Хто з кандидатів в президенти найбільш проукраїнський

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<12345 ... 18>
Повідомлення Додано: Вів 17 лис, 2009 21:01

В пятницу у шустера кандидат Инна Б., как ни странно, сказала ИМХО умный вещь - проголосуйте за того, кого не поднимается рука вычеркнуть.
Оба Вити, Юля и сама Инна Б. мною вычеркиваются без колебаний. далее возможны варианты.
раньше был категорично за НПЖК, сейчас засомневался, есть ли прок.
JRK
Аватар користувача
 
Повідомлень: 551
З нами з: 31.07.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 66 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 лис, 2009 21:56

Re: Зри в корень

Pupil написав:1. Что значит "честный"? Это который никогда не обманывает? Так ведь таких не существует :?
А "отвечающий за свои слова" может быть только бизнесмен (хозяин бизнеса) и ни в коем случае не чиновник (любого уровня) - ИМХО.
2. Да Вы, батенька, фантазер-идеалист...И где Вы таких видели?
3. Вы считаете, что сила одного человека сможет противостоять силе многих, да еще и закаленных в политических игрищах?
4. Хотелось бы, чтобы он не знал "всю последовательность своих действий по приходу к власти", а понимал процессы, происходящие в стране, и умел подбирать профессионалов в команду для отработки этих процессов и работать в этой команде сам.

А я думаю, что Ваши 4 критерия не менее голые, чем любые другие политические лозунги.


1. Не обещает золотые горы, заранее зная, что их не будет.
2. Это те люди, которым перед собой стыдно брать чужое или обворовывать других в честь себя-любимых. Которые еще помнят и знают, что означает слово "честь" . Слышали о таких?
3. Да, если он прирожденный лидер. (Плюс "эффект бабочки")
4.Работать с большим КПД, не понимая процессов, происходящих в стране, невозможно.

P.S. Странно, что Вы, уважаемая Pupil, еще не оспорили, что мой ник «Lenskiy».
Надеюсь, я Вас ничем не обидел. :?
Lenskiy
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 лис, 2009 22:52

Re: Давайте будем ответственными и серьезными в вопросе выбо

[quote="Lenskiy"]
А по поводу Костенко, то он мне тоже кажется адекватным и порядочным, но, я считаю, что он абсолютно не соответствует пункту 3.
/quote]

Как по мне, так 3 пункт уж больно суров :) Пока не вижу ни одного кандидата, который бы соответствовал этому пункту... Так что пока я тоже виду только Костенко (соответствует 3 из 4 обозначенных на форуме пунктам). Тем более он увлекается альпинизмом, насколько я знаю, может и попробует реализовать "пункт 3"!
Tory
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 00:35

Рассматривать, что говорят (обещают) кандидаты -- немного наивно и более соответствует уровню лохтората.
Каждый кандидат (даже тот же Противсих) представляет определенную силу в стране (для упрощения группу людей :)), интересы которой и будет проводить в будущем. Вот именно на эти интересы стоит смотреть: каковы они сейчас. Они не изменятся, разве что усилятся.

Можно сказать еще проще: запишите в левой колонке силы, стоящие за кандидатом, в правой интересы. И по ним судите, а не по программам :).
А вот силы и тем более интересы (настоящие) нужно поискать (а найдя еще и проанализировать), а не просто почитать программу :wink: .

З.Ы. Не стоит также забывать, что "невыбранные" силы никуда не денутся. И выбор кандидата вроде Костенко, аналогичен выбору нынешнему --- то есть капитан без команды и руля. Команда разбежится к более сильным и богатым, а руль отберут.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 08:29

Re: Зри в корень

Lenskiy написав:
Pupil написав:1. Что значит "честный"? Это который никогда не обманывает? Так ведь таких не существует :?
А "отвечающий за свои слова" может быть только бизнесмен (хозяин бизнеса) и ни в коем случае не чиновник (любого уровня) - ИМХО.
2. Да Вы, батенька, фантазер-идеалист...И где Вы таких видели?
3. Вы считаете, что сила одного человека сможет противостоять силе многих, да еще и закаленных в политических игрищах?
4. Хотелось бы, чтобы он не знал "всю последовательность своих действий по приходу к власти", а понимал процессы, происходящие в стране, и умел подбирать профессионалов в команду для отработки этих процессов и работать в этой команде сам.

А я думаю, что Ваши 4 критерия не менее голые, чем любые другие политические лозунги.


1. Не обещает золотые горы, заранее зная, что их не будет.
2. Это те люди, которым перед собой стыдно брать чужое или обворовывать других в честь себя-любимых. Которые еще помнят и знают, что означает слово "честь" . Слышали о таких?
3. Да, если он прирожденный лидер. (Плюс "эффект бабочки")
4.Работать с большим КПД, не понимая процессов, происходящих в стране, невозможно.

P.S. Странно, что Вы, уважаемая Pupil, еще не оспорили, что мой ник «Lenskiy».
Надеюсь, я Вас ничем не обидел. :?

Ну так и надо было писать:
1. Не дает пустых обещаний
2. Не берет чужого
3. Прирожденный лидер
4. Работает с большим КПД.

И зачем всякие цветистые выражения? Будьте проще, и люди к Вам потянутся :D

Кстати, в такой трактовке п.2 все равно спорный (использование нелицензионного ПО, просмотр фильмов с нелицензионных дисков...)

А к п.4 еще бы п.5 добавить, задающий вектор приложения силы. Только вот не знаю, как этот вектор описывать, потому что даже у двух человек (например, Вы и я) направления этого вектора не совпадают.

В этом смысле полностью согласна с высказыванием detroytred

Каждый кандидат (даже тот же Противсих) представляет определенную силу в стране (для упрощения группу людей ), интересы которой и будет проводить в будущем. Вот именно на эти интересы стоит смотреть: каковы они сейчас. Они не изменятся, разве что усилятся.

...запишите в левой колонке силы, стоящие за кандидатом, в правой интересы. И по ним судите, а не по программам .
А вот силы и тем более интересы (настоящие) нужно поискать (а найдя еще и проанализировать), а не просто почитать программу


P.S. Я уже давно поняла, что политику и все, что касается политики, можно смело сравнить с "боями без правил", где обижаться - глупо, а иногда и опасно для жизни (политической)...
Pupil
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 14:21

Бухгалтера в президенти? Либонь досить...

У діловому світі зазвичай вищі керівники, що прийшли на свої посади з посад, пов'язаних з фінансами, як правило не демонструють особливо визначних результатів. Компанії під їхнім керівництвом переважно сфокусовані на заощадженні коштів, вдалому розміщенні вільних ресурсів на фінансових ринках, а інвестуванню у основні види діяльності приділяється менша увага.

Як ми знаємо, наш президент і один з перспективних кандидатів на посаду президента –Арсеній Яценюк – обидва професійно гартувався у фінансовій сфері.

Я вбачаю певні паралелі між державним і корпоративним управлінням і пояснюю неуспіх пана Ющенка як президента частково його фінансовими освітами і досвідом. Я також застерігаю від покладання надій на іншого фінансиста – пана Яценюка. Не слід забувати, що завдання фінансистів – обслуговувати грошові потоки, які хтось інший генерує. У пароплавстві може працювати талановитий фінансовий менеджер, але чи варто йому довіряти капітанський місток?

У інтернетній версії провідного американського часопису "Форбс" оприлюднено статтю Клауса Нила (Klaus Kneale) "Потрібен новий керівник? Шукайте за межами компанії", де наводяться результати дослідження ефективності найвищих керівників 51 компанії з річним валовим доходом від 100 мільйонів доларів. Дослідження проводила фірма Vell Executive Search, яка спеціалізується на підборі вищих керівників для корпорацій. За основний показник ефективності бралася медіана приросту доходу фірми за три роки під керівництвом нового лідера.

У групі компаній з річним доходом від 100 мільйонів до мільярду доларів керівники з фінансовим минулим досвідом продемонстрували медіану росту доходу на рівні 43%, а їхні колеги без фінансового досвіду – 91%. Відтак статистичне підтвердження отримала проста істина, до якої легко прийти через здоровий глузд, а саме, що у господарчій діяльності до того, як рахувати та заощаджувати гроші, непогано б було спочатку їх заробити.

Фінансова освіта і досвід роботи – це не тавро на чолі політика, через яке його прізвище обов'язково потрібно викреслити з виборчого бюлетеня. Це привід задатись додатковими питаннями стосовно широти його інтелекту, гнучкості мислення, вміння працювати з союзниками і соратниками, здатності бачити далі професійної сфери.

Hiring A New CEO? Go Outside The Company

Klaus Kneale, 03.10.09,

http://www.forbes.com/2009/03/10/ceo-su ... study.html

http://kerbasi.livejournal.com/8663.html
Lenskiy
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 16:25

wap написав:
_Олеся_ написав:Хотілося б бачити президентом людину, яка реально дивиться на теперішню ситуацію в країні, яка не буде обіцяти чогось неможливого.
Вивчаю передвиборчі програми кандидатів, поки з усіх переглянутик мені сподобалась програма Юрія Костенка.


обещать - не значит жениться!

они ВСЕ красиво говорят и обещат золотые горы молочные берега и небо в алмазах ... вот только НИ КТО НИ ЧЕГО НЕ СДЕЛАЛ даже будучи при власти .... и Костенко в том числе ...

Судите не по словам, а по действиям ...


З.Ы. А по их действиям - ВСЕХ к стенке за измену Родине ставить надо ... :x

Не ошибитесь с выбором. :wink:


Так в дечому ви маєте рацію, але на носу вибори, і вибір ми свій робимо по передвиборній програмі ( для цього вони і пишуться). Тобто більш за все мені подобаеться програма Костенка, та й його гасло "Роби українське, купуй українське, захищай украінське-бо це твоє" в порівнянні з іншими - коротке та ясне. Це моя суб'єктивна думка.
А стосовно того, що треба судити по тому що вони зробили.. якщо влада така погана, чому ж ми їх вибираємо повторно?
_Олеся_
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 16:36

треба відповісти на два питання:
Чи підтримає основна маса людей люстрацію радянських чиновників і службовців?
Скільки кандидатів внесло пункт про люстрацію до передвиборної програми?
З них і вибирати, якщо кортить змін в країні.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 17:02

_Олеся_ написав:Так в дечому ви маєте рацію, але на носу вибори, і вибір ми свій робимо по передвиборній програмі ( для цього вони і пишуться). Тобто більш за все мені подобаеться програма Костенка, та й його гасло "Роби українське, купуй українське, захищай украінське-бо це твоє" в порівнянні з іншими - коротке та ясне. Це моя суб'єктивна думка.
А стосовно того, що треба судити по тому що вони зробили.. якщо влада така погана, чому ж ми їх вибираємо повторно?


Вы покопайтесь в нете и посмотрите производства какой страны костюм, галстук, рубашку и туфли он носит???? 100% не отечественных производителей. На часы его посмотрите - тоже не нашенские! И уж точно он не на детище автоЗАЗа ездит ...

Вот Ви посмотрите на это все и сразу же поймете реальную стоимость его лузунга ....
:wink:
wap
 
Повідомлень: 287
З нами з: 07.08.09
Подякував: 5 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 18:33

_Олеся_ написав:
wap написав:
_Олеся_ написав:Хотілося б бачити президентом людину, яка реально дивиться на теперішню ситуацію в країні, яка не буде обіцяти чогось неможливого.
Вивчаю передвиборчі програми кандидатів, поки з усіх переглянутик мені сподобалась програма Юрія Костенка.


обещать - не значит жениться!

они ВСЕ красиво говорят и обещат золотые горы молочные берега и небо в алмазах ... вот только НИ КТО НИ ЧЕГО НЕ СДЕЛАЛ даже будучи при власти .... и Костенко в том числе ...

Судите не по словам, а по действиям ...


З.Ы. А по их действиям - ВСЕХ к стенке за измену Родине ставить надо ... :x

Не ошибитесь с выбором. :wink:


Так в дечому ви маєте рацію, але на носу вибори, і вибір ми свій робимо по передвиборній програмі ( для цього вони і пишуться). Тобто більш за все мені подобаеться програма Костенка, та й його гасло "Роби українське, купуй українське, захищай украінське-бо це твоє" в порівнянні з іншими - коротке та ясне. Це моя суб'єктивна думка.
А стосовно того, що треба судити по тому що вони зробили.. якщо влада така погана, чому ж ми їх вибираємо повторно?



"Вірить безглуздий в кожнісіньке слово, а мудрий зважає на кроки свої. "(Притчі 14:15)
qazwsx321
 
 
  #<12345 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: buratinyo і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама