За сколько Вы готовы продать квартиру?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 78910
Повідомлення Додано: Чет 14 січ, 2010 09:38

А ви своїм флудом набридли напевно не тільки мені

1 Питання що вважати флудом :?: Я флудом наприклад вважаю довгі емоційні оповідання ні про що ( типу все буде погано , всі засранц ) , без жодної цифри
2 Кожен з нас тим чи іншим чином впливає на оточуючих , хтось закликами про майбутній кінець України як держави , а хтось з закликами " хто добре працює , той добре живе "
3 Якоїсь матеріальної зацікавленності переконати Вас в майбтньому рості в мене не має
4 Не важливо з допомогою яких підрахунків я прихожу до результату , важливо наскільки цей результат відповідає реальності
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 14 січ, 2010 10:11

Пишет budivelnik, коментируя мое утверждение про то, что рынком (ценой) управлять должен спрос, причем платежеспособный.

При чому тут попит Question
Ну немає в нас попиту на меседес , так що ціна на нього повинна впасти , чи на таврії їздити будемо Question Думаю що поїдемо на тому що зможемо купити , тому хтось ходить пішки , хтось їздить на велосипеді . а хтось на ролс-ройсі
Так само і з житлом
Бомжі живуть в картонних коробках , студенти в гуртожитках і так далі , список можна продовжувати до безконечності .
На сьогодні у кожного є від 5 і до 40 кв м на людину - 99 % населення попадають в ці границі , а це різниця всього 1 до 8 , тепер подивіться як це виглядає по зарплаті
мінімальна 750 , значить для нашої групи 750 х 8 = 6 000 максимальна - зновуж 99 % працюючого населення попадає в цей діапазон , так в чому тоді питання Question


Так вот я хочу сказать, что понимаю, почему мерсы дорогие - их много и продаются они мало. Спрос платежеспособный низкий. Поэтому цена высока. Это логично, когда продаются элитные вещи. И если бы мы говорили про элитные квартиры, типа скандального дома на ул. Грушевского, что испортил весь вид Киева, я б спорить не стал - чистый эксклюзив. Но на наши "коробки" понятие эксклюзива не подходит. Это жилье для бедных, в международном понимании. И у этих бедных должен быть золотой запас для покупки с нуля.

Или Вы хотели показать, что чистых, с нуля, продаж мало, а все больше покупают жилье для изменения жилищных условий? Даже если так, то как Вы прокомментируете переезд из двушки 50кв м в далеком "Урюпинске" (цена скажем сейчас 20к денег) в двушку в Киеве за 80к денег? Это надо разницу в 60к еще заработать где-то, наверное? Немалая сумма.

Иными словами, я еще раз настаиваю - формировать цену в нормальной экономике должен платежеспособный спрос. К чему привело раздувание пузыря, подогретое ипотекой? К теперешнему кризису. Ипотека, как она у нас реализовывалась, просто создавала новые витки в подорожании жилья. И многие в эту "лотерею" начали играть. И доигрались...

Так что цена рынка, это не цена "сколько хочет продавец". Это "обоюдное согласие". И пока нет денег у покупателя, точка обоюдного согласия будет глубоко внизу. Или ее просто почти не будет как таковой (рынок будет стоять). Будете спорить?
Artist
 
Повідомлень: 1411
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 14 січ, 2010 22:27

hrundik написав:Цікаво, а за скільки ви її придбали?
I.De мабуть її тисяч за 100-120 купив, а zzz04 мінімум за 100.
А ваші зарплати за останні 5 років мабуть у середньому обраховуються не менше ніж у 40 тис. грн. (5 тис. дол.), інакше як ще можна було таке багатство купити.


zzz04 написав:отвечу - про зарплату - слегка не ваше дело ;)))))) а квартиру я не покупала ;))))


Та сама ситуація:) Нерухомість - родова спадщина. Офіційно я зараз студент. Думається, що квартира таки буде продана, але через декілька років - у зв'язку з розширенням сім'ї. Намагатимуся обміняти на багатокімнатну в цьому ж будинку, а то живуть самотні пенсіонери в трикімнатних квартирах і плачуть, що півпенсії йде на квартплату:) От і сьогодні моя старенька бабуся рахувала, скільки за комунальні послуги заплатити - вийшло рівно півпенсії (включно з безлімітним інтернетом, вартість якого склала 20% суми). Але ж півпенсії - оплата за дві квартири!
I.De
Аватар користувача
 
Повідомлень: 281
З нами з: 04.08.08
Подякував: 17 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 78910
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1347 5432860
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
0 30610
Переглянути останнє повідомлення
Нед 12 лют, 2023 20:49
gjurza
1 96900
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 січ, 2023 14:04
kopiovadiana
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама