Спосіб невидачі депозитів чи просто тупий развод?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
Повідомлення Додано: Суб 26 гру, 2009 18:46

Спосіб невидачі депозитів чи просто тупий развод?

Зайду з далека і справа піде про ПриватБанк
В березні мені не видали депозит. Зрозуміло - мораторій і всі справи. Так як мені потрібні були гроші, я вирішив взяти кредит і його мені не дали і причина цьому дуже дивна. Виявляється служба безпеки приватбанка помітила мій паспорт як втрачений і ніяких дій по ньому банк не проводитиме. Написав я тоді відповідну заяву з проханням все виправити, так як паспорт ніколи не втрачав. Зателефонував через тиждень і почув у відповідь, що служба безпеки ще не розглянула мою заяву. Протягом наступного місяця я ще декілька раз телефонував у банк і ніяких зрушень не помічалось. З часом фінансові справи владнались і я перестав телефонувати, думаючи що їхня служба безпеки рано чи пізно самостійно розгляне мою заяву.

Але не так все просто...

Буквально вчора мене попросили перерахувати кошти в інше місто, так як відділень приватбанка доволі багато, вирішено було скористатися послугою ПриватМані. Вистояв в черзі біля години (вибачаюсь за такі деталі, просто накипіло) касир мені повідомив, що мій паспорт втрачений і потрібно звернутися до експертів. А експерт все що зміг зробити це прийняти ще одну мою заяву з проханням виправити все.

Що саме дивне я виявився таким не один. Люди які прийшли отримати свої кошти, на жаль, не змогли цього зробити по тій же самій причині.

Можливо хтось уже зустрічався з подібною ситуацією і знає шляхи виходу? А то у мене не має ні найменшого бажання залишати свої гроші в цьому банку ще на рік і я хочу забрати їх після закінчення терміну договору.

:evil:
DavyJones

Повідомлення Додано: Пон 28 гру, 2009 18:43

Желающих помочь уйма. Ну да ладно.

Сегодня поехал в центральное отделение и там написал заяву уже секретарю в приемной. Она мне сделала копию, поставила печать, что приняла и дала входной ее номер. Вот теперь мне в любом случаи на протяжении 30 дней должны ответить в противном случаи я могу уже обращаться в суд (вычитал где-то).
DavyJones

Повідомлення Додано: Пон 18 січ, 2010 20:40

Выход есть!

DavyJones

Была у меня похожая проблема. Получил грамотную и эффективную консультацию отсюда - vgo.com.ua - там бесплатно консультируют юристы, подробно рассказывают куда идти, звонить, как заявления писать, т.д. В общем, проблему решил, чего и вам желаю!
Kostya78

Повідомлення Додано: Пон 12 лип, 2010 09:40

Re: Спосіб невидачі депозитів чи просто тупий развод?

DavyJones написав:справа піде про ПриватБанк

И в этом нет ничего удивительного.
liberazerate

Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор

Схожі теми

Теми