Водії, мотайте на вус

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інше та Різне для тем, які не підходять для жодного з Форумів. Популярні тут теми можуть бути винесені в окремі Форуми.
Повідомлення Додано: П'ят 05 бер, 2010 13:58

Водії, мотайте на вус

Перехрестя з досить інтесивним рухом. В правому ряді за 50м до перехрестя ремонтують дорогу. Стаю в лівий ряд 5-6 автомобілів до світлофора. Загоряється зелене. Всі рухають з місця помалу бо ями. 3 автомобілі переді мною після виїзду на перехрестя включають лівий поворот і стоять так як рух жвавий. В правий не перестроїшся, бо також рух - всі їдуть помалу але щільно. Загоряється червоне решта авто, які почали рух його закінчують знову ж помалу і ті авто за якими я стою повернути не можуть. Почався рух авто для яких зелене і я виявляюсь посередині перехрестка. Ті хто повернув наліво поїхали а я рушивши далі попадаю в ніжні руки автоінспектора Коломойченка. Спочатку звинувачення, що я поїхав на червоне, а потім, що я не повинен був виїздити на перехрестя коли там затор. Коли я сказав, що затору не було мене спитали чому я не перетнув тоді перехрестя. Після того як я пояснив як я опинився в такій ситуації попросив пояснити як я маю себе вести наступного разу щоб не виявитись "порушником". Це - не його обов"язок. Як наслідок - протокол.
Виходить, що при переїзді через перехресток щоб не стати "порушником" треба чекати коли кожен автомобіль який виїхав на перехрестя закінчить його перетин. Навіть якщо це дорога досить широка.
Мотайте на вуса шановні пані та панове. Думаю, що в такій ситуації, якщо видно де стоять ДПСники краще їхати туди де їх немає
А1

Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів