Мнение: Сотрудничество с МВФ будет возобновлено в случае ...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 14:20

Мнение: Сотрудничество с МВФ будет возобновлено в случае ...

Предлагаем к обсуждению:

Директор Международного института приватизации, управления собственностью и инвестиций Александр Рябченко считает, что сотрудничество Украины с МВФ продолжится в случае отсутствия противостояния между президентом и премьером...


Смотри полный текст <a href="http://news.finance.ua/ru/~/1/2010/02/24/188380" target="_blank">Мнение: Сотрудничество с МВФ будет возобновлено в случае отсутствия противостояния между президентом и премьером</a>.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 88510
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 14:42

1. МВФ боится,что Украина откажется от дальнейшего сотрудничества с МВФ, а копеечные в глобальномировых финансах суммы, которые могут понадобится Украине Уккраина получит от России с минимальными условиями или от Китая вообще без условий.
Sara
 
 
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 14:44

2. Куда этот МВФ от нас денеться,точнее куда Украина от него спрячется? Да никуда! Так как ни МВФ нужен Украине, а на самом деле Украина нужна МВФ. В последнее время ускоряются определенные процесы и события связанные между собой одного уровня, порядка и значения.

Например, новости на сайте УП из последних:
1. "МВФ виступив за антиринкові реформи"

МВФ вважає, що країнам, які розвиваються, слід розглянути варіант введення податків або регулюючих нормативів, щоб сповільнити приплив капіталу і зупинити зростання "бульбашок" на ринках активів, щоб уникнути фінансових потрясінь.


Таким чином, фонд переглядає своє колишнє негативне ставлення до фінансових обмежень, пише The Wall Street Journal.

У МВФ кажуть, що в тих країнах, які контролювали рух фінансових потоків, у порівнянні з іншими країнами в умовах глобального спаду ситуація більш сприятлива.

Як відомо, МВФ багато років виступав за безперешкодний рух капіталу як природний наслідок вільної торгівлі, оскільки ця умова має сприяти економічному підйому.

Але світова криза змусила експертів провідного міжнародного інституту переглянути свої давні переконання. Так, наприклад, деякий час назад у фонді заявили, що для глобальної економіки, можливо, було б краще, якби рівень інфляції був вищим, ніж той, на який націлюються зараз центробанки.

"Ми спробували проаналізувати дані і щось з'ясувати за підсумками нинішньої кризи", - каже Джонатан Остра, заступник директора МВФ з досліджень та один з авторів доповіді "Потоки капіталу: роль обмежень".

МВФ вивчив капітальні обмеження, перевірені на практиці в Бразилії, Чилі, Малайзії та інших країнах, у тому числі прямі податки на приплив капіталу, вимоги про безпроцентне розміщення певної частки іноземного капіталу в центробанку і різні нормативи, спрямовані на скорочення міжнародного кредиту.

Проте фонд зазначає, що спочатку має пересвідчитися, чи не будуть ефективні для зниження припливу капіталу традиційні заходи, наприклад зміцнення національної валюти.

Ті країни, які мають валютний курс, що перебуває на адекватному рівні, і які побоюються знижувати процентні ставки для уповільнення фінансових потоків, повинні розглянути "нетрадиційні" заходи, говорить Остра.

Ринки, що розвиваються, наповнюються фінансовими ресурсами з-за кордону, що викликає побоювання з приводу розростання "бульбашок" в Китаї, Південній Кореї, Тайвані, Сінгапурі і в інших країнах, особливо в секторі нерухомості.

2010 року в економіку країн, що розвиваються, надійде близько 722 млрд. доларів приватного капіталу, що на 66% вище за показник 2009 року, але набагато нижче 1,28 трлн. доларів, які надійшли в них у 2007 році.

Як правило, приватний капітал сприяє економічному підйому, кажуть у МВФ, але надмірне прискорення його припливу може спровокувати бум, за яким послідує спад.

Приблизно півроку тому економісти фонду стали вивчати ефект капітальних обмежень для пом'якшення негативних фінансових наслідків. У результаті було встановлено, що в державах, які вдавалися до регулювання в цій сфері, ризик різкого економічного спаду менше.

"Менший рівень ризику у фінансовій структурі означає меншу ймовірність того, що країна переживе цикл кредитного підйому і спаду", - передає видання слова Остри.

У МВФ пояснюють, що за наявності капітальних обмежень у країні інвесторам зазвичай складніше швидко вивести гроші з ринку, в результаті фінансова система виявляється менш вразливою.

До кризи МВФ давав зовсім інші рекомендації. У липні 2007 року в Бангкоку Родріго де Рато, який займав тоді посаду директора фонду, говорив, що капітальні обмеження швидко стають неефективними і їх легко обійти.
http://www.epravda.com.ua/news/4b8236ddb90aa/ (пояснение в следующем третьем коментарии);

2. "Ющенко дав старт розвитку ринків капіталу"

Президент Віктор Ющенко створив міжвідомчу експертну групу з питань розвитку ринків капіталу в Україні.

Відповідне розпорядження Ющенко підписав 23 лютого, повідомляє прес-служба глави держави.

Експертна група створюється "з метою недопущення послаблення державного регулювання і контролю у сфері економіки, небезпечного для економічної незалежності України зростання частки іноземного капіталу в стратегічних галузях економіки, що загрожує національним інтересам і національній безпеці України, а також, з огляду на необхідність консолідації біржової системи України, централізації системи обліку цінних паперів".

Згідно з документом, експертній групі доручається проаналізувати правові, організаційні, технологічні та інші проблеми інфраструктури ринків капіталу в Україні та підготувати у двомісячний строк відповідні висновки та пропозиції.

Керівнику експертної групи надається право в установленому порядку залучати до роботи в ній фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій, одержувати від органів виконавчої влади необхідні документи та матеріали.

Головою групи призначений заступник глави Секретаріату президента Петро Шатковський.

Всього до складу групи увійшла 21 особа.
http://www.epravda.com.ua/news/4b84df375c8f6/ (пояснение в четвертом коментарии).
Sara
 
 
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 14:45

3.Может просто готовят финансовые двери-турникеты (или скорее люки) для некоторых стран ("с новыми рынками") с лояльной (подконтрольной) властью, куда уже выведены или еще пока выводятся некоторые свои капиталы из доллара (евро), пока остальные чужие доллары еще сидят в ГКО США или рисковых ЦБ США и других не выбранных стран. И если наступит момент истины, о котором все так долго говорили и говорят и США (Евросоюз) начнут валиться быстрее и нагляднее (более увереннее - что бы никто не сомневался), вызвав не рассуждательное, а паническое желание быть не только не в долларе, а вообще от него подальше, То именно в этот момент заранее подготовленные люки "новых рынков" будут успешно закрыты (задраены) от хлынувшей волны, несущей "чужой мусор" в "суверенные" оазисы стбильности, без веских причин быть обвиненными в отходе от рыночных идеалов. ("Не по собственной воле, а по принуждению (оно же рекомендация) князя Милославского (МВФ)" (с)).
P.S. Украина может стать такой тихой гаванью в час Ж.
Sara
 
 
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 14:46

4. ".......Експертна група створюється "з метою недопущення послаблення державного регулювання і контролю у сфері економіки, небезпечного для економічної незалежності України зростання частки іноземного капіталу в стратегічних галузях економіки, що загрожує національним інтересам і національній безпеці України........."

Похоже все идет по БОЛЬШОМУ ПЛАНУ. Вот недавно "МВФ виступив за антиринкові реформи " ссылка: http://www.epravda.com.ua/news/4b8236ddb90aaЦитата: "...МВФ вважає, що країнам, які розвиваються, слід розглянути варіант введення податків або регулюючих нормативів, щоб сповільнити приплив капіталу і зупинити зростання "бульбашок" на ринках активів, щоб уникнути фінансових потрясінь.."

Думаю, что это события связанные между собой и являются подготовкой к большой девальвации (или гиперинфляции) доллара. 1. Сначала такими методами будут загонять всех в казначейки США. 2. А когда начнется гипер, то эти механизмы не дадут левым баксам (не БОСОВ) спастись в ГРИВНЕ.
Востаннє редагувалось Sara в Сер 24 лют, 2010 14:54, всього редагувалось 1 раз.
Sara
 
 
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2010 14:47

5. Чисто Пиндосовские приколы: 1. "У вас еще нет демократии? - наши ВВС и ВМС уже направляются к вам"
2. "У вас начала укреплятся гривна? - Как так? - МВФ уже спешит-бежит на помощь!" :-)).
Sara
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 9 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 1281
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 сер, 2017 08:47
hodkonem36
1 1003
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 чер, 2017 09:25
otg
13 2383
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 лип, 2016 08:31
Starikan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама