Какой доход на семью позволит купить ей квартиру в Киеве?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 40414243
Повідомлення Додано: Сер 13 жов, 2010 09:53

budivelnik написав:mortimer
В мене складається враження що я з ботом спілкуюсь .
Ще раз задаю Вам запитання
1 Ви згодні з тим що наявність автомобіля піднімає шанси на отримання кращеоплачуванної роботи
:?:


Як не дивно, але, наприклад, в банківській сфері це так! Як приклад, в Альфа-банку помітив, що коли в тебе є машина, то:
- ти маєш право запізнюватись, бо на дорогах затори!
- тобі платять при інших рівних умовах більшу ЗП з наступною аргументацією: "за бензин треба доплачувати"!
- до тебе краще ставляться, бо ти "вже крутий і маєш машинку"!
Повний пістець, вибачте на слові! Я знімаю квартиру біля метро, в будь-який куточок міста нормально дістаюсь на громадському транспорті.. І людей не боюсь.. На відміну від бувших колег, що висказують своє пхе до людей та громадського транспорту..
Nazaryus
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 жов, 2010 13:36

DEMONG

Вы что то не поняли.
Я никого не агитировал брать сейчас кредит, а попытался показать как связаны между собой такие величины, как
стоимость квартиры/первый взнос/ежемесячный доход на семью/сумма платежа по кредиту на стандартных в данный момент условиях кредитования.

Вступать в дискуссию с теми кто может откладывать в течении какого то времени, а потом за 100% стоимости купить , - не имеет смысла. Конечно, так правильнее всего. Но поэтому то РН и стоит что таких очень мало.
7nebo
 
 
  #<1 ... 40414243
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt, Ana і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1347 5434867
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
0 4353
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 сер, 2023 10:46
dert35
0 31174
Переглянути останнє повідомлення
Нед 12 лют, 2023 20:49
gjurza
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама