АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 4748495051>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico 3.4 5 126
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
20%
25
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
17%
21
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
10%
12
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
10%
12
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
44%
56
Всього голосів : 126
Повідомлення Додано: П'ят 16 вер, 2016 19:01

Метлайф ! По чём опиум для народа ?

maikl67 Поддержу. За три года выплатил "Метлайф-Алико" около 25 тысяч гривен, подал заявление на расторжение. По информация полученной от клерка, получу около 3800 гривен в случае отправки заявления. По эл.почте прибыл бланк мягко говоря чуднОй. По сути Метлайф безразлична причина расторжения, и это очень "положительно" характеризует потребительский и страховой рынок UA. Кстати, кампания за это время изменила название на "Алико Украина",для чего? Обычно так поступают когда есть проблемы. Может быть найдется человек на форуме, который разъяснит почему при расчете выкупной суммы применяется формула, в знаменателе которой 1000, а не 100 например. В Метлайф объяснений я не получил. И еще хочу спросить "зачем кампании, терпящей убытки, высылать клиентам корреспонденцию на бумаге плотностью 250г\см (а не 80г\см, например). Когда лошадь не подкована, ей же прежде не зубы чистят... Не ищите правду там, где ее нет. Слава Богу за все.
Ясень
 
Повідомлень: 2
З нами з: 16.09.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 18 вер, 2016 07:49

Re: АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico

А по какой причине решили отказаться?
maxim2014
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 19.09.14
Подякував: 161 раз.
Подякували: 131 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 вер, 2016 18:24

Страх Божий хранит человека от греха

maxim2014 Слава Господу Богу, снял розовые очки. Мне пятый десяток, а ума не нажил. А сколько молодежи на семинарах и т.п. сходках искушают! У Достоевского в "Бесах" есть персонаж Верховенский, очень по стилю напоминает упоминаемую кампанию. Кстати, в режиме моего молчания прибыло письмо от кампании ЧАО"МетЛайф". Меня обрадовали открытым кредитом под 20% годовых за счет выкупной суммы, полагающейся мне к выплате. Как говорится "любой каприз за ваши деньги".
Ясень
 
Повідомлень: 2
З нами з: 16.09.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 лис, 2016 00:37

Не кому не раджу мет лайф, це можуть. Купила сину страхівки,обрала та що за 860. Там передбачалось Люба госпіталізація за кожен день в лікарні по 100 грн, і потім там на реабілітацію по 50. Коли відправила документи з лікарні їм відповідь прийшла через 4 місяця і сказали що це не страховий випадок, лиш в разі перелому , чи там якоїсь великої травми то тоді страховий, а то нічого що це був 4 пункт, а перший чітко вказано в результаті будь-якоі госпіталізація буде оплачуватися кожен день перебування в стаціонарі по 100 грн. Люди не ведіться краще відкладіть ці гроші, а то страхівки вам не бачити. Нікому не раджу.
tania2727
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2016 13:37

tania2727

Якщо передбачено полісом, мають здійснити виплату. Надішліть скаргу у Нацкомфінпослуг. Страхові компанії прагнуть не доводити справу до суду, бо десь у 80% випадків суд стає на бік клієнта страхової компанії.
Sergius_Ins
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26.12.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 січ, 2017 21:54

  tania2727 написав:Не кому не раджу мет лайф, це можуть. Купила сину страхівки,обрала та що за 860. Там передбачалось Люба госпіталізація за кожен день в лікарні по 100 грн, і потім там на реабілітацію по 50. Коли відправила документи з лікарні їм відповідь прийшла через 4 місяця і сказали що це не страховий випадок, лиш в разі перелому , чи там якоїсь великої травми то тоді страховий, а то нічого що це був 4 пункт, а перший чітко вказано в результаті будь-якоі госпіталізація буде оплачуватися кожен день перебування в стаціонарі по 100 грн. Люди не ведіться краще відкладіть ці гроші, а то страхівки вам не бачити. Нікому не раджу.

Згоден з паном Sergius_Ins - подавайте скаргу якщо ви чітко вичитали договір і заяву.
Бо дуже часто брокери-консультанти і самі не знають що язиком ляпають продаючи вам поліс. Сказили одне, а на папері інше.
Ми усі чудово розуміємо, що лише документо-оберт має юридичну силу. А в МетЛайфі договір як такий складається з 1.заяви(електронна чи паперова) 2.полісу(паперова) 3.правила страхування (електронні чи паперові).
kot_zp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31.01.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 бер, 2017 03:38

Считаю, что компания Метлайф - это стоящее предложение как по долгосрочному накоплению капитала, так и страхованию!!
Группа в ВК - https://vk.com/metlife__starlife

Присоединяйтесь!!! И возьми ответственность за себя и свою семью, воспользовавшись ЗАЩИТОЙ, которой уже воспользовались более 100 миллионов клиентов по всему Миру.
vromanz01
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 20.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 бер, 2017 11:34

Да-да. Благодарный клиент случайно зашёл на этот форум, чтобы в своём единственном сообщении на форуме выразить, как он благодарен этой компании :-)

Я вот с 2012 года плачу здесь деньги, и простой расчёт показывает, что, складывая доллары под матрац, на сегодняшний день имел бы гривен гораздо больше, чем даже 100% выкупной стоимости на сегодня (не говоря уж о том, что при расторжении там далеко не 100% будет). А размер страховки, ну, например, на случай смерти... Если изначально это можно было хоть как-то рассматривать как поддержку семье, то теперь - хватит на похоронить и пирожком закусить.

Но разрывать не буду: во-первых, хочется посмотреть, что будет в долгосроке, а во-вторых, платежи всё равно копеечные стали, даже с учётом их индексации сумм.
M-Audio
 
Повідомлень: 2843
З нами з: 23.03.11
Подякував: 561 раз.
Подякували: 399 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 бер, 2017 22:09

Re: АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico

M-Audio написав:Да-да. Благодарный клиент случайно зашёл на этот форум, чтобы в своём единственном сообщении на форуме выразить, как он благодарен этой компании :-)

Я вот с 2012 года плачу здесь деньги, и простой расчёт показывает, что, складывая доллары под матрац, на сегодняшний день имел бы гривен гораздо больше, чем даже 100% выкупной стоимости на сегодня (не говоря уж о том, что при расторжении там далеко не 100% будет). А размер страховки, ну, например, на случай смерти... Если изначально это можно было хоть как-то рассматривать как поддержку семье, то теперь - хватит на похоронить и пирожком закусить.

Но разрывать не буду: во-первых, хочется посмотреть, что будет в долгосроке, а во-вторых, платежи всё равно копеечные стали, даже с учётом их индексации сумм.

Если не секрет о каких суммах идет речь?
maxim2014
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 19.09.14
Подякував: 161 раз.
Подякували: 131 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 тра, 2017 22:36

  M-Audio написав:Да-да. Благодарный клиент случайно зашёл на этот форум, чтобы в своём единственном сообщении на форуме выразить, как он благодарен этой компании :-)

Я вот с 2012 года плачу здесь деньги, и простой расчёт показывает, что, складывая доллары под матрац, на сегодняшний день имел бы гривен гораздо больше, чем даже 100% выкупной стоимости на сегодня (не говоря уж о том, что при расторжении там далеко не 100% будет). А размер страховки, ну, например, на случай смерти... Если изначально это можно было хоть как-то рассматривать как поддержку семье, то теперь - хватит на похоронить и пирожком закусить.

Но разрывать не буду: во-первых, хочется посмотреть, что будет в долгосроке, а во-вторых, платежи всё равно копеечные стали, даже с учётом их индексации сумм.

Дивна Ви людина. Фактично визнаєте, що викидаєте гроші надаремно і продовжуєте їх викидати
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 4748495051>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ренесанс Життя 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 01 вер, 2008 15:29
73 148831
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 жов, 2019 12:17
vposv_ri
КД Життя
Anonymous » Вів 23 гру, 2008 23:29
6 25416
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 січ, 2016 21:14
Коля83
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 13:02
70 88070
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 09:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама