Украину пригласили в таможенный союз России, Беларуси и К...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 13:40

Украину пригласили в таможенный союз России, Беларуси и К...

Предлагаем к обсуждению:

Новоизбранный президент Виктор Янукович договорился с Кремлем о вхождении Украины в таможенный союз России, Беларуси и Казахстана в обмен на снижение цены на российский газ. Об этом депутатам из фракции НУНС в Раде рассказала Юлия Тимошенко, сообщил член этой фракции Николай Катеринчук.

Смотри полный текст <a href="http://news.finance.ua/ru/~/1/2010/02/17/187593" target="_blank">Украину пригласили в таможенный союз России, Беларуси и Казахстана</a>.
R2
Робот новин

Подякував: 0 раз.
Подякували: 119 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 14:57

Я працюю у сфері експорту медикаментів. З митним союзом маю справу кожен день - екпортуємо до Білорусі і в Казахстан. Мої партнери в цих країнах не те що плачуть - просто стогін стоїть після того як вони приєдналися з нового року до цього митного союзу. По факту від нього виграла тільки Росія. І в Білорусі і в Казахстані настільки збільшилася кількість дозвільних документі при оформленні імпорту, докорінно змінили правила гри, значно виросли затрати на оформлення. Вони клянуть свої уряди на чому світ стоїть! У мене по січню місяцю по товарообігу з цими ринками - великий, жирний нуль! Хоча при збереженні існуючих до нового року правил гри цифри могли би бути досить великими, незважаючи на сезонний щорічний спад у січні.

І після цього я задаю собі питання - воно нам треба?!!!
Valery

Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 16:01

конечно, разная торговская шушера будет против...
производить нужно больше, а не кормить всяких там импортеров
Astakh

Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 16:53

Astakh-у Між іншим я якраз і експортую з України ті товари які вироблені в Україні. В тому числі і ті, які вироблені на моєму підприємстві. Так що ваше зауваження як мінімум - недоречне.
Valery

Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 17:05

Valery написав:Astakh-у Між іншим я якраз і експортую з України ті товари які вироблені в Україні. В тому числі і ті, які вироблені на моєму підприємстві. Так що ваше зауваження як мінімум - недоречне.

А можете точнее описать в чем собственно проблема? У меня просто есть желание начать работать с Белоруссами по закупке у них определенных материалов для производства (совсем небольшие партии) ... у нас подобное не делается ... я пока нашел там несколько предприятий, но еще с ними не связывался и в таможенные заморочки не вникал ...

Если подскажите где могут возникнуть сложности - буду благодарен.
PATRIA. RESPUBLICA. NATIO.
wap

Подякував: 5 раз.
Подякували: 7 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лют, 2010 17:18

wap
Скоріше за все особливих складнощів у вас виникнути не повинно: ви ж збираєтесь імпортувати з Білорусі в Україну, а не навпаки. Я ж писав саме про ескпорт з України товарів які вироблено в Україні, чим я якраз і займаюся. Просто зверніться до брокерської контори, вони виділять вам митного брокера, який вам все розповість: які документит будуть потрібні, куди подавати, як декларувати і т. п. Звичайно, якщо у вас немає свого власного митного декларанта - в такому разі це його прямі обов"язки.
Хоча, звичайно, коли я говорю, що особливих проблем не виникне, я орієнтуюся на свої критерії оцінювання. Просто коли весь час маєш стосунок по роботі з митницею - перестаєш адекватно реагувати на дійсність. :) Те, що тобі здається невеличкими траблами, комусь може здатися дійсно чимось великим. Просто митниця - це такий маразм...
Valery

Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2010 10:16

Згоден с Валерієм. Чим більше всяких домовленостей, тим більше вони домовляються про якись дозвільні документи. Чим менше домовленостей, тим менше уваги до ринку, і випадку наших країн тим простіше працювати. Парадокс - але це так. Влада тільки заважає.
vmlevchuk

Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2010 11:27

Valery написав:Я працюю у сфері експорту медикаментів. З митним союзом маю справу кожен день - екпортуємо до Білорусі і в Казахстан. Мої партнери в цих країнах не те що плачуть - просто стогін стоїть після того як вони приєдналися з нового року до цього митного союзу. По факту від нього виграла тільки Росія. І в Білорусі і в Казахстані настільки збільшилася кількість дозвільних документі при оформленні імпорту, докорінно змінили правила гри, значно виросли затрати на оформлення. Вони клянуть свої уряди на чому світ стоїть! У мене по січню місяцю по товарообігу з цими ринками - великий, жирний нуль! Хоча при збереженні існуючих до нового року правил гри цифри могли би бути досить великими, незважаючи на сезонний щорічний спад у січні.

І після цього я задаю собі питання - воно нам треба?!!!

Я прошу прощения, а занимаетесь ли Вы экспортом в страны Евросоюза? И насколько проще экспортировать в страны СНГ по сравнению с Евросоюзом?

Насколько я знаю, экспорт в Европу всегда был сложнее, чем в страны СНГ, и все молчали.
Теперь же, когда стало сложнее с СНГ (а чем они хуже? либо вступайте в союз - либо также как с Европой) - начинается шум.
Борис

Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2010 11:42

В этом случае как раз как бы лучше не вступать, потому что можна вступить в "г"
vmlevchuk

Повідомлення Додано: Чет 18 лют, 2010 12:16

Если обьем от 0.1 до 8 кубов, оформление россия - украина, украина- россия 10-15 % от суммы товара. Интересо пишите - Sparnak1980@mail.ru
SPARTAK

Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 58