Интернет-банк для физлиц

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 34567 ... 36>
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 11:08

yarg, forexua.com, sevs, большое спасибо за ответы!
Подключусь к ОТП.
Я недавно для себя "Америку" открыла - portmone.com - достаточно иметь платежную карту любого банка и можно пользоваться услугами. Система предназначена для разнообразнейших платежей. Собираюсь зарегиться.

протестирую и то, и то - напишу отчет, если кому будет интересно
soho
Аватар користувача
 
Повідомлень: 71
З нами з: 06.10.09
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 11:54

soho написав:yarg, forexua.com, sevs, большое спасибо за ответы!
Подключусь к ОТП.
Я недавно для себя "Америку" открыла - portmone.com - достаточно иметь платежную карту любого банка и можно пользоваться услугами. Система предназначена для разнообразнейших платежей. Собираюсь зарегиться.

протестирую и то, и то - напишу отчет, если кому будет интересно


Безусловно интересно. Будем ждать отчета! :D
forexua.com
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2038
З нами з: 03.03.10
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 11:58

yarg написав:
soho написав:Я уже больше года ищу замену ИНГ хоумбанкинг. Нужно нечно подобное по функционалу (открытие счетов, пополнение-снятие депозитов, управление овердрафтом, внешне платежи - куммуналка, оплата кредитов в других банках, переводы на другие карты).

Приватом принципиально пользоваться не хочу.
Думала в Пумбе подключиться, но уже как 2 месяца банк откладывает открытие на "несколько дней".

sevs, уже пользуетесь интернет-банкингом Альфабанка?

Товарищ рекомендует ОТП, говорил даже, что сотрудники ИНГ сейчас там обслуживаются. Но сам он не пользуется интернет-банкингом.
Здесь есть пользователи системы ОТП? Какие впечатления? Как работает?
Может кто может сравнить с другими системами? Нужны рекомендации практиков

Спасибо!


Я пользуюсь.
оплачиваю по Украине всякую мелочь (комунал, телефон, интернет), выводил деньги на Вебмани, еще всякую ерунду платил. Есль возможность платить валюту за границу (небольшие суммы - оплата товаров или услуг - книжки, диски, программы и пр.)
Проблем не видел (иногда немного притормаживает).Есть возможность перекидывать деньги с и на карточку, перекидывать деньги с карточки на пару-тройку дней на сберегательный счет.


Аналогічно!
Оплачую за комунальні послуги та інтернет, стояти у чергах Ощадбанку - уже набридло. Інколи не встигаєш забігти у робочий час. А так - кілька клавіш натиснув і місяць живи спокійно :roll: .
+ переказую кошти частенько батькам із Києва до іншого регіону.
Дійсно інколи буває приторможує ... але це ж техніка).

В цілому, як на мене ... кульна штука :lol: .
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 12:50

tobias написав:Вводити давно пора, але не всі мають для цього потрібні ресурси і людські і фінансові.


Не варто забувати ... інтернет банкінг - це в першу чергу ІТ технології ... не кожен банк має нормальне програмне забезпечення щоб створити ось "таку штуку" :lol: !!
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 13:17

Optimus_ написав:кульна штука :lol: .
Это в рамках Сберегательного счета со свободным снятием и пополнением «Удобные деньги+» ? Карту при этом открывать не обязательно?
octopus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3622
З нами з: 16.10.08
Подякував: 97 раз.
Подякували: 137 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 13:50

soho написав:yarg, forexua.com, sevs, большое спасибо за ответы!
Подключусь к ОТП.
Я недавно для себя "Америку" открыла - portmone.com - достаточно иметь платежную карту любого банка и можно пользоваться услугами. Система предназначена для разнообразнейших платежей. Собираюсь зарегиться.

протестирую и то, и то - напишу отчет, если кому будет интересно


Я пользовался сервисом PORTMONE в течении 2-х лет, но год назад я отключился от их сервиса после того как они подняли абонплату до 9,90 грн. в месяц, а так как платежи я совершаю не каждый месяц, то не захотел платить лишнего. Кроме того год назад меня не устраивало на PORTMONE то, что невозможно сделать оплату по произвольным реквизитам (возможно, что сейчас такая функция появилась). Сейчас я использую интернет-банкинг АЛЬФА-БАНКА, где есть функция оплаты по произвольным реквизитам. Абонентной платы нет, а при оплате счетов ЖЭКов, Укртелекома, кабельного телевидения и интернета ВОЛЯ - комиссия 3 грн. за один платёж; при оплате по свободным реквизитам - 5 грн. при сумме платежа до 2500 грн. и 20 грн. при оплате большей суммы. Сервисом пользуюсь уже полгода и пока доволен.
Тракторист
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5392
З нами з: 06.08.08
Подякував: 298 раз.
Подякували: 860 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 14:08

olegua написав:Спасибо за ответы. Альфа банк отпадает - там только просмотр счетов через интернет - об отправке платежей нету и речи. насчет Универсала - благодарю - буду вникать


С ноября 2009 года сервис АЛЬФА-БАНКа стал полнофункциональным http://www.alfabank.com.ua/retail/credi ... ank/?b_bnr
Востаннє редагувалось Тракторист в Вів 16 бер, 2010 15:48, всього редагувалось 1 раз.
Тракторист
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5392
З нами з: 06.08.08
Подякував: 298 раз.
Подякували: 860 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 14:15

octopus написав:
Optimus_ написав:кульна штука :lol: .
Это в рамках Сберегательного счета со свободным снятием и пополнением «Удобные деньги+» ? Карту при этом открывать не обязательно?


:arrow:
я переказую із ощадного вкладу на поточний рахунок у день, в який потрібна сума - і потім з поточного, або оплачую платежі або здійснюю переказ.

1) і % по вкладу покривають інфляцію (надіюся що Україна не вийде за рамки 14% у гривні);
2) в будь-який момент (робочий день) можна переказати із ошадного на поточний рахункок хоч усю суму і потім її "перегнати куди інде".
це усе не потребує візиту - камп з інтернетом або поздвонити по мобільному і зробити запит на переказ ...

octopus, якщо уже Вам треба отримати гроші готівкою, то тут треба або карту для банкомату ну або йти до відділення ... ось ... а так у мене немає картки :wink:
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 14:25

Тракторист написав:
soho написав:yarg, forexua.com, sevs, большое спасибо за ответы!
Подключусь к ОТП.
Я недавно для себя "Америку" открыла - portmone.com - достаточно иметь платежную карту любого банка и можно пользоваться услугами. Система предназначена для разнообразнейших платежей. Собираюсь зарегиться.

протестирую и то, и то - напишу отчет, если кому будет интересно


Я пользовался сервисом PORTMONE в течении 2-х лет, но год назад я отключился от их сервиса после того как они подняли абонплату до 9,90 грн. в месяц, а так как платежи я совершаю не каждый месяц, то не захотел платить лишнего. Кроме того год назад меня не устраивало на PORTMONE то, что невозможно сделать оплату по произвольным реквизитам (возможно, что сейчас такая функция появилась). Сейчас я использую интернет-банкинг АЛЬФА-БАНКА, где есть функция оплаты по произвольным реквизитам. Абонентной платы нет, а при оплате счетов ЖЭКов, Укртелекома, кабельного телевидения и интернета ВОЛЯ - комиссия 3 грн. за один платёж; при оплате по свободным реквизитам - 5 грн. при сумме платежа до 2500 грн. и 20 грн. при оплате большей суммы. Сервисом пользуюсь уже полгода и пока доволен.


Тут є кілька нюансів.
1) у інтернет-банкінгу ОТП - Портмоне без абонплати, тобто сплачувати за комунальні і т.п. послуги можна безкоштовно (!!!);
2) інтернет-банкінг ОТП без абонплати;
3) вільні реквізити - здається 0,25%.

п.с. я телефонував у Альфу, коли обирав банк, в якому обслуговуватися, щоб запитати про їх систему - 20 хвилин очікування на лінії. марно. ось це мене "смутило" (рос.)
Optimus_
 
 
Повідомлення Додано: Вів 16 бер, 2010 14:48

Optimus_ написав:Тут є кілька нюансів.
1) у інтернет-банкінгу ОТП - Портмоне без абонплати, тобто сплачувати за комунальні і т.п. послуги можна безкоштовно (!!!);
2) інтернет-банкінг ОТП без абонплати;
3) вільні реквізити - здається 0,25%.

п.с. я телефонував у Альфу, коли обирав банк, в якому обслуговуватися, щоб запитати про їх систему - 20 хвилин очікування на лінії. марно. ось це мене "смутило" (рос.)


Уточните относительно "ОТП - Портмоне". На сайте банка я нашёл только "OTPdirekt" (100 грн. + НДС за подключение и т.д.).
Тракторист
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5392
З нами з: 06.08.08
Подякував: 298 раз.
Подякували: 860 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34567 ... 36>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 8086
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 січ, 2024 15:36
M-A-X
0 4569
Переглянути останнє повідомлення
Пон 05 вер, 2022 14:29
Tyler
88 45070
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 бер, 2021 21:29
sinxro
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама