Правила

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 13:16

После первых 2-х правил, третье теряет смысл. Так же теряет смысл всякая дискуссия - она предполагает разные мнения. Зачем тогда было ветку создавать???
Реалист
 
Повідомлень: 332
З нами з: 26.08.08
Подякував: 10 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 14:45

1 Не путайте думки - які можуть бути кардинально відмінні від моєго бачення , і галасливі викрики які нічого з собою не несуть
2 Правила не догма і будуть мінятись ( шліфуватись) в процесі спілкування
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 15:05

Вы в ветке по недвиге вы не вели дискуссию. А тут будете?

Буду , але це гілочка правила , тому створенна нова гілка " Кількісні параметри забезпеченності житлом " куди і переміщене Ваше повідомлення і де я з Вами і іншими опонентами з задоволенням подискутую .
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2010 22:54

Название ветки - зачет :lol:
Ну ничего, время покажет кто прав - "буиттокадаражать" или "буиттокадешеветь" 8)
sxanep
 
 
Повідомлення Додано: Вів 25 тра, 2010 14:43

Да я смотрю у Будивельника все больше и больше свободного времени. Я вот тут посмотрел, так наш Будивельник появился на форумах в январе 2009 года. Это через несколько месяцев после начала кризиса, когда уже стало понятно что рынок недвижимости будет долго лежать, и строиться в этот период в общем-то дело неблагодарное.

А еще Будивельник по ходу самый активный форумчанин, за этот период уже 3 с чем то тысячи сообщений, тоесть примерно 6 сообщений каждый день, или 8 сообщений в рабочий день.
Учитывая, что Ваши сообщения, мусье Будивельник, довольно объемные и аналитические, то можно предположить что на их написание уходит немало времени.

Вывод: кризис на рынке недвижимости закончится когда Будівельники почнуть Будувати.
horrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 987
З нами з: 30.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 тра, 2010 21:31

А еще Будивельник по ходу самый активный форумчанин, за этот период уже 3 с чем то тысячи сообщений, тоесть примерно 6 сообщений каждый день, или 8 сообщений в рабочий день.
Учитывая, что Ваши сообщения, мусье Будивельник, довольно объемные и аналитические, то можно предположить что на их написание уходит немало времени.

Вывод: кризис на рынке недвижимости закончится когда Будівельники почнуть Будувати.
А Ви гляньте скільки повідомлень я написав за останній час :D
45 шт з 10-05-2010 по 25-05-2010
105 шт з 14-04-2010 по 10-05-2010
Як бачите кількість повідомлень в день впала з 6 до 3 , отже в будівельника стало в два рази менше часу який він може приділити для написання повідомлень + повідомлення вже не такі розлогі .
Інформацію можете перевірити самостійно з допомогою слідуючого алгоритму
Тиснете на нік(будівельник) , вибираєте " знайти всі повідомлення написанні будівельником " , на кожній сторінці по 15 повідомлень , вибираєте будь яку сторінку і дивитесь коли було написане перше повідомлення, номер сторінки яку вибрали множите на 15 і отримуєте скільки повідомлень я написав і за який проміжок часу. .
Отже як бачите Ваша перша фраза пахне брехнею :(
Да я смотрю у Будивельника все больше и больше свободного времени.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 03 бер, 2013 02:04

  horrr написав:А еще Будивельник по ходу самый активный форумчанин, за этот период уже 3 с чем то тысячи сообщений, тоесть примерно 6 сообщений каждый день, или 8 сообщений в рабочий день.


Да это такой форумчанин, чтение которого я стараюсь откладывать на потом.
(Т.к. он что-то как напишет - то заставляет меня встать и пойти кофе сделать, или на балкон выйти, покурить. Мой мозг просто не успевает переварить написанное.
(Другие форумчане ко мне куда более щадяшие в этом плане)
Одно дело прочитать, а другое дело осмыслить. А третье дело когда в процессе осмысления шатаются твои незыблимые устои и мозг просит одеть пальто и по лесу полчасика погулять, подумать).
На это всё, как вы понимаете, время нужно много. :|
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Нед 03 бер, 2013 17:10

Изя Гуд
Я надіюсь мої повідомлення не відносяться до категорії
Читав пейджер - довго думав.... :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама