Кредитпромбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 146147148149150>
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 13:45

"Что мешает банку продать валюту не нбу а как минимум на межбанке, как максимум в розницу через отделения"

наскільки мені відомо, жодних обмежень по купівлі валюти у роздріб немає, банк її продає
V2
4
 
Повідомлень: 8270
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1361 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 14:21

Обмеження по купівлі вроздріб були, як зараз не знаю. В июне, когда курс нацбанка был 7.61, а реальный курс продажи в банках был 7.67 спрашивал в банке, нельзя ли купить несколько сотен долларов. Кассир говорит, нельзя. Говорю, а другой кассе есть? Кассир говорит, да доллары то есть, только они зарезервированы для депозитчиков.
Bob
 
Повідомлень: 424
З нами з: 13.02.07
Подякував: 11 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 14:41

asu95 написав:
в принципе согласен. но такие правила.


Але ж ці правила це не закон земного тяжіння, яких можна позбутись тільки за орбітою землі.
Ці правила - це рівень тих людей в КПБ які ці правила писали.
Gogia
Аватар користувача
 
Повідомлень: 315
З нами з: 16.02.09
Подякував: 157 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 14:51

І Н Ф О Р М А Ц І Я Д Л Я З А Ц І К А В Л Е Н И Х

Сьогодні 9 (девятий) день розгляду моєї 3 (третьої) заяви про дострокове розірвання депозитного договору в гривнях.
Відповідь відсутня.
Можливо хтось знає - підскажіть.
З якого строку відсутність відповіді на письмову третю заяву про дострокове розірвання договору слід вважати відмовою банку від дострокового розірвання договору)))
І що з цього приводу говорить присвоєний КПБ сертифікат якості ISO 9001:2000.

І ще раз нагадую.
На цій гілці обговорюється добре чи погане обслуговування у КПБ.
Тому прохання тільки конструктивні повідомлення..
Востаннє редагувалось Gogia в Сер 12 сер, 2009 15:33, всього редагувалось 1 раз.
Gogia
Аватар користувача
 
Повідомлень: 315
З нами з: 16.02.09
Подякував: 157 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 15:32

неохота перечитывать ветку--у Вас депо когда срок истекает?
randomize
 
 
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 15:37

randomize написав:неохота перечитывать ветку--у Вас депо когда срок истекает?


Якщо це питання до мене, то інформації про це раніше не було.
Відповідь - трохи менше 4 місяців.
Gogia
Аватар користувача
 
Повідомлень: 315
З нами з: 16.02.09
Подякував: 157 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 15:43

V2 написав:"Что мешает банку продать валюту не нбу а как минимум на межбанке, как максимум в розницу через отделения"

наскільки мені відомо, жодних обмежень по купівлі валюти у роздріб немає, банк її продає


І що за 10 місяців(продажа по НБУ розпочалась 2008р.) продаючи на міжбанку, готівкою і депозитами, так і не зміг подолати свою ЗАВИЩЕНУ валютну позицію?)
Gogia
Аватар користувача
 
Повідомлень: 315
З нами з: 16.02.09
Подякував: 157 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 16:37

Gogia написав:
V2 написав:"Что мешает банку продать валюту не нбу а как минимум на межбанке, как максимум в розницу через отделения"

наскільки мені відомо, жодних обмежень по купівлі валюти у роздріб немає, банк її продає


І що за 10 місяців(продажа по НБУ розпочалась 2008р.) продаючи на міжбанку, готівкою і депозитами, так і не зміг подолати свою ЗАВИЩЕНУ валютну позицію?)


продажа долларов на нбу - это в первую очередь не снижение валютной позиции, а привлечение новых вкладчиков.. которые получив своевременно и по сроку свои деньги, обычно остаются на новые сроки и в перспективе увеличивают депозитный портфель. а если продают по нбу, значит есть что продавать хотя бы в безналичном варианте... а торговать наличкой с такими движениями курса не выгодно и рисково...
asu95
 
Повідомлень: 569
З нами з: 14.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 17:14

randomize написав:Однако то что деньги куплены по спец курсу в договоре нигде не указывается. это знают только в банке по внутренней учетной системе, поэтому изьятие 10% противоречит документароной базе сделки и вы можете заявлять что ни по какому такому курсу ничего не покупали а доллары с матраса достали посему не забирайте 10% дорогие дяденьки и тетеньки:)

А про КВИТАНЦИИ с указанием всех ваших реквизитов и подписью о покупке баксов по курсу НБУ при открытии депозита забыли? Или сможете заявить, что я не я и подпись не моя...
ПыСы. ещё когда ложил в начале летабез доп соглашения и открытия счёта посетила мысль разорвать и перекинуть снова. Ай нет, разорвать можетбы и разорвалбы, но получил бы именно то количество гривен, что и платил в кассу. Или хотите потягаться с юр.службой банка?
minus15k$
 
 
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2009 17:48

dobrynya написав:Freed
Помогите bypass, чем можете. А то он нас, своим беспокойством о нас, за..ет

Я бы с радостью, но мои посты игнорируют...
Из чего делаю выводы, что депозита не существует.
Freed
 
Повідомлень: 1054
З нами з: 24.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 146147148149150>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама