Ощадбанк (2005 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 17041705170617071708 ... 1858>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Ощадбанк (2005 - 2021) 2.4 5 508
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
30%
154
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
27%
138
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
21%
107
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
13%
64
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
9%
45
Всього голосів : 508
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 18:02

Ощадбанк

Квесторе_поверніться написав:
  Sungsam написав:1.1.3 Ввели плату за обслуговування карти, якщо «загальна сума безготівкових розрахунків не перевищує розмір суми, зазначений в тарифах». Залежить від типу карти та тарифу обслуговування, значення ліміту можна дізнатися тільки через підтримку або у відділенні

Ну а тут вже є якась конкретика?
Пункт 1.2, Мiй Рахунок - не встановлюється


https://www.oschadbank.ua/sites/default ... D1%82.xlsx
vadymbanker
 
Повідомлень: 884
З нами з: 05.06.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 18:26

vadymbanker дивіться як дивно виходить - ви написали те що не відповідає дійсності, а саме:
  vadymbanker написав:так-как снятие до ₴10000 в месяц в любом банкомате без комиссии, сегодня как раз очень пригодилась услуга, а так же полностью бесплатный входной безнал и два снятия в месяц этого же безнала без комиссии считаю такого тарифа нет ни в одном банке Украины

Я привів вам приклад того що аналогічні умови (і навіть уже кращі) є як мінімум в одному банку України.
Замість того щоб визнати, що ви написали "дурню", ви пишете що я щось там порівняв. Я абсолютно впевнено вам заявляю - я нічого не порівнював - я привів вам доказ недостовірності вашого твердження. Крапка. І від того визнаєте ви, що були неправі чи ні - від цього ваше твердження не перестане бути хибним.
P.S. Якби хотів я звісно міг би порівняти Альфу та ощАД, але повірте, при усій розгалуженості мережі, порівняння було б не на користь останнього. А те що ви на форумі "топите" за ощАД - то загальновідомо. Проте це не привід щоб принижувати інші банки, до яких ощАДу на моє суб'єктивне переконання ще рости та рости.
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 18:35

Re: Ощадбанк

  Alien написав:міг би порівняти Альфу та ощАД, але повірте, при усій розгалуженості мережі, порівняння було б не на користь останнього.

А що в Алли краще по дебетових картах ніж в Моєму банку?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 18:38

Re: Ощадбанк

Alien написав:vadymbanker дивіться як дивно виходить - ви написали те що не відповідає дійсності, а саме:
  vadymbanker написав:так-как снятие до ₴10000 в месяц в любом банкомате без комиссии, сегодня как раз очень пригодилась услуга, а так же полностью бесплатный входной безнал и два снятия в месяц этого же безнала без комиссии считаю такого тарифа нет ни в одном банке Украины

Я привів вам приклад того що аналогічні умови (і навіть уже кращі) є як мінімум в одному банку України.
Замість того щоб визнати, що ви написали "дурню", ви пишете що я щось там порівняв. Я абсолютно впевнено вам заявляю - я нічого не порівнював - я привів вам доказ недостовірності вашого твердження. Крапка. І від того визнаєте ви, що були неправі чи ні - від цього ваше твердження не перестане бути хибним.
P.S. Якби хотів я звісно міг би порівняти Альфу та ощАД, але повірте, при усій розгалуженості мережі, порівняння було б не на користь останнього. А те що ви на форумі "топите" за ощАД - то загальновідомо. Проте це не привід щоб принижувати інші банки, до яких ощАДу на моє суб'єктивне переконання ще рости та рости.
Вы пишите злостный завистливый бред с пеной во рту. Да Ощадбанк, мой любимый банк, который постоянно меняется в лучшую сторону и я его поддерживаю, я пользуюсь всеми без исключения его услугами(включая брокерские услуги для покупки овгз и депозитарные услуги для хранение овгз, не говоря уже о ячейках, премиальных картах и тд.). Альфа тоже не плох, но только для кешбека, не более, в нем отсутствует стабильность, сеть отделений, зоны 24, гибкость в индивидуальном подходе по услугам и страх в нем размещать депозиты более Фонда, да даже 0800 колл центр отсутсвует, я сравниваю, а вы нет, это ваше дело.
vadymbanker
 
Повідомлень: 884
З нами з: 05.06.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 18:43

Re: Ощадбанк

  vadymbanker написав:стабильностью банка, который одной ногой в ВА


можете подсказать куда смотреть чтобы понять этот момент?
DmitryZP
 
Повідомлень: 4496
З нами з: 04.11.11
Подякував: 19 раз.
Подякували: 813 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 18:46

  Alien написав:
  vadymbanker написав:так-как снятие до ₴10000 в месяц в любом банкомате без комиссии, сегодня как раз очень пригодилась услуга, а так же полностью бесплатный входной безнал и два снятия в месяц этого же безнала без комиссии считаю такого тарифа нет ни в одном банке Украины, это очень крутые условия, поверьте.
Альфа - "старий" тариф Ультра повністю те саме. А "новий" тариф Вайт навіть ще кращий - зняття в будь-яких банкоматах - 30000 на місяць - усе інше те ж саме.
Так що не треба казати, що такого ніде нема. Є і вже давно!

У альфы это дебетный пакет, а ощад вроде предлагает и кредитные.
У пумба что-то похожее уже было, но не уверен на счёт снятия заграницей.

Пока действительно не видно других вариантов с бесплатным снятием кредитных средств заграницей. Хотя в нынешних условиях - это так себе преимущество
Которое могут прикрутить в любой момент :)
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 18:52

  vadymbanker написав:
Alien написав:vadymbanker дивіться як дивно виходить - ви написали те що не відповідає дійсності, а саме:
  vadymbanker написав:так-как снятие до ₴10000 в месяц в любом банкомате без комиссии, сегодня как раз очень пригодилась услуга, а так же полностью бесплатный входной безнал и два снятия в месяц этого же безнала без комиссии считаю такого тарифа нет ни в одном банке Украины

Я привів вам приклад того що аналогічні умови (і навіть уже кращі) є як мінімум в одному банку України.
Замість того щоб визнати, що ви написали "дурню", ви пишете що я щось там порівняв. Я абсолютно впевнено вам заявляю - я нічого не порівнював - я привів вам доказ недостовірності вашого твердження. Крапка. І від того визнаєте ви, що були неправі чи ні - від цього ваше твердження не перестане бути хибним.
P.S. Якби хотів я звісно міг би порівняти Альфу та ощАД, але повірте, при усій розгалуженості мережі, порівняння було б не на користь останнього. А те що ви на форумі "топите" за ощАД - то загальновідомо. Проте це не привід щоб принижувати інші банки, до яких ощАДу на моє суб'єктивне переконання ще рости та рости.
Вы пишите злостный завистливый бред с пеной во рту. Да Ощадбанк, мой любимый банк, который постоянно меняется в лучшую сторону и я его поддерживаю, я пользуюсь всеми без исключения его услугами(включая брокерские услуги для покупки овгз и депозитарные услуги для хранение овгз, не говоря уже о ячейках, премиальных картах и тд.). Альфа тоже не плох, но только для кешбека, не более, в нем отсутствует стабильность, сеть отделений, зоны 24, гибкость в индивидуальном подходе по услугам и страх в нем размещать депозиты более Фонда, да даже 0800 колл центр отсутсвует, я сравниваю, а вы нет, это ваше дело.

В Альфа-Банке один представитель на этом форуме чего стоит (отлично помогает решать вопросы), а у Ощада представителя тут вообще нет.
В Ощаде нет ничего выдающегося, без поддержки государства он давно бы уже умер.Нельзя так зацикливаться на Ощаде, лучше пользоваться вкусностями в разных банках. Так сложилось, что нет банка, в котором бы всё устраивало.
velvet
 
Повідомлень: 4216
З нами з: 06.03.09
Подякував: 34 раз.
Подякували: 655 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 19:15

Меня возмущает невозможность снятия за раз суммы в 70000 без комиссий ( при ежемесячной зарплате к примеру в 100000).Почему я должен ещё платить банку за снятие части своей зарплаты?
IDAN
 
Повідомлень: 284
З нами з: 01.03.17
Подякував: 20 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 19:24

  IDAN написав:Меня возмущает невозможность снятия за раз суммы в 70000 без комиссий ( при ежемесячной зарплате к примеру в 100000).Почему я должен ещё платить банку за снятие части своей зарплаты?

В касі банки 2 рази в місяць можна знімати без комісії.
Але це погіршення ...особливо для валютних рахунків.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лип, 2020 19:34

Re: Ощадбанк

  vadymbanker написав:Вы пишите злостный завистливый бред с пеной во рту. Да Ощадбанк, мой любимый банк, который постоянно меняется в лучшую сторону и я его поддерживаю, я пользуюсь всеми без исключения его услугами(включая брокерские услуги для покупки овгз и депозитарные услуги для хранение овгз, не говоря уже о ячейках, премиальных картах и тд.). Альфа тоже не плох, но только для кешбека, не более, в нем отсутствует стабильность, сеть отделений, зоны 24, гибкость в индивидуальном подходе по услугам и страх в нем размещать депозиты более Фонда, да даже 0800 колл центр отсутсвует, я сравниваю, а вы нет, это ваше дело.

А просто визнати, що ви написали нісенітницю і вас тицьнули у це носом вам теж "піна у моєму роті" не дозволяє? Порівнюйте що вам забагається, але майте сили та мужність визнавати коли пишете неправду, бо ваші потуги ухилитись від банального визнання власної неправоти виглядають просто смішно.
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 17041705170617071708 ... 1858>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6598635
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14841414
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4541932
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама