Брокбізнес

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 12131415>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Брокбізнес 2.8 5 32
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
41%
13
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
6%
2
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
16%
5
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
6%
2
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
31%
10
Всього голосів : 32
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2012 15:03

  Andres написав:Действительно устаревшие, не знал. Ну эта новость вселяет оптимизм, значит быть все таки заработает европротокол!

Я Вам больше скажу: сразу после новогодних праздников Брокбизнесом был урегулирован первый случай ДТП по европротоколу в Харькове. Было выплачено возмещение около 6 тыс. грн.
SergioSe
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2012 23:33

Re: Брокбізнес

просто пьеса по ролям) почему бы сразу не излагать всю инфу одному человеку? :lol:
хорошо сотрудники СК работают )
даже забыли о легенде на форуме и фамильярно на ТЫ друг к другу :lol:
Востаннє редагувалось NoName CK в Суб 21 січ, 2012 14:41, всього редагувалось 2 разів.
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 січ, 2012 12:48

Ну и погодка … в понедельник стукнулся задницей своего Фокуса в соседний Ланос, хрен его знает в чем проблема, то ли в нечищеной дороге, то ли резину надо другую ставить… Вызов и общение с комиссаром Брокбизнеса (застрахован у них по КАСКО) занял у меня около полутора часов, хотя думал пол дня потрачу. Сейчас собираю нужные документы, надеюсь, все будет нормально.
Derjavin
 
Повідомлень: 20
З нами з: 20.01.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 січ, 2012 16:08

Derjavin
Сочувствую. Судя по комментарию обошлось без серьезных последствий. Не переживай, машина отремонтируется, главное что кости целы.
Karotin
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 січ, 2012 18:17

Derjavin
Держись. Я вот тоже на днях чуть не влетел. Благо на обочину съехал. Собирай побыстрей документы, да в ремонт.
Andres
 
 
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2013 00:53

Компанія працює зразково у Львові! Тому можу сміло рекомендувати тим, хто шукає оптимальний варіант - тим, хто не переплачуючи лишніх грошей зможе отримати ЯКІСНИЙ страховий продукт!
samvexler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 189
З нами з: 26.08.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2013 01:27

Re: Брокбізнес

Давно они во Львове работают?
lunar
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:28

lunar Перша філія з 2006 року, а Друга з 2008 року. Успішно і зразково виконують взяті на себе зобовязання.
samvexler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 189
З нами з: 26.08.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:40

Тест

31.05
Bepa
 
 
Повідомлення Додано: Пон 16 жов, 2017 18:49

НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ

Категорично НЕ РАДЖУ БРОКБИЗНЕС !!!
З 2015 року ніяк не може виплатити страховку по ДТП. Мав справи з багатьма страховими і про кожну памятаю. Найяскравіші це: "Перша украінська" виплачувати кошти по страховому випадку не дуже спішить, але виплачує в терміни. "Уніка" виплатила мені швидко - десь до трьох тижнів. Найшвидше мені виплатила страхова компанія "ТАС". З моменту ДТП до виплати було 12 днів- це супер! Страхова "ТАС" мене дуже здивовала! А от в страхову "БРОКБІЗНЕС" скільки не дзвони: то там пан Андрій кудись вийшов, то у відпуску, то десь на огляді, то на обіді, то знов ше десь. Залишіть номер і він Вам зателефонує. Ага, вже. Скільки не лишав - ніхто нікуди не телефонує. Запитують, а потім один на другого переключають, 1000 маніпуляцій, ТОЛКУ НОЛЬ. Кароче, нікому Ви там не потрібні. Тільки один вигляд суперроботи. БРОКБІЗНЕС - ЦЕ ЄДИНИЙ ГЕМОРОЙ ЗА 15 РОКІВ. Заповнив лист з інформацією куди мають надійти мені кошти і чекаю виплати по сьогоднішній день.
НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ТАМ, БУДЬ-ЛАСКА!!! У випадку ДТП буде мінінгіт з виплатами для постраждалої сторони.
sir_chumak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 16.10.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 12131415>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама