Граве-Україна

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1234 ... 18>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Граве-Україна 3.2 5 55
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
31%
17
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
7%
4
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
7
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
13%
7
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
36%
20
Всього голосів : 55
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2008 11:43

Fantomasw написав:

Привет,спасибо за ответ :D .Я начинающий страховой консультант компании Граве.Скажи пожалуйста можно ли на 100% доверять компании???И насколько большая зависимость Граве от Евролайфа???И если не секрет какого вы уже успеха добились??? :D


Bdragon76, вам ответил правильно. Едиственное, я всё-таки бы сказала, что некоторая зависимость Граве от Евролайф всё-таки есть, так как Евролайф основной канал распространения их программ, только и всего.
У меня пожелание к вам, сначала решите для себя насколько вы доверяете компании и этому бизнесу, а потом предлагайте людям, иначе успеха не будет.
Olena_K
 
 
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2008 15:10

Olena_K написав:Bdragon76, вам ответил правильно. Едиственное, я всё-таки бы сказала, что некоторая зависимость Граве от Евролайф всё-таки есть, так как Евролайф основной канал распространения их программ, только и всего.


Но юридически, никаких ограничений GRAWE по отношению к Евролайф не имеет.
завтра может быть и другой партнер :)

Только вот GRAWE даже не думает о другом распространителе, поскольку Евролайф их полностью удовлитворяет :wink:
bdragon76
 
 
Повідомлення Додано: Сер 05 бер, 2008 16:12

bdragon76 написав:
Но юридически, никаких ограничений GRAWE по отношению к Евролайф не имеет.
завтра может быть и другой партнер :)

Только вот GRAWE даже не думает о другом распространителе, поскольку Евролайф их полностью удовлитворяет :wink:


Думаю, что мысль у нас одна, Евролайф , действительно, стратегический партне ГРАВЕ.
Olena_K
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 бер, 2008 15:18

Граве

Порекомендували як завжди "друзі" з Євролайфу :)

Спробував на собі. Наразі чекаю на страховий поліс.

Довго перевіряв (така я людина) хто це і що це. не задовільнила якість і кількість інформації на вебі. На вимогу консультант змушений був мені показувати всю документальну складову і тішився, що таких недовірливих клієнтів у нього мало.

Програма СЕП мені в принципі підійшла. Оскільки я приватний підприємець на єдиному і про пенсію доведеться піклуватися самому - то даний продукт мене влаштує.
Після двох років якщо зможу то перейду на 1000у.о. зараз взяв мінімум - 500. а якщо не сподобається то розірву угоду, тобто ризикую я всього 150у.о. (там є таке правило що до 5ти років при розриві втрачаєш якийсь відсоток)

крім того хитрющий консультант спокусив мене приєднатися в євролайф.
минулий семінар я пропустив бо ще думав чи варта мені у це влазити і т.п. а на наступний мабуть таки піду. я ж і так вже розповів про це друзям. чому б на цьому не заробити?

попереджаю друзі завжди готові вам сказти що це повна фігня :))))))))) але ті що мають так не кажуть. висновок робіть самі.

всім шукаючим бажаю прийняти власне і правильне рішення.
Від себе : Як мінімум пропоную послухати пропозицію а рішення приймати можна будь-коли.
fg
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 бер, 2008 16:36

ВІдразу два питання до Вас. Що "це" повна фігня? І чому Ви так вирішили? Чи просто сказали аби сказати.
Тов. Бендер
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 бер, 2008 11:31

Тов. Бендер написав:ВІдразу два питання до Вас. Що "це" повна фігня? І чому Ви так вирішили? Чи просто сказали аби сказати.


Та бо то є звична реакція ;)
Так говорять ті, котрим замало відсотків, що платить GRAWE.
Але в цих осіб ніколи небуло, та певно й небуде, банківського депозиту, по котрому вони отримуають більше.

Всі відповіді "повна фігня", звично, викликані нерозумінням того як діє інструмент лайфового страхування. А також не бажанням задуматись хоча б на 5 років вперед. Най прикріше, коли "повна фігня" каже приватний підприємець, на единому податку.
А мені, як реальному найманцю, таки доведеться ділитись з ПП державною пенсією...
bdragon76
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 бер, 2008 12:56

Так, це з розряду, типу: "Я такий розумний, що все знаю. Знаю, що є фігня, а що - ні". :D
Тов. Бендер
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 бер, 2008 13:27

Тов. Бендер написав:Так, це з розряду, типу: "Я такий розумний, що все знаю. Знаю, що є фігня, а що - ні". :D


Саме так!!! ;)

Нажаль, більше розбирешся з тим, що сказали "клієнту", ніж з його особистими питаннями.
bdragon76
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 кві, 2008 14:28

Тов. Бендер написав:ВІдразу два питання до Вас. Що "це" повна фігня? І чому Ви так вирішили? Чи просто сказали аби сказати.


стосовно "фігні" - маю на увазі, що друзі завжди скептично ставляться до ваших нових починань і відмовляють. Друзі за вас не будуть жити ваше життя і вам вирішувати.

П.С.
До речі маю вже непогані успіхи в своїй кар'єрі майже 3тій за 1 місяць :)
Найцікавіше, що бізнес затягнув серйозно, але несподівано навалилося відчуття відповідальності - коли ти просиш людину повідомити близькитх про участь в такій програмі "на всяк випадок" - розумієш, що майбутнє людини через 20ть років залежить частково від тебе. Тим більше спочатку дії страхового поліса. Навіть незначна помилка у анкеті може перекреслити життя цілої сім'ї. а це вже не жарти.
fg
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 кві, 2008 14:52

Радий за вас!
Тов. Бендер
 
 
  #<1234 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПЗУ Україна (PZU) 1 ... 16, 17, 18
Anonymous » Чет 17 тра, 2007 17:30
179 229673
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2020 15:10
NoName CK
ІНГО Україна 1 ... 17, 18, 19
Anonymous » Сер 16 тра, 2007 13:12
180 182616
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 03 лис, 2017 10:24
CostaS
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 13:02
70 88142
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 09:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама