Ощадбанк (2005 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 15611562156315641565 ... 1858>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Ощадбанк (2005 - 2021) 2.4 5 508
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
30%
154
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
27%
138
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
21%
107
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
13%
64
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
9%
45
Всього голосів : 508
Повідомлення Додано: Пон 21 жов, 2019 23:58

Re: Ощадбанк

  Sain_повернувся написав:так і не забрав долари...
чи так і не віддають?
Комусь вони потрібніше
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 00:26

Re: Ощадбанк

  Sain_повернувся написав:100% Закінчилось 3-х річне депо під 6.75 в доларах. Ні хто не зателефонував. Набрав гарячу лінію замовити долари. Через 2 дні прихожу - доларів нема, лише 1,5к... Менеджер покликала касира і начальницю вмовляти що б я не забирав. Кажу - хочу облігації доларові купити, тому вибачайте - але знімаю, замовив повторно. Пройшло вже пару тижнів, так і не забрав долари...

Постановлением правления НБУ от 03 декабря 2003 года № 516, исполняющим обязанности председателя которого был тогда однокурсник господина Пышного, а именно господин Яценюк, было утверждено Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1256-03

В пункте 3.3 этого Положения содержатся такие нормы права:

"У разі невиконання (неналежного виконання) банком вимоги вкладника про повернення вкладу (депозиту) або його частини (документ на переказ/заява про повернення коштів тощо) (далі - вимога) банк зобов'язаний:

прийняти вимогу шляхом проставлення на ній:
дати отримання,
підпису уповноваженої особи,
відбитка штампа банку
та видачі вкладнику письмового повідомлення про невиконання (неналежне виконання) цієї вимоги із зазначенням причини, дати взяття вимоги на облік, дати видачі повідомлення, прізвища, ім'я та по батькові уповноважених осіб банку;

взяти вимогу на облік за відповідним позабалансовим рахунком.

Банк зобов'язаний виконати вимогу відповідно до умов договору банківського вкладу. Після виконання вимоги банк списує вимогу з відповідного позабалансового рахунку".

Поэтому советую Вам, ссылаясь на пункт 3.3 этого Положения, составить в произвольной форме требование к банку в двух экземплярах (один с отметкой себе) о возврате вклада, в котором указать весь алгоритм действий банка по пункту 3.3, в том числе, акцентируя особенное внимание на выдаче Вам письменного уведомления о ненадлежащем исполнении Вашего требования с указанием причины и о взятии этого требования на учет по внебалансовому счету.

Я думаю, что они быстрей будут шевелиться, если Ваши доллары будут висеть у них на внебалансовом счете.
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 01:48

  Igneus написав:Поэтому советую Вам, ссылаясь на пункт 3.3 этого Положения, составить в произвольной форме требование к банку в двух экземплярах (один с отметкой себе) о возврате вклада, в котором указать весь алгоритм действий банка по пункту 3.3, в том числе, акцентируя особенное внимание на выдаче Вам письменного уведомления о ненадлежащем исполнении Вашего требования с указанием причины и о взятии этого требования на учет по внебалансовому счету.

Я думаю, что они быстрей будут шевелиться, если Ваши доллары будут висеть у них на внебалансовом счете.

Це все добре у теорії, але досвід форумчан показує (особливо у більш "голодні часи"), що відділення кістками ляже, але таку заяву не прийме (і не лише у Ощаді). Тут сотні сторінок списані історіями про: відмови реєстрації по формі; виклики поліції до відділень, щоб засвідчити факт відмови прийняти звернення; як поліція не приїжджала; як вони відмовлялися складати протокол; як начальники відділень відмовлялися приймати звернення навіть у присутності поліції; як охорона виштовхувала з відділень клієнтів, що намагалися зареєструвати заяву. Тобто, часом такі заяви діють, але часто скочуються у повний неадекват. Можливо щось порадите у якості плану Б? Слати з описом вкладення на адресу РУ, ГО, НБУ, Квартал 95?
klug
 
Повідомлень: 8442
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 06:06

  klug написав:
  Igneus написав:Поэтому советую Вам, ссылаясь на пункт 3.3 этого Положения, составить в произвольной форме требование к банку в двух экземплярах (один с отметкой себе) о возврате вклада, в котором указать весь алгоритм действий банка по пункту 3.3, в том числе, акцентируя особенное внимание на выдаче Вам письменного уведомления о ненадлежащем исполнении Вашего требования с указанием причины и о взятии этого требования на учет по внебалансовому счету.

Я думаю, что они быстрей будут шевелиться, если Ваши доллары будут висеть у них на внебалансовом счете.

Це все добре у теорії, але досвід форумчан показує (особливо у більш "голодні часи"), що відділення кістками ляже, але таку заяву не прийме (і не лише у Ощаді). Тут сотні сторінок списані історіями про: відмови реєстрації по формі; виклики поліції до відділень, щоб засвідчити факт відмови прийняти звернення; як поліція не приїжджала; як вони відмовлялися складати протокол; як начальники відділень відмовлялися приймати звернення навіть у присутності поліції; як охорона виштовхувала з відділень клієнтів, що намагалися зареєструвати заяву. Тобто, часом такі заяви діють, але часто скочуються у повний неадекват. Можливо щось порадите у якості плану Б? Слати з описом вкладення на адресу РУ, ГО, НБУ, Квартал 95?

Как и все Клиенты+ это ходить в банк как на работу,если цель наличная валюта.
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16525
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 909 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 16:41

Re: Ощадбанк

Какой-то ужас читаю, явно преувеличено, если бы ощад массово не выдавал бы вклады, вся страна бы гремела, отделения бы бились и сжигались, сотрудников бы насиловали. У меня за три года, ни раз такого не было, забираю и вношу много. Никого не бил, не сжигал и не насиловал, пока...
vadymbanker
 
Повідомлень: 881
З нами з: 05.06.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 17:52

Re: Ощадбанк

  Sain_повернувся написав:Пройшло вже пару тижнів, так і не забрав долари...

за вівторок щось зрушилось?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 19:12

Re: Ощадбанк

  vadymbanker написав:сотрудников бы насиловали.

краще сотрудніц :)
greenozon
 
Повідомлень: 16175
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 19:17

Re: Ощадбанк

greenozon написав:
  vadymbanker написав:сотрудников бы насиловали.

краще сотрудніц :)
Шутки и сарказм в сторону, конечно же никого лучше не насиловать.
Банк все платит вовремя, нал выдается безлимитно, проводки улетают за час-два. Кредиты потихоньку Банк выдает, мк людям с приличным кред лимитом открывает.
vadymbanker
 
Повідомлень: 881
З нами з: 05.06.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 19:20

  vadymbanker написав:
greenozon написав:
  vadymbanker написав:сотрудников бы насиловали.

краще сотрудніц :)
Шутки и сарказм в сторону, конечно же никого лучше не насиловать.
Банк все платит вовремя, нал выдается безлимитно, проводки улетают за час-два. Кредиты потихоньку Банк выдает, мк людям с приличным кред лимитом открывает.

Але є на місцях вредітєлі, які ганьблять репутацію Мого банку.
Немає на них товариша Йосипа Вісаріоновича.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 19:57

  Квесторе_поверніться написав:
  vadymbanker написав:Банк все платит вовремя, нал выдается безлимитно, проводки улетают за час-два. Кредиты потихоньку Банк выдает, мк людям с приличным кред лимитом открывает.

Але є на місцях вредітєлі, які ганьблять репутацію Мого банку.
Немає на них товариша Йосипа Вісаріоновича.

Правильно, Квесторе! До речі, одне з цих місць знаходиться навіть при Головному управлінні по місту Києву і Київській області на вулиці Володимирська, 27 в місті Києві, а саме ТВБВ № 10026/0533. Не розумію, чому vadymbanker вважає, що цей банк платить вчасно, якщо я отримував вклад протягом тижня. На жаль, товарища Йосипа Вісаріоновича я їм не зможу гарантувати, але на заміну запропоную, в тому числі, пана Ліноса-Александера Сісіліаноса наостанок :wink: Він є гарною кандидатурою, бо на підставі його рішень держава має розрахуватися в євро по курсу, але потім вона отримує право регресу до місцевих "вредітєлів" :wink:
Igneus
 
Заблокований
Повідомлень: 1417
З нами з: 29.08.18
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 693 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 15611562156315641565 ... 1858>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6597647
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14836271
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4540759
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама