ТАС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<123456 ... 20>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ТАС 2.9 5 89
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
30%
27
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
19%
17
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
10%
9
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
12%
11
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
28%
25
Всього голосів : 89
Повідомлення Додано: Пон 23 бер, 2009 11:22

нда....вижу не найти на этих форумах объективной оценки

а от таких постов рекламных вобще тошнит. Неужели менеджеры такие тупые, что не могут нормально рекламу завуалировать? Хотя бы простым языком написали, а то "№1 в Украине..." и т.д. Блин, да нормальные люди так НИКОГДА не пишут, тока рекламщики неудавшиеся.

Инструкция для тупых менеджеров, как надо писать рекламу: (пример)

"Застраховался в ТАС, вроде бы всё ок, обслуживание приятное (обслуживался там-то, по такому-то адресу), всё доступно рассказали. Настал страховой случай (дурик какой-то влетел на светофоре на ул. Прорезной) - взял счёт на ремонт, привёз в страховую, оплатили без проблем за 3 недели. Вобщем, пока доволен."
Street
 
 
Повідомлення Додано: Сер 22 кві, 2009 00:51

Из собственного опыта

Из собственного опыта!!!!!!!!!!! Выкупную сумму(смешную) не отдают, морозятся, можем провести эксперимент, позвоните в страховую от моего имени, и услышите сказку как дед............. КТО приобрёл лайф - сочувствую с возвратом денег уже вам гемор обеспечен
igor_bmw7
 
 
Повідомлення Додано: Чет 23 кві, 2009 23:02

Re: Из собственного опыта

igor_bmw7 написав:КТО приобрёл лайф - сочувствую с возвратом денег уже вам гемор обеспечен

Почему?
Может вместо этоций будем констуктивно общаться?
Что значит возврат? У вас, что уже закончился договор по Лайфу и вы не можете получить накопленные деньги?
Моему полису, например, второй год пошел. Какие у меня проблемы?
AirTC
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 тра, 2009 14:52

Re: Из собственного опыта

igor_bmw7 написав:Из собственного опыта!!!!!!!!!!! Выкупную сумму(смешную) не отдают, морозятся, можем провести эксперимент, позвоните в страховую от моего имени, и услышите сказку как дед............. КТО приобрёл лайф - сочувствую с возвратом денег уже вам гемор обеспечен


Здраствуйте! Хотел спросить детали, мне интресно как все случилось, для себя лично...
Vios
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 тра, 2009 14:54

Re: Из собственного опыта

AirTC написав:
igor_bmw7 написав:Какие у меня проблемы?

Тоже есть опредиленный вопрос, а Вы програму сами делали или через брокеров? И какую програму Вы себе зделали?
Vios
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 тра, 2009 21:38

Re: Из собственного опыта

Vios написав:Тоже есть опредиленный вопрос, а Вы програму сами делали или через брокеров?

Да, точнее через агента компании АссисТАС (ген. партнер СК ТАС)

Vios написав:И какую програму Вы себе зделали?

Основную - ТАС-Лайф с опцией - накопление до пенсионного возраста
AirTC
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2009 10:55

Дострокове припинення договору страхування життя (ТАС)

Дострокове припинення договору страхування життя (ТАС)

Ситуація наступна.

Моя мама мала необережність зв'язатися з СК ТАС. В хороші роки все було нормально - гроші платити були, а куратор (чи то як вони в тій піраміді називаються) розказував про 14-16 відсотків інвестиційного доходу, що нібито нараховуються на внески.

Зараз ситуація з грошима змінилася і як єдиний годувальник, я вирішив зробити аудит родинних активів та зобовязань. Дати відповідь на питання, яку ж суму можна зараз забрати з полісу страхування життя в СК ТАС відразу не змогли. "Пишіть заяву на обчислення викупної суми".

Ок. 23 березня подано заяву, а через два місяці (!), 18 травня мені було видано по листочку з двома цифрами на поліси матері та сестри, відповідно. Цифра страхової суми МЕНША за мінімально гарантовану страхову суму у випадку редукування (наш випадок)зазначену на полісі страхування. Викупна сума (ту, яку виплачують) менша ще на 20%. І жодної калькуляції, щоб пояснювала яким чином було отримано цю суму.

Додатково зауважено, що з цієї суми буде ще вирахувано 15% - податок з доходів фізичних осіб і ще 4% на "розрахунково-касове обслуговування та податок, сплачений Страховиком". Пропонується зазначити банківський рахунок для отримання виплати. В пакеті документів, що треба подати - оригінали полісів страхування. І все.


Якщо запит було зроблено з метою аудиту, то зараз я буду припиняти договір з наступних міркувань:

1. Я ТАС тепер не довіряю:

    1.1. Де міфічний інвестиційний дохід? Навіть страхова сума менша мінімально гарантованої, я вже не говорю про викупну.

    1.2. Відповідь на просте питання займає 2 місяці. Подібний розрахунок має тривати рівно 10 хвилин (включаючи друк мого балансу).

    1.3. Ніякої прозорості розрахунків - яким чином було отримано мою цифру?

    1.4. ЖОДНИХ документів - в мене забирають оригінал полісу, а натомість не дають навіть підтвердження, що від мого імені сплачено подохідний податок. Мені лише ОБІЦЯЮТЬ, що податок буде сплачено і ВИРАХОВУЮТЬ податок з суми, що повертають. До речі, цікавий момент з точки зору податкової.

2. Непрофесіоналізм: Консультанти дають суперечливу інформацію, не володіють багатьма питаннями - податковий момент взагалі ніхто не знає.


Тих, хто володіє інформацією (працює на конкурента чи в податковій, чи може теж припиняв достроково договір страхування), прошу допомоги з наступних питань:

    1. Жоден зі страхувальників не працював і не працює, і відповідно не отримував доходу чи мав сплачувати податки. Відповідно, податкового кредиту ніхто не отримував. Яким чином можна отримати документальне підтвердження сплати податків від ТАС, щоб повернути суму цих податків (якщо вони їх таки сплачують)? Чи зобовязані вони надавати це підтвердження сплати податків? Чи цю інформацію можна отримати, лише ініціювавши перевірку ТАС податковою?

    2. Чи може бути страхова сума бути меншою від мінімально гарантованої?

    3. Чому викупна сума менша від страхової? Звідки різниця в 20%?

    4. Що це за додатковий податок "сплачений Страховиком" в 3% (1% це "розрахунково-касове обслуговування")?

    5. Де "інвестиційний дохід"?


Про себе - прибалтійський інвестиційний банк, злиття і поглинання. За допомогу буду вдячний. Злиттям інфи не займаюся, але порад мені не шкода.

До уваги страховиків: мені, як єдиному годувальнику, насправді дуже потрібний поліс страхування життя. Хоча я дуже сумніваюся, що буду звязуватися з накопичувальним страхуванням, але принаймні ризикове мені потрібне.
Aradil
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2009 11:05

Все ли знают , что название ТАС - это в честь дочери Тигипко А...... Сергеевны ! А теперь кто-то идёт в президенты :lol:
Арамат
 
 
Повідомлення Додано: Суб 18 лип, 2009 20:24

Підходить серпень, а значить - мені пора платити черговий внесок по договору страхування життя...
Але якось стрьомно... Перед кризою моїй мамі, яка є агентом, дзвонила жінка, яка "над нею", і пропонувала перевести мамин договір страхування життя з доларів на гривні. Моя мама відповіла щось типу "Ви що, мене взагалі за ідіотку маєте?! На 20 років - тримати в гривні?" Коли грянула криза і гривня обвалилась, стало зрозуміло, як правильно мама відповіла. Хоча це і так зрозуміло.

А як там взагалі з СК "ТАС", ніхто не чув? Вона ще не розвалюється? Щось в інеті на форумах нічого знайти не можу
polly-n
 
 
Повідомлення Додано: Суб 18 лип, 2009 20:48

А як там взагалі з СК "ТАС"

отдана в жертву президентским амбициям
anti_strx
 
Повідомлень: 545
З нами з: 29.01.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 20>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама