Брокери СНГ для виходу на NYSE?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фондові ринки США і Росії, трейдери і брокери на фондових біржах NYSE, NASDAQ, AMEX, РТС і ММВБ. Як купити американські акції? Робота на РТС.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 10:43

ios

Форекс - це ОТС ринок, і там нема такого поняття як вивести кудись заявку. Брокер/ ділер (навіть самій просунутий американський, який чесно живе за рахунок спреду) виводить тільки оффсет, щоб знейтралізувати СВОЮ сумарну позицію і зробити її дельта нейтральною.
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 10:57

  Tuner написав:ios

Форекс - це ОТС ринок, і там нема такого поняття як вивести кудись заявку. Брокер/ ділер (навіть самій просунутий американський, який чесно живе за рахунок спреду) виводить тільки оффсет, щоб знейтралізувати СВОЮ сумарну позицію і зробити її дельта нейтральною.


я спросил конкретно про Альпари, а вы мне в общем про OTC.

поищите информацию про технологию ECN/STP работы форекс-брокеров.
ios
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 11:37

ios

ECN / STP це широке поняття взаємодії між брокерами та інтерділерами, а не marketplace який метчить та клірить. Угода купівлі/продажу здійснюється конкретно через ОТС торгові системи на зразок SWIFTNet Accord,Markit Wire або Swap Clear (остання не STP). Про те, що Альпарі буде виводити кожен ордер в пару доларів сюди - просто смішно.
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 11:59

  Tuner написав:ios

ECN / STP це широке поняття взаємодії між брокерами та інтерділерами, а не marketplace який метчить та клірить. Угода купівлі/продажу здійснюється конкретно через ОТС торгові системи на зразок SWIFTNet Accord,Markit Wire або Swap Clear (остання не STP). Про те, що Альпарі буде виводити кожен ордер в пару доларів сюди - просто смішно.


вы просто не в курсе как работает Альпари.

P.S.
к Альпари никакого отношения не имею.
ios
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 12:26

ios

Єдиний спосіб переконатися як працює брокер - це бачити глибину ринку на датафіді прямо з маркетплейсу, минуючи брокера. Відповідно, якщо я там не бачу свого ордера - всі балачки про те, що мій ордер виводиться на міжгалактичну біржу залишаються не більше ніж пустими словами.
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 12:43

  Tuner написав:ios

Єдиний спосіб переконатися як працює брокер - це бачити глибину ринку на датафіді прямо з маркетплейсу, минуючи брокера. Відповідно, якщо я там не бачу свого ордера - всі балачки про те, що мій ордер виводиться на міжгалактичну біржу залишаються не більше ніж пустими словами.


у вас такая возможность есть, откройте счет у брокера ECN и сами убедитесь.
ios
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 14:36

ios

А в кого відкрити не порадите ?
Tuner
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 кві, 2011 14:57

  Tuner написав:ios

А в кого відкрити не порадите ?


можно здесь, только резидентам Украины это сложно будет сделать.
dukascopy.com/swiss/russian/forex/swfx/liquidity_business_model/
mbtrading.com/forex.aspx
currenex.com/about_us_white_label.html
ios
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 січ, 2012 15:35

  Aiverson написав:firstrade.com/
tdameritrade.com/
...я знаю що є договір про подвійне оподаткування чи щось таке.
Якщо короче, я ще вивчаю це питання, але таке враження що це реальний варіант. Може в когось ще є якісь думки чи інформація по цим компаніям?


Хотілося б детальніше почитати про такі договори. Якщо будете мати інформацію, Aiverson, поділіться будь-ласка.
Allika
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2013 15:42

Re: Брокери СНГ для виходу на NYSE?

Выход на нью Йорк предоставляет markets.com, как брокер. Представлены все инструменты NYSE. Если интересно - зайдите на сайт markets.com. Далее - пишите в ЛС, или звоните напрямую 0676599086 Дарья, Владимир.
WaLLStreetWarrior
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
49 71867
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 15 січ, 2021 11:30
nekefer
Вывод денег с NYSE
Sultan19 » Сер 27 кві, 2016 10:53
4 13979
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 сер, 2019 09:11
mdsd1
Фондові ринки США (біржи: NYSE, NASDAQ, AMEX) 1 ... 4, 5, 6
Anonymous » Сер 24 вер, 2008 13:17
57 73240
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 сер, 2019 08:29
mdsd1
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама