Интернет-банк для физлиц

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 45678 ... 36>
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 15:17

Тракторист написав:
Optimus_ написав:Тут є кілька нюансів.
1) у інтернет-банкінгу ОТП - Портмоне без абонплати, тобто сплачувати за комунальні і т.п. послуги можна безкоштовно (!!!);
2) інтернет-банкінг ОТП без абонплати;
3) вільні реквізити - здається 0,25%.

п.с. я телефонував у Альфу, коли обирав банк, в якому обслуговуватися, щоб запитати про їх систему - 20 хвилин очікування на лінії. марно. ось це мене "смутило" (рос.)


Уточните относительно "ОТП - Портмоне". На сайте банка я нашёл только "OTPdirekt" (100 грн. + НДС за подключение и т.д.).


Я оплатив контракт Волі через систему ОТПдірект абсолютно безкоштовно, + кабельне.
+ бачу робочу вкладку Портмоне у інтерфейсі програми. Тому за слова відповідаю на 100% :lol: !

Доречі, підключення зараз в ОТП типу "акційне" - 50 грн + ПДВ (став клієнтом нещодавно, 1 місяць тому). Ось 8) .
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 18:19

Optimus_, спасибо!
Кто бы составил сравнительную табличку Интернет-банкингов от ОТР, Альфа-банка и Universal Bank? :wink:
octopus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3622
З нами з: 16.10.08
Подякував: 97 раз.
Подякували: 137 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 09:09

octopus написав:Optimus_, спасибо!
Кто бы составил сравнительную табличку Интернет-банкингов от ОТР, Альфа-банка и Universal Bank? :wink:


octopus,
1) зайти на сайти банків / подзвонити в банк
2) отримати інфу про тарифи
3) сформувати їх у таблицю ворда чи екселя.

На все про все - 15-20 хвилин Вашого часу :lol: .
"Вперед за орденами (рос.)" :roll:
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 12:12

Разумеется, я скачал и посмотрел ... :lol: Возможно пожелание нужно было сформулировать не так нагло: "Интересны впечатления человека, пользовавшего Интернет-банкинги от обоих банков". :wink:

Прочитать рекламу (тарифы, брачное объявление) - это одно, а "потискать" самому - совсем другое ...
octopus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3622
З нами з: 16.10.08
Подякував: 97 раз.
Подякували: 137 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 бер, 2010 12:32

octopus написав:Разумеется, я скачал и посмотрел ... :lol: Возможно пожелание нужно было сформулировать не так нагло: "Интересны впечатления человека, пользовавшего Интернет-банкинги от обоих банков". :wink:

Прочитать рекламу (тарифы, брачное объявление) - это одно, а "потискать" самому - совсем другое ...


ааааа ...
Тепер зрозуміло, я то спочатку звучало дійсно "наглувато" трішки :lol:
Власне я юзаю ОТПдірект (із назви зрозуміло, що ОТП) - враження свої описав - те що треба!

Згодьтеся, що обслуговуватися лише в одному банку у нас в країні - рідкість, тому підшукую якусь міні-альтернативку.
Але у будь-якій системі інтернет-банкінгу - головне безпека, оскільки він дає тобі як правило повний доступ до усіх твоїх рахунків із грошима у тому банку.
Отримувати смс із кодами або носити їх написаними на листочку, або просто придумувати самостійно для того щоб "зайти" до послуги - легка здобич для людей, які люблять поживитися легкими грошима.
Не так ті гроші легко заробляти, а спустити "по дурниці" - можна за кілька хвилин.
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Пон 22 бер, 2010 20:19

Optimus_ - отпшный клерк который пиарит инет-банкинг (с), палишься что ты сотрудник. Можешь как сотрудник ОТп отвечать на вопросы клиентов но не спамить тут всё. Тем более молодой еще.

У отп далеко не самый крутой инет-банкинг, много дыр и глюков. Не раз уже обращался в поддержку по поводу зависаний на полдня. Тот же укрэксим лучше.
Довгорукий
 
 
Повідомлення Додано: Вів 23 бер, 2010 13:01

Довгорукий написав:Optimus_ - отпшный клерк который пиарит инет-банкинг (с), палишься что ты сотрудник. Можешь как сотрудник ОТп отвечать на вопросы клиентов но не спамить тут всё. Тем более молодой еще.

У отп далеко не самый крутой инет-банкинг, много дыр и глюков. Не раз уже обращался в поддержку по поводу зависаний на полдня. Тот же укрэксим лучше.


:arrow:
Додано: Вт 23 Бер, 2010 11:10
http://forum.finance.ua/topic458.html?start=1485

сенкс)
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 бер, 2010 12:16

Пока про Портмоне и ОТП Директ ниче не скажу - никак не подключусь - времени нет. :)))) Отчет обязательно предоставлю. Еще есть шанс потестить Пумб :))))

Что касается Альфа-банка, то я числюсь их клиентом, присылали мне предложение подключиться, но после того как у меня в их кассе глючила их же карточка (я деньги снимала в итоге 3дней, по 3часа в день), меня как-то в Альфу не тянет....
Раньше я пользовалась "МайАльфа" - там можно было только счета проверить и вопросы о наболевшем задать.

Тракторист, как можно пользоваться услугой пол года, когда услуга появилась только в конце ноября???? Абонплата - 9,9 грн - это не так и много. Оплатить Укртелеком, Волю и Свет - 3 квитанции. По 3 грн. у меня частный ЖЭК - значит 5 грн. Альфа получается явно дороже.

У меня депо в Пумбе висит - они так рьяно рекламировали свой новый интернет-банкинг, но что-то пока не работает оно....
soho
Аватар користувача
 
Повідомлень: 71
З нами з: 06.10.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 бер, 2010 14:02

http://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=611303#611303

Коммент darina28
про ОТП Директ

вроде не похожа на банковского клерка :roll:
soho
Аватар користувача
 
Повідомлень: 71
З нами з: 06.10.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 бер, 2010 19:01

soho написав:http://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=611303#611303

Коммент darina28
про ОТП Директ

вроде не похожа на банковского клерка :roll:

К банковским клеркам никакого отношения не имею, но как и все пользуюсь услугами многих банков, без этого никак :)
darina28
 
 
  #<1 ... 45678 ... 36>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 8086
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 січ, 2024 15:36
M-A-X
0 4569
Переглянути останнє повідомлення
Пон 05 вер, 2022 14:29
Tyler
88 45070
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 бер, 2021 21:29
sinxro
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама