Що б ви зробили для спасіння економіки України. Це список

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<123
Повідомлення Додано: Сер 02 чер, 2010 21:51

4) В карманах украинского народа лежит 30-40 млрд долларов.
Скромные карманы какие-то :roll:
Pyer
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 чер, 2010 09:00

Re: Що б ви зробили для спасіння економіки України. Це списо

garagonuch написав:Що б ви зробили для спасіння економіки України .Це список того чого я б зробив перш за все:
1.Я б створив зелені зони. Що це означає-регіони,які саме більш постраждали від кризи .В них процент податку був не двадцять ,а наприклад три . Тоді б залучалися великі інвестиції,а виробництво обходилось дешевше .Це забезпечило населення роботою. Ще як я знаю закордонним інвесторам потрібно платити чи не 15 процентів інвестицій державі. Тут теж би знизив до 2 процентів. Потім створити такі зони в Криму,в Карпатах - точніше кажучи в туристичних зонах . Можливо ефект був такий же як і в Дубаях (як з невеликого бідного містечка створилось найдорожче місто світу). Просто полегшити процес оформлення такий, щоб мож було за двадцять хвилин створити власний бізнес,а не так що потрібно два тижні бігати за дозволами.
2.У нас в Україні я к відомо є великі проблеми з газом . Адже 90 процентів споживчого газа є російський(взагалі Україна споживає десь 45 мільярдів кубів газу в рік), а чи знаєте ви,що природні запаси газу в України дорівнюють 4,5 трільярдів кубів газу. Цього б хватало нам на 100 років , хоча світовий запас газу хватає для світу тільки на 35-40-років. І от навіщо нам платити 4 мільярди доларів щорічно ,якщо б краще передплатити і вкласти в власні нафтодобувні станції , але ці станції мають бути державними , а дохід від них мав йти на будівництво енергобновляємих об’єктів (наприклад строїти завод ,який би з різних продуктів життєдіяльності людини в процесі їх розкладання утворювався газ ).І ціна цього газу дорівнювала 100 долларів за 1000м3 .Це ж знову зменшило б витрати в промисловості.
3.У нас великий потенціал у транспортний сфері ,тому що маємо гарне місце положення . Адже зі сходу дешева Азія ,а з заходу дорога Європа .Пояснюю: іде дешевий товар з тієї ж Азії в Європу,товар іде через море, потім вигружається в порту. В європейських портах дорого вигружатися, само дешевше вигружатися в Чорному морі .В українських портах не вигружаються,бо беруть13 процентів налога що є досі високим .А вигружаються в Румунії в яких процент налога нижчий що й привлічує їх . От якби в нас знизити цей податок вдвічі або втричі , то наші порти приймали вдесятеро більше. Ще як я знаю кораблі, які возять вантажі вони плавають за прапорами країн в яких 2 процентовий налог на перевезення, в нас же беруть десять процентів і кораблі з нашими прапорами плавають мало,от якби в нас цей процент зменшити аж до одного, то кораблів які плавають з нашими прапорами можу поспоритись збільшились в 50 разів. Потім зробити якісні дороги і зробити них автобами, так майже всіх розвинених країнах .І дороги завжди були в гарному состоянії. Це б збільшило транзит в декілька разів і принесло дохід державі 20-30 мільярдів долларів .
4.Масова кредитація бізнесу (чи не найголовніший чинник підняття економіки). Особливо у важку промисловість , банківську справу, малий і середній бізнес,і в аграрний сектор. Головне не брати кредити з за кордону, а пійти як Білорусія,тому що ми попадаємо під залежність тої держави, яка дає кредит з якої практично не можливо вийти. Давати кредит тільки в національній валюті . Це б страхувало позицію гривня і не було б такої інфляції в яку вляпалась уся Україна.
5. І чи не найболючіша тема це наука. Бо українські вчені чи не найрозумніші в світі. Якби б в наших вчених вкладували стільки грошей як за кордоном,то ми б уже були на Марсі,винайшли ліки від Віл і онкологічних хвороб(хоча ні,наші вчені вже придумали як виліковувати рак та треба тільки гроші на розробку) і ще багато іншого. А так якісь американці купують проект, а потім заробляють на цьому великі гроші. Коротше кажучи треба:100 процентово фінансувати науку. І вона в нас буде швидко розвиватися. Ми б за 10-20 років перегнали ще й Японію.
6.Армія в Україні на даний момент в чи не найгіршому положенню,хоча воєнних заводів нас багато. Мені от що цікаво навіщо купувати державі танки за 5 мільйонів гривнів, якщо ж заводи як я знаю є державними. Чи вони вкладують в саме виробництво стільки грошей,не знаю, але мож було виробляти їх і впихувати в Африку,яка дуже любить нашу техніку ,а двадцятий процент цієї техніки йшов би в українську армію як налог. Ну, а професійна армія це досить перспективно.
Ну це і все,хоча міг ще багато писати ,але вже набридло. До речі,якщо вам сподобалось ця статья можу писати під заказ . Ваші пропозиції пишіть на ******mail.ru.


Вот собрались на финансовом сайте професора пунктуации и орфографии. В суть дела смотреть надо:
Давайте по економике (вся критика не со зла,а для того чтобы когда вы вырастите не наделали кучи ошибок, или как минимум просто умели думать в отличии от большинства на этом сайте) ну и просто добавить что-то ползеное как по мне.:
1. Уважаемый а какие регионы больше всего пострадали? И каким образом то будет вычисляться? И даже если это как то вычислиться это простое создание налогового рая будет простым отмыванием денег для предприятий других регионов. (Все просто делаеться предприятие в регионе с меньшим налогом, туда же прокачиваються денежные потоки так что основная масса налогов остаеться там (прибыль, ПДВ). О чем я говорю? Все просто - вы усложнили систему ничего этим не добившись кроме роста корупции (выбор регионов, предприятий и так далее что "больше всего пострадали" и уменьшения поступлений в бюджет (уменьшение налогов к этому ведет), и мало того практически не стимулировали економику (практика создание временных налогов раев показывает что инвестор идет туда где стабильно низкие налоги, а временность (так как причина я так понимаю послекризисная 0 то есть временная), лиш создает механизм для махинаций.
Дальше про Карпаты. Тут вы правы частично. Но сравнение с Дубаями неуместо. Дубаи стали тур. меккой потому что у них были инвстиции в дело, а деньги пришли из нефтедолларов. У нас же денег у инвесторов нет отечественых на такие долгосрочные проекты (опять же туристический бизнес это долгосрочное вкладывание денег). Есть 2 причины. Во первых деньги в Украине очень дороги - тур. бизнес не дает такой рентабельности чтобы стать выгодным для вложения средств. Во вторых - долгосрочность опять же требует стабильности как в политике так и в налоовой сфере. Создание налоговых зон такой стабильности не дает.
О создание собственого бизнеса. Да че тут спорить - уменьшение бюрократии как по мне главная задача государства на даный момент.
2. Дело в том что покупая газ в Росии по 100 дол. и продавая свой газ по 400 дол. за границу довольно таки неплохой бизнес ;) Он только за Тимошенко не получался и за Ющенко, так как цена рос. газа была побольше. Кроме того создание государственых предприятий это уже провал заведомый - пока газ дойдет до нас вокруг него накрадут столько что дешевле купить руский газ. Это собственно проблема государственой машины. Если мы хотим иметь ефективный бизнес - он должен быть приватным. Гос. бизнес - это не бизнес, а дойная корова для всех кто у власти. При чем очень реко это зависит от власти. (имею в виду что так во всех странах - гос предприятия показывают значительно меньше ефективность).
3. Уменьшение налогов верно. Про дороги....Кто ж их делать то будет эти автобаны? Тут есть один лиш выход - дать Немцам строить автобан и при чем эту дорогу и отдать им в експлуатацию чтобы они деньги собирали сами же. То есть автобамы у нас получатсья исключительно если государство убрать оттуда на все 100%. При чем вместе с ГАИ тоже. Чтобы вьезд ГАИ на тереторию Автобама был запрещен. А то какая фура все равно пойдет через Украину если пока даедет с нее 100 раз штраф возьмут? (шутка)
4. Все красиво, а в реальности? Ну чтобы дать деньги в кредит надо их сначала где то взять? А где их взять если брать опять же только у себя? То есть выход при таких условиях только инфляция. Но вы предлагаете ее убрать - то есть получаем нерешеную задачу економики.
5. Знову таки де гроші взяти на це? Та й я поставив під сумнів професіоналізм наших вчених. Оскільки наші НІІ вже алес капут практично всі. То вчених варто шукати лише у ВУЗах. І хто ж там викладає? Є старі професори які вже давно нічного нового не дають, правда мають занння. І молодь яка насправді вже в предметі що викладає не орієнтується, а посто собі викладають по підпручниках. Тобто окрім фінансів на науку які невідомо де взяти, я щє ставлю під сумнів видатні досягнення нашої науки і її потенціал на сьогоднішній день.
6. ДЛя професійної армії потрібні кошти. Де їх взяти? Україна займає зараз 12 місце по експорту зброї в світі. Так що не все так там погано. А на більше потрібні кошти. де їх взяти?
vmlevchuk
 
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 5750
Переглянути останнє повідомлення
Суб 05 лют, 2022 14:06
vt313
5 45547
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 04 лют, 2022 22:47
Bobua
91 30801
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 лис, 2018 10:21
lejko_vit
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама