , що у Вас голова закрутиться


Щодо демографічних факторів , так смертність дозволяє тільки 0,08 м кв в рік додатково отримати , так що щоб дочекатись на 24 м кв , треба 300 років жити :(
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 18:07

budivelnik написав:"Шарікових " розвелось - плюнути нікуди . Постійно якісь змови , постійно хтось заважає :cry:
1 Отримати дозвіл на будівництво в селі при наявності виділенної землі з цільовим призначенням " під житлове будівництво " і наявністю проекту - раз плюнути і займе це від сили місяць - два , але це не мітлою махати , а працювати треба . Заяву в сільраду написати , на збори виконкому прийти ( бажано )
2 Якщо будівництво для себе на власній землі , без потреби в подальшому перепродувати - ще простіше , будуєш взагалі без жодного дозволу , вселяєшся і живеш не вводячи в експлуатацію


Вибачте, але що мені робити якщо для роботи потрібна інфраструктура - якнайменьше якісний, надійний інтернет? Припустимо що опалення, колодязь, та каналізацію я якось можу зробити сам, але я не можу чекати десятки років без роботи, доки хтось дотягне до села якісну лінію зв'язку та дорогу.
А ще дуже бажано банківськи послуги - чи може мені банкомат із собою в село привезти?
simne
 
 
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 18:46

Вибачте, але що мені робити якщо для роботи потрібна інфраструктура - якнайменьше якісний, надійний інтернет?
http://www-us.alternet.ua/map.html
Як бачите Київська , Львівська , Одеська , Харківська . Дніпропетровська , Донецька - покриті повністю , тарифи більш-менш , ну наприклад антикризовий
ШвидКбіт/с Монтажно інсталяційніроботи,грн Щомісячна плата, грн.Вартіс трафік,грн./МБ
1024 _______________5999_____________________________ 1_________________________ 0
2048_______________ 9999_____________________________ 1_________________________ 0
512 ________________200______________________________ 400
1024 _______________100______________________________ 600
2048________________ 1_______________________________ 1000
4096________________ 1________________________________ 1800

9999 - звичайно багатенько , але в порівнянні з вартістю житла в місті і на селі - мізер ( на 100 м кв , мінімум 300 000 грн виграєте :D ) , можете на зекономленні кошти ще й китайця для дружини і японця/корейця для себе прикупити .

А ще дуже бажано банківськи послуги - чи може мені банкомат із собою в село привезти?


Про клієнт-банк чули :?: , а готівку можна і раз в тиждень ( місяць ) в місті , яке знаходиться на відстані в 10-20 км зняти :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 20:26

budivelnik написав:
Вибачте, але що мені робити якщо для роботи потрібна інфраструктура - якнайменьше якісний, надійний інтернет?
http://www-us.alternet.ua/map.html
Як бачите Київська , Львівська , Одеська , Харківська . Дніпропетровська , Донецька - покриті повністю , тарифи більш-менш , ну наприклад антикризовий
ШвидКбіт/с Монтажно інсталяційніроботи,грн Щомісячна плата, грн.Вартіс трафік,грн./МБ
1024 _______________5999_____________________________ 1_________________________ 0
2048_______________ 9999_____________________________ 1_________________________ 0
512 ________________200______________________________ 400
1024 _______________100______________________________ 600
2048________________ 1_______________________________ 1000
4096________________ 1________________________________ 1800

9999 - звичайно багатенько , але в порівнянні з вартістю житла в місті і на селі - мізер ( на 100 м кв , мінімум 300 000 грн виграєте :D ) , можете на зекономленні кошти ще й китайця для дружини і японця/корейця для себе прикупити .


Ну припустимо 10000грн за підключення це припустимо - лише вдвічі більше ніж я колись заплатив за свою першу виділену лінію.
Але я подивився на карту покриття, а вона мізерна - у цих місцях справді недорогоі землі вже нема.
100кв м мені не потрібні, мені для життя 50 вистачило-б.

budivelnik написав:
А ще дуже бажано банківськи послуги - чи може мені банкомат із собою в село привезти?


Про клієнт-банк чули :?: , а готівку можна і раз в тиждень ( місяць ) в місті , яке знаходиться на відстані в 10-20 км зняти :D

10-20км від міста не цікаво - вже дорого, а інфраструктури вже нема.
simne
 
 
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 20:45

у цих місцях справді недорогоі землі вже нема....
10-20км від міста не цікаво - вже дорого, а інфраструктури вже нема.


А що таке не дорога :?: Даром . 10 км від межі Львова я Вам гектари землі знайду по 2000 $ сотка , а 10 км від центру Львова - гектари по 2500-5000 сотка , на 50 м кв Вам потрібно 2 сотки ( правда сумніваюсь що менше 4 хтось продасть :D )

Ну припустимо 10000грн за підключення це припустимо - лише вдвічі більше ніж я колись заплатив за свою першу виділену лінію.

+ Різні 3-G від мобільних операторів :D , + райцентри з доступним ОГО
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 сер, 2009 21:13

Шановний budivelnik. Дайте, будь ласка, відповідь на запитаннячко.
Що робить валютний спекулянт, якщо він на передодні ввійшов в долар по 8грн.40коп., а сьогодні курс впав до 8грн.16коп. Може правильною відповіддю Ви зрушите РН з мертвої точки.
Тільки чомусь мені здається, що Ви відповіді не знаєте, а якщо і знаєте, то не скажете, або, як завжди, з єхіднічаєте :D
leondim_68
 
 
  #<123456 ... 13>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Акции застройщиков
Assistant_Portal » Чет 13 вер, 2018 11:39
9 2823
Переглянути останнє повідомлення
Сер 19 вер, 2018 20:59
Скептик
Как проверить застройщиков 1, 2
Anonymous » Вів 12 лют, 2013 20:55
10 8218
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 бер, 2013 14:05
TimohaD
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама