АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 48495051>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico 3.4 5 126
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
20%
25
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
17%
21
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
10%
12
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
10%
12
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
44%
56
Всього голосів : 126
Повідомлення Додано: Нед 14 тра, 2017 22:37

  vromanz01 написав:Считаю, что компания Метлайф - это стоящее предложение как по долгосрочному накоплению капитала, так и страхованию!!
Группа в ВК - https://vk.com/metlife__starlife

Присоединяйтесь!!! И возьми ответственность за себя и свою семью, воспользовавшись ЗАЩИТОЙ, которой уже воспользовались более 100 миллионов клиентов по всему Миру.

Страхування - можливо, накопичення - категорично НІ.
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 18:18

  manko74 написав:
  M-Audio написав:Я вот с 2012 года плачу здесь деньги, и простой расчёт показывает, что, складывая доллары под матрац, на сегодняшний день имел бы гривен гораздо больше, чем даже 100% выкупной стоимости на сегодня

Дивна Ви людина. Фактично визнаєте, що викидаєте гроші надаремно і продовжуєте їх викидати

Трохи не так. Я визнав, що в минулому була більш дохідна стратегія вкладання грошей, ніж ця компанія. Але як я можу стверждувати те саме про майбутнє? Навіть якщо так - ви про диверсифікацію чули? Чому б частину коштів не скерувати й таким чином? А що якщо банки полопаються, а матрац пограбують, і це - єдине що залишиться?
M-Audio
 
Повідомлень: 2843
З нами з: 23.03.11
Подякував: 561 раз.
Подякували: 399 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 11:38

  M-Audio написав:
  manko74 написав:
  M-Audio написав:Я вот с 2012 года плачу здесь деньги, и простой расчёт показывает, что, складывая доллары под матрац, на сегодняшний день имел бы гривен гораздо больше, чем даже 100% выкупной стоимости на сегодня

Дивна Ви людина. Фактично визнаєте, що викидаєте гроші надаремно і продовжуєте їх викидати

Трохи не так. Я визнав, що в минулому була більш дохідна стратегія вкладання грошей, ніж ця компанія. Але як я можу стверждувати те саме про майбутнє? Навіть якщо так - ви про диверсифікацію чули? Чому б частину коштів не скерувати й таким чином? А що якщо банки полопаються, а матрац пограбують, і це - єдине що залишиться?

Наскільки розумію, Ви визнаєте, що дана стратегія збиткова (на сьогодні). І продовжуєте вкладати в збитковий актив (навіть якщо це назвати диверсифікацією).
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 лип, 2017 21:51

маю власну програму "Золотий капітал" і ще оформив мамі. не разу не шкодую. хороша програма від надійної компанії.
konusbest2010
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.07.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 лип, 2018 17:22

Страхують в компанії Метлайф декілька років, цивілка, дітей, себе.Коли стався страховий випадок з дітьми то замість обіцяних 2500-3000грн виплатили: перелом руки у дитини-250грн;перелом ноги у дитини -370грн.Ось так обманює Ощадбанк разом з цими шахраями Метлайф. Мені через 2 дні по 40км протягом 3 тижнів потрібно возити дитину до обласної лікарні на перев'язку,думав страховка покриє, але в Україні поки якось так.. шахраї що ще сказати.
serebrov_da
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04.07.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 05 лип, 2018 13:10

  serebrov_da написав:Коли стався страховий випадок з дітьми то замість обіцяних 2500-3000грн виплатили: перелом руки у дитини-250грн;перелом ноги у дитини -370грн.

Чем мотивировали недоплаты? Там договор - всем договорам договор, на много страниц мелким шрифтом, и расписано всё до мелочей. Я думаю, что выплатили как раз по соответствующему пункту договора, только мало кто себе представляет, в каких случаях сколько должны выплатить, ибо изучить это всё и держать в памяти - нереально.
Насколько помню навскидку, сколько-нибудь существенные выплаты предусматриваются только в случае серьёзных травм, имеющих необратимые последствия, да ещё что-то полагается за период временной нетрудоспособности и пребывания в стационаре. Так что обычный перелом руки/ноги, вылеченный амбулаторно, вполне ожидаемо большой страховой суммы не принесет.
M-Audio
 
Повідомлень: 2843
З нами з: 23.03.11
Подякував: 561 раз.
Подякували: 399 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 16 лип, 2018 13:37

  M-Audio написав:Причем агрессивно - мне, извините, гербалайф так не парили, как это. Прямо аж расхотелось очередной годовой платеж вносить.

Аналогично: вообще не понимают "нет". Придётся платить им - лишь бы прекратили наяривать на мобильный и офисный, хотя я не заинтересован в их программах :cry:
Ferd
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 29.12.16
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2018 09:59

  juristkostya написав:Негарантированный доход составляет порядка 16 % годовых. Процент сложный. Спокойно нивелирует девалы.

В том то и дело, что он негарантированый
saverchenko19
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 02.10.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 лют, 2019 00:54

З цією компанією мав справу кілька років. Основний поліс на випадок смерті або дожиття передбачав щорічні виплати у розмірі більше 5000 гривень. Компанія активно агітувала мене щодо отримання полісів за програмою страхування додаткових ризиків: переломів та опіків внслідок нещасного випадку (страхова сума 27000гр) та страхування на випадок тілесних ушкоджень внаслідок нещасного випадку (страхова сума 32990гр) — сумарно 729гр щороку. У компанії переконували, що навіть якщо будуть незначні опіки на сонці, чи невеликий поріз на тілі — все компенсують. Ніхто не збирється спеціально хворіти чи травмуватися, але життя є життя. Втратив одне око. Лікування дороговартісне. Перспективи 50/50. Надсилаю ксерокопію виписного епікризу — не влаштовує. Посилають запит в обласну лікарню, де робили операцію. Лікарі розписали все як є. У тому числі і перспективи.
І метлайф компенсує мені травму у сумі ...3300гр! Згідно тарифної сітки…

Мабудь у цій страховій компанії оцінюється не важливість органу, а його вага. Цікаво, при повній втраті зору сума була б удвічі більшою?
Рекомендую працівникам цієї компанії страхуватися у інших страхових компаніях. Там надійніше.

Доречі, був також застрахований через Приват-банк, навіть не знаю точно у якій страховій компанії. Була така пропозиція від Привату, вирішив скористатися.
На другий день після травми відіслав через Приват 24 ксерокопію! виписного епікризу і впродовж трьох днів отримав більше 14000 гривень на картку. Страхова сума така ж як і у метлайфі. А страхові внески навіть менші. Чесно кажучи навіть не розраховував на таке…

Вітаю менеджерів метлайфу з серйозною економією грошей (10000 для такої компанії це значна сума), але втратою репутації. Принаймі одного клієнта ви втратили.

А вашим потенційним клієнтам раджу: якщо не хочете розчарувань, не зв'язуйтеся з цією компанією
vchornous
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16.02.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 лют, 2019 20:50

Re: АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico

vchornous написав:З цією компанією мав справу кілька років. Основний поліс на випадок смерті або дожиття передбачав щорічні виплати у розмірі більше 5000 гривень. Компанія активно агітувала мене щодо отримання полісів за програмою страхування додаткових ризиків: переломів та опіків внслідок нещасного випадку (страхова сума 27000гр) та страхування на випадок тілесних ушкоджень внаслідок нещасного випадку (страхова сума 32990гр) — сумарно 729гр щороку. У компанії переконували, що навіть якщо будуть незначні опіки на сонці, чи невеликий поріз на тілі — все компенсують. Ніхто не збирється спеціально хворіти чи травмуватися, але життя є життя. Втратив одне око. Лікування дороговартісне. Перспективи 50/50. Надсилаю ксерокопію виписного епікризу — не влаштовує. Посилають запит в обласну лікарню, де робили операцію. Лікарі розписали все як є. У тому числі і перспективи.
І метлайф компенсує мені травму у сумі ...3300гр! Згідно тарифної сітки…

Мабудь у цій страховій компанії оцінюється не важливість органу, а його вага. Цікаво, при повній втраті зору сума була б удвічі більшою?
Рекомендую працівникам цієї компанії страхуватися у інших страхових компаніях. Там надійніше.

Доречі, був також застрахований через Приват-банк, навіть не знаю точно у якій страховій компанії. Була така пропозиція від Привату, вирішив скористатися.
На другий день після травми відіслав через Приват 24 ксерокопію! виписного епікризу і впродовж трьох днів отримав більше 14000 гривень на картку. Страхова сума така ж як і у метлайфі. А страхові внески навіть менші. Чесно кажучи навіть не розраховував на таке…

Вітаю менеджерів метлайфу з серйозною економією грошей (10000 для такої компанії це значна сума), але втратою репутації. Принаймі одного клієнта ви втратили.

А вашим потенційним клієнтам раджу: якщо не хочете розчарувань, не зв'язуйтеся з цією компанією

Не то б что бы я защищал метлайф, но насколько я знаю то выплаты от двух страховых по одному страховому случаю получать же нельзя... или можно?..
maxim2014
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 19.09.14
Подякував: 161 раз.
Подякували: 131 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 48495051>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ренесанс Життя 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 01 вер, 2008 15:29
73 148831
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 жов, 2019 12:17
vposv_ri
КД Життя
Anonymous » Вів 23 гру, 2008 23:29
6 25416
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 січ, 2016 21:14
Коля83
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 13:02
70 88069
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 09:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама