ВТБ Банк БАНКРУТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 17231724172517261727 ... 1750>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ВТБ Банк БАНКРУТ 3.2 5 480
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
26%
123
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
10%
50
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
61
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
26%
124
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
25%
122
Всього голосів : 480
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 15:26

Re: ВТБ Банк БАНКРУТ

Igneus написав:Я пробовал выкладывать их даже глубокой ночью и после этого сразу появлялся, по-моему, бот, который не пишет, а лишь читает.
А видоизмененная копия этого комментария будет отправлена в Фонд.


Скорее всего, это бот гугла
alter
 
Повідомлень: 1129
З нами з: 14.05.08
Подякував: 340 раз.
Подякували: 231 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 16:04

Igneus, якщо без Донецької залізниці вистачає на 4 чергу списи не варто ламати. Ні?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 17:35

  Квесторе_поверніться написав:Igneus, якщо без Донецької залізниці вистачає на 4 чергу списи не варто ламати. Ні?


Варто, пусть лучше получат эти деньги юрики клиенты ВТБ у которых зависли на счетах деньги, которые направят их на дальнейшее ведение своей хоз деятельности и создание/увеличение ВВП и рабочих мест, чем они будут распилены при помощи нашего самого "честного и справедливого" государства и его чинуш.
Михалыч
 
Повідомлень: 1450
З нами з: 01.03.16
Подякував: 20 раз.
Подякували: 428 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 17:47

  Михалыч написав:
  Квесторе_поверніться написав:Igneus, якщо без Донецької залізниці вистачає на 4 чергу списи не варто ламати. Ні?


Варто, пусть лучше получат эти деньги юрики клиенты ВТБ у которых зависли на счетах деньги, которые направят их на дальнейшее ведение своей хоз деятельности и создание/увеличение реального ВВП и рабочих мест, чем они будут распилены при помощи нашего самого "честного и справедливого" государства и его чинуш.

А супостат пу в якій черзі?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 17:50

  Квесторе_поверніться написав:
  Михалыч написав:
  Квесторе_поверніться написав:Igneus, якщо без Донецької залізниці вистачає на 4 чергу списи не варто ламати. Ні?


Варто, пусть лучше получат эти деньги юрики клиенты ВТБ у которых зависли на счетах деньги, которые направят их на дальнейшее ведение своей хоз деятельности и создание/увеличение реального ВВП и рабочих мест, чем они будут распилены при помощи нашего самого "честного и справедливого" государства и его чинуш.

А супостат пу в якій черзі?


Пу вообще ни в какой, есть в 10 очереди самой последней мамка ВТБ, но она после физ лиц предпринимателей-6 очередь и юриков-7 очередь, думаю мамке ничего не достанется даже после выплаты долга донецкой жд, все уйдет украинским юрикам :wink:
Михалыч
 
Повідомлень: 1450
З нами з: 01.03.16
Подякував: 20 раз.
Подякували: 428 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 20:04

  alter написав:
Igneus написав:Я пробовал выкладывать их даже глубокой ночью и после этого сразу появлялся, по-моему, бот, который не пишет, а лишь читает.
А видоизмененная копия этого комментария будет отправлена в Фонд.


Скорее всего, это бот гугла

Бот Гугла само собой и я его тоже вижу, но в случае, о котором идет речь, это не он и это кроме него.
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 20:44

Igneus, Ви велику роботу з ВТБ робите.
Знімаю шляпу.
Але чи буде з цієї роботи вихлоп?
Чи Ви плануєте розпочинати судові тяжби за 933 млн Донецької залізниці?
Там ситуація, як на мене, дуже не однозначна.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 22:27

  Квесторе_поверніться написав:Igneus, якщо без Донецької залізниці вистачає на 4 чергу списи не варто ламати. Ні?

Треба відшкодувати ще й шкоду, завдану мені державою унаслідок невиконання нею в особі ДП "Донецька залізниця" рішення суду з повернення боргу ВТБ.

  Квесторе_поверніться написав:Igneus, Ви велику роботу з ВТБ робите.
Знімаю шляпу.

Дякую, але невеличке уточнення, бо у мене спори з органами двох держав, які недбало поводяться з ВТБ.

  Квесторе_поверніться написав:Але чи буде з цієї роботи вихлоп?

".. Вы можете не узнать, каким будет результат ваших действий, но, если вы ничего не будете делать, то результата не будет" (Махатма Ганди).

  Квесторе_поверніться написав:Чи Ви плануєте розпочинати судові тяжби за 933 млн Донецької залізниці?

Не зовсім вірно, бо я маю право лише на відшкодування шкоди унаслідок невиплати державою в особі ДП "Донецька залізниця" боргу ВТБ у розмірі 933,5 млн.грн.

  Квесторе_поверніться написав:Там ситуація, як на мене, дуже не однозначна.

Для мене і держави ситуація дуже однозначна, адже йдеться про невиконання державою в особі ДП "Донецька залізниця" судового рішення і в цьому випадку існує усталена практика Євросуду, в тому числі, проти України.
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 22:39

  flyman написав:Брехло. Я приходив за два тижні до ліквідації (відділення на КПІ), не віддали те що було накапало %.

Можна было снимать со скарбнычки в банкоматах других банков без комиссии, уже несколько дней после шухера.
Если вы лошара, кто вам виноват
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1816
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 23:27

Re: ВТБ Банк БАНКРУТ

Я когда писал свой предыдущий ответ, проскочила мысль, сейчас меня будут мочить, мол налоги Украинцев хочу пустить на выплаты вкладчикам ВТБ за долги жд, я тут недавно высказывался на тему своего отношения к налогам и их оплате Украинскому государству, так на меня ополчилась пару ботов, мол я лью воду, а это профессиональный экономический форум, и это мои эмоции Президент сказав, звідки взяти гроші на підвищення... получилась у меня с ними короткая всего на две страницы форума но интересная дискуссия, по крайней мере мне было интересно формализировать написав свое ощущение/отношение к уплате налогов, но сегодня в интернете попалось запись разговора наших "корманычей", после ее прослушивания мне показалось что я просто супер разбираюсь в экономики, а они все балаболы, жулики и де***, и поэтому страна в такой оппе :mrgreen: с другой стороны понятно почему сегодня НБУ начал задирать курс на межбанке постоянно скупая доллары :) нет уж, лучше пусть их получат юрики, они ими с большей пользой распорядятся чем эти "молодые профессионалы" :mrgreen:


Востаннє редагувалось Михалыч в Сер 15 січ, 2020 23:33, всього редагувалось 2 разів.
Михалыч
 
Повідомлень: 1450
З нами з: 01.03.16
Подякував: 20 раз.
Подякували: 428 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 17231724172517261727 ... 1750>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1870048
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 20:15
ВIВ
5 5059
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 11:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 16:06
48489 25101412
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 16:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама