Частка національної продукції

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Нед 22 лис, 2009 19:16

Re: Частка національної продукції

Tory написав:
_Олеся_ написав:Українські банани?????????? :lol:
Ви жартуєте? як же вони пристосувались до нашого клімату ? :shock:


В теплицях звичайно :)


От цікаво, і значно вони дешевші імпортних виходять??

Ви ж не жартуєте? а то я так і не зрозуміла :lol:
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: Нед 22 лис, 2009 23:02

Re: Частка національної продукції

_Олеся_ написав:От цікаво, і значно вони дешевші імпортних виходять??
Ви ж не жартуєте? а то я так і не зрозуміла :lol:


Та ні, не жартую! На сайта Корреспондента бачила (здається, в фотогалереї - бо там як раз фотки були). А от щодо ціни - не знаю, не цікавилася... До речі так само зимой продають не лише турецькі помідори-огірки, а й вітчизняні - з Умані. В прошлому році вони були на пару гривень дорожчі за імпортні, але я принципово купувала лише їх :) Вже ж такі свої, українські
Tory
 
 
Повідомлення Додано: Пон 23 лис, 2009 17:42

Re: Частка національної продукції

Tory написав:
_Олеся_ написав:От цікаво, і значно вони дешевші імпортних виходять??
Ви ж не жартуєте? а то я так і не зрозуміла :lol:


Та ні, не жартую! На сайта Корреспондента бачила (здається, в фотогалереї - бо там як раз фотки були). А от щодо ціни - не знаю, не цікавилася... До речі так само зимой продають не лише турецькі помідори-огірки, а й вітчизняні - з Умані. В прошлому році вони були на пару гривень дорожчі за імпортні, але я принципово купувала лише їх :) Вже ж такі свої, українські


Цікаво, а мені лише імпортні траплялись.. Може це від магазину залежить? У всіх різні постачальники...
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: Пон 23 лис, 2009 23:29

Re: Частка національної продукції

_Олеся_ написав:
Цікаво, а мені лише імпортні траплялись.. Може це від магазину залежить? У всіх різні постачальники...


А як Ви в магазині відрізняєте, українські це банани чи ні? Я колись питала, але також одні імпортні... Я думаю, що з нашим потенціалом і розумом можна не тільки банани вирощувати :)
Tory
 
 
Повідомлення Додано: Вів 24 лис, 2009 15:02

Re: Частка національної продукції

Tory написав:
_Олеся_ написав:
Цікаво, а мені лише імпортні траплялись.. Може це від магазину залежить? У всіх різні постачальники...


А як Ви в магазині відрізняєте, українські це банани чи ні? Я колись питала, але також одні імпортні... Я думаю, що з нашим потенціалом і розумом можна не тільки банани вирощувати :)


Так, я в маркеті купую, а там поряд з ціною на ціннику написана країна в якій вирощені фрукти/овочі.
Так у нас потенціал дай бог!
Люди роботящі, а які чорноземи!
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: Чет 26 лис, 2009 01:00

Re: Частка національної продукції

_Олеся_ написав:
Tory написав:
_Олеся_ написав:
Цікаво, а мені лише імпортні траплялись.. Може це від магазину залежить? У всіх різні постачальники...


А як Ви в магазині відрізняєте, українські це банани чи ні? Я колись питала, але також одні імпортні... Я думаю, що з нашим потенціалом і розумом можна не тільки банани вирощувати :)


Так, я в маркеті купую, а там поряд з ціною на ціннику написана країна в якій вирощені фрукти/овочі.
Так у нас потенціал дай бог!
Люди роботящі, а які чорноземи!


А я овощи-фрукты на специализированных точках покупаю, а там таких указаний зачастую нет.

А что касается черноземов, то в Украине обрабатывается чуть более 50% всех земель... Потенциал страны используется наполовину!
Tory
 
 
Повідомлення Додано: Чет 26 лис, 2009 21:01

Re: Частка національної продукції

Tory написав:
_Олеся_ написав:
Tory написав:
_Олеся_ написав:

А что касается черноземов, то в Украине обрабатывается чуть более 50% всех земель... Потенциал страны используется наполовину!


На жаль! Ну нічого скоро вибори, в нас є шанс щось змінити!
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2009 01:06

Re: Частка національної продукції

_Олеся_ написав:
Tory написав:На жаль! Ну нічого скоро вибори, в нас є шанс щось змінити!


Головне, обрати того, що треба! Який би дійсно підтримав і с/г і национального виробника
Tory
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 14:27

Re: Частка національної продукції

Tory написав:А что касается черноземов, то в Украине обрабатывается чуть более 50% всех земель... Потенциал страны используется наполовину!


Потенциал наших дворников используется на ... 10%! Он используется ровно на столько, на сколько может использоваться в данных условиях.

Может Вы пойдете оставшиеся 50% обрабатывать(потенциала наших? черноземов)? Хотя клавиатура, конечно, приятнее...да и платят, не в пример, больше. Себестоимость наших с/х товаров, даже при нашем уровне оплаты труда, не может конкурировать с импортом в силу нашего уровня управления, организации, ответственности и прочего. А даже если и может, то наш народ лучше съест килограмм колбасы за 12грн/кг из неизвестно чего неизвестно кем произведенной чем съест 200гр качественной или заменит другими продуктами. Просто одни у нас не готовы отказываться от колличества в пользу качества, а другие ... грустно всё... мы все такие "трудолюбивые" и так заботимся друг о друге...к чему это я...
norn
 
Повідомлень: 256
З нами з: 29.10.08
Подякував: 35 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 23:42

Re: Частка національної продукції

norn написав: наш народ лучше съест килограмм колбасы за 12грн/кг из неизвестно чего неизвестно кем произведенной чем съест 200гр качественной или заменит другими продуктами.


Ну не скажите! Во-первых, те, у кого дети, никогда не будут покупать 12 кг непонятно чего! Во-вторых, это еще кто чем привык питаться:у нас дома, например, всякие колбасы-сосиски - скорее исключение, нежели правило.

А вот что касается себестоимости - это ты зря... У нашей продукции есть один несомненный плюс - затраты на логистику минимальны... :) А это на цену довольно существенно влияет
Tory
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron