Кінто

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг КУА України на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських КУА та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування та рівень довіри до КУА
  #<1 ... 1415161718 ... 20>

Довірили б Ви свої гроші цій компанії? (ОЦІНІТЬ рівень довіри до цієї КУА та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку)

Кінто 1.9 5 117
5 - ПОВНА ДОВІРА. Співробітничав з ними, хочу ще.
37%
43
3 - МОЖНА СПРОБУВАТИ.
38%
44
1 - НЕМАЄ ДОВІРИ. Не довірю гроші цій компанії, маю негативний досвід.
26%
30
Всього голосів : 117
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2011 22:20

В "КIНТО" есть два фонда "Народный" и "Классический" где операции происходят в документарной форме! Фонды сбалансированные и выплачивают деньги без задержек по первому требованию клиента!
anton-brik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 284
З нами з: 22.07.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 лис, 2011 10:13

Вопрос к управляющим Кинто

Обоснуйте, пожалуйста, изменение стоимости сертификата за один день на -10.64%.
Это данные на 2 ноября, скрин приложен.
http://fotohost.org/images/a1a461e4-213kB.jpg
Nikolos
Аватар користувача
 
Повідомлень: 228
З нами з: 23.12.08
Подякував: 90 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 04 лис, 2011 10:40

Хоча я не управляючий, але сподіваюсь, зможу відповісти на Ваше запитання. В цій ситуації присутній саме технічний момент. Така різка зміна по ВЧА фонду пов’язана зі специфікою переоцінки портфеля – в даному випадку, позиції по SHCHZ. 1 листопада була проведена офіційна переоцінка портфеля, і оскільки попереднього торгового дня (31 жовтня) по акціях SHCHZ на ринку не було проведено жодної угоди, а отже не було й офіційного біржового курсу, ми змушені були переоцінити позицію за обліковою у балансі ціною – 3,78 грн. за акцію (такі цінові рівні по акції були до того, як в травні ДКЦПФР заборонила торгівлю цими цінними паперами). Після зазначеної переоцінки ВЧА фонду в розрахунку на 1 сертифікат зросла 1 листопада з 718,45 грн. до 754,98 грн., або на 5,08%. А вже 2 листопада ми провели індикативну переоцінку портфеля, яку здійснюємо щодня по останніх біржових курсах – вона є ближчою до реальності. При цьому був врахований біржовий курс по SHCHZ за результатами торгів 1 листопада – 1,06 грн. за акцію, тож і отримали зниження ВЧА фонду в розрахунку на 1 сертифікат до 674,65 грн. за акцію, або на 10,64%.
Andriy Marunkevych
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 лис, 2011 18:49

Andriy Marunkevych
Спасибо за ответ, Андрей.
Не думал, что в портфеле присутствует SHCHZ, по крайней мере вижу, что % этих акций явно небольшой. К сожалению на данный момент у меня нет доступа к детальному портфелю фонда, хотя являюсь пайщиком фонда, но у моего логина на вашем сайте не подключен доступ к просмотру портфеля фонда, в ПН с этим разберусь. Спасибо.
Nikolos
Аватар користувача
 
Повідомлень: 228
З нами з: 23.12.08
Подякував: 90 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 лис, 2011 19:06

AZTECA
Я був учасником "синергії-2". Результати фонду перевершили мої очікування.
В питаннях оподаткуванні я повний нуль... Проте, коли почалася виплата коштів, компанія надала чіткі рекомендації...крок за кроком...Жодних проблем...Правда, я разів 7 їм телефонував (бо живу далеко від Києва),щоб уточнити деякі питання але завжди отримував відповідь. Гроші переказали на рахунок, який я вказав...
Персонал компанії СУПЕР!!!!!!
orchyk
 
 
Повідомлення Додано: Суб 03 гру, 2011 10:47

alexz1958 Какой холдинг?! Какой швейцарский?! Очередной лохотрон!!! :twisted: :mrgreen:
svlasenko
 
Повідомлень: 15
З нами з: 22.06.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 гру, 2011 20:27

  alexz1958 написав:Хотите инвестировать в западные проекты?
Рассмотрите швейцарский холдинг Today&Tomorrow Holding AG.
Кого заинтересует тема пишите alexz1958(собачка)yandex.ru


Лохотронщики вечны. Если Мавроди в маршрутках рекламируется, то таких и подавно не перебьешь)))
Kika
 
 
Повідомлення Додано: Сер 21 гру, 2011 11:51

  Kika написав:
  alexz1958 написав:Хотите инвестировать в западные проекты?
Рассмотрите швейцарский холдинг Today&Tomorrow Holding AG.
Кого заинтересует тема пишите alexz1958(собачка)yandex.ru


Лохотронщики вечны. Если Мавроди в маршрутках рекламируется, то таких и подавно не перебьешь)))

Если подняли тему Мавродия, то могу кое-что рассказать - в МММ-2011 уже проблемы с выплатами по размороженным мавро-долларам. Так что скоро МММ-2011 оправдает свое название и в 2012 году она обанкротится. Так что прежде чем куда-то вкладывать сначала разберитесь хорошенько с экономической точки зрения.
Кутовой Максим
 
 
Повідомлення Додано: Чет 22 гру, 2011 20:16

  orchyk написав:AZTECA
Я був учасником "синергії-2". Результати фонду перевершили мої очікування.


Чого не скажеш про Синергію-3 та інші Синергії
Костянтин
 
Повідомлень: 59
З нами з: 30.03.06
Подякував: 12 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 бер, 2012 08:29

Костянтин

Зато я могу ответить за Синергию-3.
Моя история как предостережение будущим "наивным" инвесторам.
..... Шел 2006, % по депозитам уже не впечатляли и я обратил свой полный финансовых надежд взор на компанию "Кинто" и Синергию-3. Купив акции почти по номиналу, до их значительного роста, я был счастлив (ведь стоимость возросла с 10000 до 40000 грн.)
Я даже хотел вывести активы, ведь понимал, что за ростом прийдет "ж..а". Она и пришла- стоимость начала падать, собрание акционеров проголосовало за продление сроков работы фонда.
Пришел 2012 год - время расчета.(я думал, что акции продам хотябы по номиналу, но НЕТ)
01.01.2012 стоимость акций фонда составила 9548 грн., а на 25.01.2012 (время расчета) - 8091 грн.(-15%), хотя за это время Укр.биржа просела на (-2,5%), а ПФТС вообще вырос на 2%.
Менеджер Кинто объяснил,что в портфели остались малоликвидные бумаги "Запорожьеоблэнерго" и "Никопольський завод ферросплавов", которые продавали с большим дисконтом.
До сих пор мучаюсь вопросом нахрена было держать этот мусор 5 лет ?????

П.С. Уважаемые будущие инвесторы знайте инвесткомпания НИКОГДА себя не обидет. Как результат, из моих вложеных 10000 за 5 лет я потерял 2000, хотя на "сран.." депозите за этот период я отбил бы всю сумму
Bumer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 257
З нами з: 18.11.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1415161718 ... 20>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама