Купівля проти депозиту на 2010 рік

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<12345 ... 15>
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 18:55

budivelnik
А при том что:
jde Добавлено: Вт 01 Июн, 2010 10:43
Ну и еще о том, в чем вы плохо понимаете. Ликвидность. У каждого ТОВАРА есть такое понятие. А вот у денег - нет - они НАД этим понятием - как эталон.

Вот в этом и есть выгода... Вам тяжело понять это... Но депозитчик - поймет - не сомневайтесь :)
И переход из валюты в валюту намного проще чем найти нового арендателя - 1-2 часа времени и вуаля...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 19:05

Ну и еще о том, в чем вы плохо понимаете. Ликвидность. У каждого ТОВАРА есть такое понятие. А вот у денег - нет - они НАД этим понятием - как эталон.

Шановний перш ніж писати про суперпривабливість грошей згадайте скільки разів гроші ставали дорожчі від матеріальних цінностей і скільки дешевші .
На моїй памяті як мінімум 5 хвиль обесцінення грошей ( три за Союзу( 1961 , 1975-1990 - повзуче , павловська реформа і дві за України ) і тільки один випадок коли володіння грошима ( та й то в валюті чужої держави ) - було кращим від мат цінностей .
Висновок на протязі моїх 45 років
10 років - стабільність , 33 роки - обесцінення , 2 роки - здорожчення
І дати коли які періоди почнуться - не має .
В тій самій нерухомості , обесцінення в валюті практично не відбувалось ( за виключенням серпня 2008- осені 2009 )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 19:20

budivelnik
Трагедия - если не следить за этим, закрыть глаза и жить. А так и в 61-м на реформе м.б. неплохо нажиться имея нал и в 75-90 жили нормально с налом, и в 90-х тоже.
Вы говорите о волнах - так вот именно при волнах деньги выгоднее реала :) НАМНОГО!!!
2008-й вас так ничему и не научил. пройдет волна - уйдем в реал. купить недвигу имея деньги - это как 2 пальца... так что не надо тут сказки рассказывать...
Спорим я завтра смогу купить если захочу и дешевле чем в начале 2010-го????
Так зачем мнеспешить если это НЕВЫГОДНО!!! Смотрите рассчеты и сравнивайте. Станет выгодно - куплю - в чем вопрос? Вы на этот вопрос никогда не отвечаете... кстати...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 20:19

2008-й вас так ничему и не научил

1 Шановний , для мене особисто 2008 рік це рік додаткових прибутків , просто не всі вони звязані з будівництвом
2 В порівнянні з 1996-1998 , 2009- це час відпочинку .
купить недвигу имея деньги - это как 2 пальца... так что не надо тут сказки рассказывать...

1 Маючи гроші можна купити багато чого , але не обовязково це буде те що хочеться
2 Не факт що вже сьогодні Ви зможете купити по ціні березня 2009 , величина різниці питання спірне ( я якраз суджу по тих обєктах які продавав сам , або які продавались при моїй участі . )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 20:32

budivelnik
А я сужу по своим объектам - которые подешевели и продолжают дешеветь....
Если раньше я видел квартиры по 110 тыс.$ в которых перед ремонтом надо было делать демонтаж всего и вся, то теперь я вижу квартиру после демонтажа. стяжки, замены окон и все за те же 110 тыс. Для меня это выгоднее. А за 200 предлагали с отличным ремонтом. встроенной кухней, техникой и мебелью. Сейчас такие по 185 :)
А Эти 200 с депо и переходв из/в доллар с мая 2009- го принесли 25% - так что уже не 200, а 250.
Так понятнее? Так вот такую я НЕ СДАМ и за 1000 долларов (12 в год) - придется уступить.

Это я специально тут рассматриваю только самую невыгодную часть "инвестиций" - депо. Но даже по сравнению с депо - недвига сейчас невыгодна. Пока не поменяется - буду ждать и всем советую делать тоже самое...
А купить всегда можно - это не вопрос - по крайней мере в Киеве :)
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 20:51

Это я специально тут рассматриваю только самую невыгодную часть "инвестиций" - депо.

1 Віртуально можна розглядати все що завгодно
2 Активні операції - це операції швидкість повного обороту коштів по яким становить не більше 1-3 місяців , кожен оберт має якусь свою ймовірність негативного результату.
3 Якщо розглядати що ймовірність позитивного результату становить 95 % і оборот грошей становить 1 місяць , то по теорії ймовірності , загальна ймовірність позитивного результату становить 0,95 в 12 степені , що =0,54 або 54 % .
4 Виходячи з пунку №3 , теоретична можливість додаткового заробітку в 25 % на депо , в порівнянні з 7 % втрат по нерухомості - гірша з урахуванням коефіцієнту ймовірності позитивного результату в 0,54 , адже за право отримати 50 000 , Ви ризикуєте 200 000 х 0,54 = 108 000 .
5 На сьогодні депо краще , але ніхто не міг цього знати рік тому .
6 Так само ніхто не може знати як буде через пів-року , а саме це питання і є предметом нашої суперечки
.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 21:19

budivelnik
А ЗАЧЕМ ЗНАТЬ НА ГОД???
Это вам это надо! А человеку с налом - нет!
Вы пытаетесь принять решение сейчас на год вперед.отключить мозги и жить. А зачем? Зачем отключать мозги?

Покупать НЕ ВЫГОДНО сейчас и точка! А вот когда будет выгодно - тогда и купим...
Будет по домику несколько недель подряд рост на 0.5% в неделю - купим.
Я не вижу в этом проблем! Все равно буду в выйгрыше по сравнению с мартом и естественно январем :) С января по депо тот кто ждет получил уже с 83750 (стоимость 2-ки по домику) - >7 тыс.$ А вот если падает и падать будет - то тот кто с недвигой - тот в пролете.
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 21:40

А ЗАЧЕМ ЗНАТЬ НА ГОД???
Это вам это надо! А человеку с налом - нет!

Може чули таке слово - інерція.
Так от , якщо на доміку буде ріст в 0,5% в тиждень , на протязі кількох тижнів це буде означати одне
Ціна вже давно виросла на відсотків 10% і продовжує рости з швидкістю 2-5 % в місяць
Так що Ваш виграш в 8-9 % від загальної суми перетвориться в пшик + з пропозиції ( по середнім цінам ) зникнуть найбільш лакомі шматочки
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 21:51

budivelnik
Естественно если вырастет на 10% за месяц - то доход от депо не перероет такого роста+аренды.
А за рост на 10% при росте 1 раз на 0.5% по домику - бред - перечитайте что вы пишите....

Но я думаю роста не будет в 2010-м так точно :D
И незаметно для меня не пройдет - не переживайте за меня - беспокойтесь лучше за себя - это в нынешней ситуации на РН - актуальнее.... :D

Но вернемся к этой ветке еще и в июле. Потом в августе и так далее... А то мы отошли от темы.
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 чер, 2010 22:05

Ви читати вмієте :?:
Я писав :
якщо на доміку буде ріст в 0,5% в тиждень , на протязі кількох тижнів це буде означати одне
Ціна вже давно виросла на відсотків 10% і продовжує рости з швидкістю 2-5 % в місяць

Так щоб Ви зрозуміли :
На валютному ринку реагувати можна хоч кілька разів в день , достатньо оббігати кілька банків щоб побачити як міняються курси на віконичках і практично завжди можна знайти можливість поміняти 100 доларів по курсу який буде відрізнятись на 1 % від загального .
З житлом складніше .
Під час зменшення кількості операцій , вплинути на покупця можна тільки ціною і привабливістю товару , ціна у всіх однакова , а от привабливість - різна , таким чином привабливіші обєкти продаються швидше , внаслідок чого не привабливі скидають ціну і дуже сильно впливають на індекс .
Під час росту відбувається інший процес . Так як основна маса привабливих вже давно продані , то на ті мізерні залишки що залишились ціна зростає моментально , в той час як на непривабливі ціна росте повільно , що заторможує зміну індекса .
Висновок :

Якщо середня ціна росте на протязі кількох тижнів з швидкістю 0,5втиждень ( 2% в місяць ) , то це говорить тільки про одне , ціна того що Ви збирались купити з ймовірністю в 90% вже виросла на 10 % і продовжує рости з швидкістю яка в 1,5-2 рази перевищує середній ріст індексів .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<12345 ... 15>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама