Впервые в 2010 году в России повысились цены на бензин

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 11:30

Впервые в 2010 году в России повысились цены на бензин

Предлагаем к обсуждению:

Федеральная служба государственной статистики РФ представила данные еженедельного мониторинга производства нефтепродуктов и потребительских цен на них за неделю с 25 по 31 января 2010 года...

Смотри полный текст <a href="http://news.finance.ua/ru/~/1/2010/02/05/186312" target="_blank">Впервые в 2010 году в России повысились цены на бензин</a>.
R2
Робот новин

Подякував: 0 раз.
Подякували: 121 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 12:44

Смішно читати "повышательная динамика". В Росії ціна підвищилася на 3 російських копійки - це менше ніж одна! наша копійка. :lol: І це після доброго просідання.
А в нас з середини грудня до кінця січня ціна зросла на гривню!

Для чого ці новини нам кидають, щоб оправдати безпідставне підвищення цін на бензин, бо нашим алєгархам "кушать" дуже хочеться? Так "кушайте" свій бензин самі, я не заправляюся.
Każda głowa ma swoją czapkę.
Mirax

Подякував: 735 раз.
Подякували: 757 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 13:39

Если у Вс нет автомобиля или он на приколе, то это Вам только кажеться, что повышение цен на Вас никак не влияет. Товары привозят в магазин автотранспортом, в цену заклаывается стоимость доставки, маршрутки и общ.транспорт поднимают цену проезда и т.д и т.п.
Так что , как говориться, "если вы не занимаетесь политикой, то она займётся Вами". В данном случае, просто "зрителей" не будет, заплатят (и УЖЕ платят!) все, и Вы тоже.
LutsMan

Подякував: 141 раз.
Подякували: 117 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 16:41

Згоден, але якою мірою я плачу. В товарах закладено кілька процентів витрати на бензин, а я заправляючи своє авто, витрачаю за місяць стільки ж як на всі решта покупок, тобто 50% моїх витрат - бензин, 50% - решта покупок. Тому відмовившись від поїздок на власному авто, вони недоотримають половину всіх моїх витрат. Ну а тих кілька відсотків, що закладені в ціну товарів мушу заплатити, нікуди не дінусь. Але від таких маніпуляцій, вони залишаться в крупному програші, особливо, коли таких як я, не один.

Але не це було головною думкою мого попереднього повідомлення. Нічого прикривати копійчаним подорожчанням в Росії, значне подорожчання бензину і, як Ви вдало помітили, ціни решти товарів у нас.
Każda głowa ma swoją czapkę.
Mirax

Подякував: 735 раз.
Подякували: 757 раз.

Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор