Частка національної продукції

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 21:47

tobias написав:продукцію легкої промисловості (одяг, взуття) українського виробництва носили,
як відчуття у порівнянні з імпортом?


Як не дивно, я і досі ношу продукцію легкої промисловості (пальто в мене українське, шкарпетки, тапки - також - інше сходу і не згадаю) - якісне, і дешевше за імпортні аналоги.
А щодо попиту на світових ринках - спочатку потрібно внутрішній попит задовільнити!
Tory
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 21:48

_Олеся_ написав:Так, я теж чула, що Костенко планує приділити велику увагу сільскому господарству та якості продуктів вцілому! Це дуже добре, оскільки мені дуже важливо, чим будуть карчуватись мої дітки.
:roll:


Є таке, поки в мене є бабуся-дідусь - харчуюсь з їх городу, а потім... Задумаюсь :)
Tory
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 лис, 2009 16:42

Tory написав:
tobias написав:продукцію легкої промисловості (одяг, взуття) українського виробництва носили,
як відчуття у порівнянні з імпортом?


Як не дивно, я і досі ношу продукцію легкої промисловості (пальто в мене українське, шкарпетки, тапки - також - інше сходу і не згадаю) - якісне, і дешевше за імпортні аналоги.
А щодо попиту на світових ринках - спочатку потрібно внутрішній попит задовільнити!


Так отож! Текстильна продукція в мене теж в основному українська! А пальто яке мммм... найулюбленише :D
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 лис, 2009 16:47

Tory написав:
Antonio Bandera написав:Ого, стосовно с/г, такий ріст. Десь чув, що один кандидат в президенти недарма казав, що нас врятує село. Галузь яка без особливого інвестування показує рістт в кризових умовах.


Ага, а ще один кандидат - Костенко - каже, що треба взагалі підтримувати національного виробника, тоді і продуктів харчування своїх більше стане і робочі місця появляться!


Ще доречі питання, яке піднімала УНП, щому цукор закуповується білоруський? свого немає.. :roll:
Зато заводи ледь працюють, комусь це вигідно..
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 лис, 2009 09:13

Re: Частка національної продукції

Marcus_Junius_Brutus написав:Земля у нас замечательная, но растет на ней не все, что хотят покупать потребители, и что использует современная пищевая промышленность. Не тропики все-таки.

Нууу, как раз современные технология творят чудеса! Я вот недавно читала, что под Киевом бананы выращивают - это уже о чем -то говорит. Хотя представляю себе ценник в магазине "банани українські" :lol:
Tory
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 лис, 2009 09:15

_Олеся_ написав:
Tory написав:Ще доречі питання, яке піднімала УНП, щому цукор закуповується білоруський? свого немає.. :roll:
Зато заводи ледь працюють, комусь це вигідно..


Интересно-интересно: весь сахар, который я покупала и видела - украинский...
Tory
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 лис, 2009 16:46

Re: Частка національної продукції

Tory написав:
Marcus_Junius_Brutus написав:Земля у нас замечательная, но растет на ней не все, что хотят покупать потребители, и что использует современная пищевая промышленность. Не тропики все-таки.

Нууу, как раз современные технология творят чудеса! Я вот недавно читала, что под Киевом бананы выращивают - это уже о чем -то говорит. Хотя представляю себе ценник в магазине "банани українські" :lol:


Українські банани?????????? :lol:
Ви жартуєте? як же вони пристосувались до нашого клімату ? :shock:
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 лис, 2009 16:49

Tory написав:
_Олеся_ написав:
Tory написав:Ще доречі питання, яке піднімала УНП, щому цукор закуповується білоруський? свого немає.. :roll:
Зато заводи ледь працюють, комусь це вигідно..


Интересно-интересно: весь сахар, который я покупала и видела - украинский...


Куплено воно може бути де завгодно, а запакованов нас :) ось і написано що на Україні :)
Це мабуть з китайської практики...
Я так багато чого купувала японського, італійського :) :lol:
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 лис, 2009 22:52

_Олеся_ написав: Ще доречі питання, яке піднімала УНП, щому цукор закуповується білоруський? свого немає.. :roll:
Зато заводи ледь працюють, комусь це вигідно..


Только с утра написала, то сахар мне попадаются только украинский. Захожу после работі в магазин, ОБА-НА! А вот и белорусский сахар :)
Tory
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 лис, 2009 22:54

Re: Частка національної продукції

_Олеся_ написав:Українські банани?????????? :lol:
Ви жартуєте? як же вони пристосувались до нашого клімату ? :shock:


В теплицях звичайно :)
Tory
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама